Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65064.28 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.44%)
  • Czas na rowerze: 293d 13h 00m
  • Prędkość średnia: 8.94 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Środa, 19 marca 2014 Kategoria Tor Kolarski

Tor Kolarski 8




Tak, wiem, dziwnie ustawione siodełko. w ogóle dziwne to było. ale jakoś tam je ustawiłam i dało się jeździć :-)


Czwartek, 13 marca 2014

do R.! :-)

  • DST 17.43km
  • Czas 00:45
  • VAVG 23.24km/h
  • VMAX 39.70km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Kalorie 499kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pogoda się zmienia. Tytanowy staw Wam to mówi.





Wtorek, 11 marca 2014

Na Wał! (nie mylić z Nawałką :P)

  • DST 54.61km
  • Teren 25.00km
  • Czas 02:53
  • VAVG 18.94km/h
  • VMAX 32.52km/h
  • Temperatura 0.0°C
  • Kalorie 1603kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

No więc na wał i powrót przez KPN. Była nas piątka.

1. Przy wale w pewnym miejscu zobaczyliśmy SUVa Infiniti. Zero człowieka wokół.
    - Ej, a jest ktoś w środku?
    - Nikogo nie ma?
    - Nie ma.
    - A może jest otwarty?
    Wtedy Anna łapie za klamkę od strony kierowcy i drzwi się otwierają.
    - Ej, a może on kradziony? Dzwonimy na policję, bo to trzeba zgłosić.
  Wtem z drzewa nad samochodem odzywa się właściciel auta....
  A my w śmiech, bo rozglądaliśmy się na boki, a nie do góry. A miejscówka była taka, że spoko można by było porzucić kradzione auto na tydzień, i nikt by się nie zorientował.

2. Lasek Młociński. WIDZIAŁAM ŁOSIA!!!! Co prawda był między drzewami, trochę z daleka, i było ciemno, ale w świetle latarek sylwetkę widziałam i OCZY widziałam. To była ŁOSICA :P:P
Czyli jest progres z łosiem :-)





Poniedziałek, 10 marca 2014

do.................... R! :*

  • DST 17.39km
  • Czas 00:46
  • VAVG 22.68km/h
  • VMAX 39.36km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Kalorie 505kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Czyli dać buziaczka Mojemu Mężczyźnie :*





A nogi czują wczorajszy wysiłek. I doopa też :-)

Niedziela, 9 marca 2014 Kategoria 100! seteczka!

Kampinos: górki, Górki, Wrzosówka, czosnów

  • DST 100.54km
  • Teren 45.00km
  • Czas 05:08
  • VAVG 19.59km/h
  • VMAX 37.67km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Kalorie 2995kcal
  • Podjazdy 673m
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Jak tak dalej pójdzie, to kondychę wyrobię szybko :P

Kolejna niedziela z rzędu i kolejna stówka ;]

Była nas trójka, wycieczkę kończyliśmy w dwójkę :-)

Sieraków i standardowy Ryś
Sieraków i standardowy Ryś © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu
Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu
Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu
Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu. pełno biegaczy i niedzielnych rowerzystów :-)
Gdzieś na trasie w kierunku zachodu. pełno biegaczy i niedzielnych rowerzystów :-) © annaw

Ćwikowa Góra
Ćwikowa Góra © annaw

Cudne słoneczko
Cudne słoneczko © annaw

Rowery Towarzyszy Broni
Rowery Towarzyszy Broni © annaw

Groszek na tą hardkorową górkę się nie pchał tylko gzrecznie stał i czekał aż Mariusz się wyszaleje
Groszek na tą hardkorową górkę się nie pchał tylko gzrecznie stał i czekał aż Mariusz się wyszaleje © annaw

Wiersze
Wiersze © annaw

Wiersze
Wiersze © annaw

Roztoka i obowiązkowy żjurek
Roztoka i obowiązkowy żjurek © annaw

A może by na tym?
A może by na tym? © annaw

Kierunek Górki
Kierunek Górki © annaw

Kierunek Górki. i wszędzie górki!
Kierunek Górki. i wszędzie górki! © annaw

Znane w szerszym gronie drzewo miłości :P
Znane w szerszym gronie drzewo miłości :P © annaw

Sweet focia na drzewku miłości :P
Sweet focia na drzewku miłości :P © annaw

A jakby się uwiesić?
A jakby się uwiesić? © annaw

Albo usiąść?
Albo usiąść? © annaw

Górki
Górki © annaw

Górki
Górki © annaw

Górki
Górki © annaw

Pręży muskuły
Pręży muskuły © annaw

Ostatnia chwila przed Szczeblem
Ostatnia chwila przed Szczeblem © annaw

Gdzieś na Szczeblu
Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu
Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu.... Czyli góra dół góra dół i jeszcze raz góra, bo by inaczej nudno było ;]
Gdzieś na Szczeblu.... Czyli góra dół góra dół i jeszcze raz góra, bo by inaczej nudno było ;] © annaw

Gdzieś na Szczeblu
Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu.... Czyli droga wydmą wzdłuż szosy
Gdzieś na Szczeblu.... Czyli droga wydmą wzdłuż szosy © annaw

Gdzieś na Szczeblu
Gdzieś na Szczeblu © annaw

Sowia Wola. Bufet na przystanku :-)
Sowia Wola. Bufet na przystanku :-) © annaw

W drodze do
W drodze do © annaw

Wrzosówki
Wrzosówki © annaw

Kierunek: Czosnów
Kierunek: Czosnów © annaw

Czosnów
Czosnów © annaw

Kiełpin. Światła na Rolniczej!!!!!!!!!!!!! Kto to wymyślił???
Kiełpin. Światła na Rolniczej!!!!!!!!!!!!! Kto to wymyślił??? © annaw

Jest 100!!!!
Jest 100!!!! © annaw

Mega trasa w górę i dół:


Czwartek, 6 marca 2014

Piekara. Sierpień w Hrabstwie Osage. 2 w 1.

  • DST 20.07km
  • Czas 00:53
  • VAVG 22.72km/h
  • VMAX 33.37km/h
  • Temperatura 4.0°C
  • Kalorie 595kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do Rafałka, a po drodze do Hirka :-)

Taka oto sytuacja w drodze powrotnej:
Jadę Księcia Janusza, mijam równorzędne skrzyżowania. Na kolejnym tego typu widzę biegnącego kota. Kot się zatrzymuje przed wbiegnięciem na Księcia Janusza, patrzy w lewo, nic nie jedzie, patrzy w prawo i jadę ja (i mam pierwszeństwo), mijam skrzyżowanie, odwracam się z ciekawości, a kotek pruje dalej - przebiega skrzyżowanie jakby gdyby nic. Szacun! :-)





Środa, 5 marca 2014 Kategoria Tor Kolarski

Tor Kolarski 7


dane liczbowe na oko.
rower znów z przełożeniami dla chomika....
ale i tak było fajnie ;]
no i nie sprawdzałam dziś stanu sosny syberyjskiej. :)

Polski związek kolarski
Polski związek kolarski © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-)
Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Maszynka dla chomika
Maszynka dla chomika © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-)
Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Po prawej stoi trójkołowy rower. ręczny
Po prawej stoi trójkołowy rower. ręczny © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-)
Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-)
Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Niedziela, 2 marca 2014 Kategoria 100! seteczka!

do R.! :-)

  • DST 23.24km
  • Czas 01:07
  • VAVG 20.81km/h
  • VMAX 30.00km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Kalorie 686kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Po Trzech Rzeczkach byłam niewyżyta i niedojeżdżona, także udałam się do R. na film, a potem wracałam do domu okrężną drogą :)

Pusto tu z wieczora
Pusto tu z wieczora © annaw

Jest jest jest!!!
Jest!
Jest! © annaw





Niedziela, 2 marca 2014 Kategoria 100! seteczka!

Trzy Rzeczki!

  • DST 77.96km
  • Teren 40.00km
  • Czas 04:43
  • VAVG 16.53km/h
  • VMAX 39.36km/h
  • Temperatura 7.0°C
  • Kalorie 2301kcal
  • Podjazdy 528m
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Pobudka skoro świt. Śniadanie, prysznic, herbatka w termos i jazda, na dworzec zachodni. Tam w SKM do Wesołej, gdzie o 9:30 na dworcu pkp była zbiórka wycieczki. przez cała wycieczkę przewinęło się 9 osób. pogoda fajna, aczkolwiek brakowało słoneczka :)
Na samym początku było mi ciężko, nogi czuły że pedałują. ale jak tylko zaczął się las i jazda wzdłuż Mieni i Świdra singlem.... BAJKA!!! dostałam jakiegoś powera, endorfiny zaczęły buzować i zaczęłam jechać. jak nie ja :) tzn jak nie ja gdy kondycja i rozjeżdżenie są równe zeru ;]
Także dzień wspaniały!!!
Jest błotko, jest pot, więc jest rewelacyjnie!

Zaczynamy dzień od czekania na SKM
Zaczynamy dzień od czekania na SKM © annaw

Jedziemy do celu :)
Jedziemy do celu :) © annaw

Piękne widoki
Piękne widoki © annaw

Pierwszy postój na herbatkę :P
Pierwszy postój na herbatkę :P © annaw

Jedyne laski w 9 osobowej ekipie
Jedyne laski w 9 osobowej ekipie © annaw

Józefów. MPK
Józefów. MPK © annaw

Rzeczki, strumyki, kanałki. Sporo dziś tego było ;]
Rzeczki, strumyki, kanałki. Sporo dziś tego było ;] © annaw

Jest woda, jest impreza!
Jest woda, jest impreza! © annaw

Dalej przed siebie
Dalej przed siebie © annaw

Jest woda, jest impreza!
Jest woda, jest impreza! © annaw

Brama do
Brama do © annaw

Groszek :*
Groszek :* © annaw

Jest woda, jest impreza!
Jest woda, jest impreza! © annaw

Ekipa prawie w komplecie. Tu już nastąpiło totalne rozkompletowanie, bo mniejsze rozkompletowanie było już wcześniej
Ekipa prawie w komplecie. Tu już nastąpiło totalne rozkompletowanie, bo mniejsze rozkompletowanie było już wcześniej © annaw

Świder wpada do Wisły :)
Świder wpada do Wisły :) © annaw

Są Łosie!
Są Łosie! © annaw

Ojej, chcą mnie bić....? :P
Ojej, chcą mnie bić....? :P © annaw

B o s k o ś ć :)
B o s k o ś ć :) © annaw

Tablet wymiata!
Tablet wymiata! © annaw

Groszek też chce sweeeeeeet focie
Groszek też chce sweeeeeeet focie © annaw

Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi!
Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi! © annaw

Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi!
Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi! © annaw

Nadwiślańskie plaże
Nadwiślańskie plaże © annaw

Nadwiślańskie plaże
Nadwiślańskie plaże © annaw

Ścieżki wzdłuż Wisły
Ścieżki wzdłuż Wisły © annaw

Są Siekierki, więc już nie daleko
Są Siekierki, więc już nie daleko © annaw

Na pociąg:


Wycieczka:


Piątek, 28 lutego 2014

do R.! :-)

  • DST 16.76km
  • Czas 00:47
  • VAVG 21.40km/h
  • VMAX 35.23km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Kalorie 489kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Tradycyjnie na jakiegoś filma. I faworki :-)


No. Coś w tym jest :-)





Blogi rowerowe na www.bikestats.pl