Tor Kolarski 8
- DST 30.00km
- Czas 01:00
- VAVG 30.00km/h
- Sprzęt Ostre Koło z BGŻ Arena
- Aktywność Jazda na rowerze

Tak, wiem, dziwnie ustawione siodełko. w ogóle dziwne to było. ale jakoś tam je ustawiłam i dało się jeździć :-)
Czwartek, 13 marca 2014
do R.! :-)
- DST 17.43km
- Czas 00:45
- VAVG 23.24km/h
- VMAX 39.70km/h
- Temperatura 7.0°C
- Kalorie 499kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Pogoda się zmienia. Tytanowy staw Wam to mówi.
Wtorek, 11 marca 2014
Na Wał! (nie mylić z Nawałką :P)
- DST 54.61km
- Teren 25.00km
- Czas 02:53
- VAVG 18.94km/h
- VMAX 32.52km/h
- Temperatura 0.0°C
- Kalorie 1603kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
No więc na wał i powrót przez KPN. Była nas piątka.
1. Przy wale w pewnym miejscu zobaczyliśmy SUVa Infiniti. Zero człowieka wokół.
- Ej, a jest ktoś w środku?
- Nikogo nie ma?
- Nie ma.
- A może jest otwarty?
Wtedy Anna łapie za klamkę od strony kierowcy i drzwi się otwierają.
- Ej, a może on kradziony? Dzwonimy na policję, bo to trzeba zgłosić.
Wtem z drzewa nad samochodem odzywa się właściciel auta....
A my w śmiech, bo rozglądaliśmy się na boki, a nie do góry. A miejscówka była taka, że spoko można by było porzucić kradzione auto na tydzień, i nikt by się nie zorientował.
2. Lasek Młociński. WIDZIAŁAM ŁOSIA!!!! Co prawda był między drzewami, trochę z daleka, i było ciemno, ale w świetle latarek sylwetkę widziałam i OCZY widziałam. To była ŁOSICA :P:P
Czyli jest progres z łosiem :-)
1. Przy wale w pewnym miejscu zobaczyliśmy SUVa Infiniti. Zero człowieka wokół.
- Ej, a jest ktoś w środku?
- Nikogo nie ma?
- Nie ma.
- A może jest otwarty?
Wtedy Anna łapie za klamkę od strony kierowcy i drzwi się otwierają.
- Ej, a może on kradziony? Dzwonimy na policję, bo to trzeba zgłosić.
Wtem z drzewa nad samochodem odzywa się właściciel auta....
A my w śmiech, bo rozglądaliśmy się na boki, a nie do góry. A miejscówka była taka, że spoko można by było porzucić kradzione auto na tydzień, i nikt by się nie zorientował.
2. Lasek Młociński. WIDZIAŁAM ŁOSIA!!!! Co prawda był między drzewami, trochę z daleka, i było ciemno, ale w świetle latarek sylwetkę widziałam i OCZY widziałam. To była ŁOSICA :P:P
Czyli jest progres z łosiem :-)
Poniedziałek, 10 marca 2014
do.................... R! :*
- DST 17.39km
- Czas 00:46
- VAVG 22.68km/h
- VMAX 39.36km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 505kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Czyli dać buziaczka Mojemu Mężczyźnie :*
A nogi czują wczorajszy wysiłek. I doopa też :-)
A nogi czują wczorajszy wysiłek. I doopa też :-)
Kampinos: górki, Górki, Wrzosówka, czosnów
- DST 100.54km
- Teren 45.00km
- Czas 05:08
- VAVG 19.59km/h
- VMAX 37.67km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 2995kcal
- Podjazdy 673m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Jak tak dalej pójdzie, to kondychę wyrobię szybko :P
Kolejna niedziela z rzędu i kolejna stówka ;]
Była nas trójka, wycieczkę kończyliśmy w dwójkę :-)

Sieraków i standardowy Ryś © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu. pełno biegaczy i niedzielnych rowerzystów :-) © annaw

Ćwikowa Góra © annaw

Cudne słoneczko © annaw

Rowery Towarzyszy Broni © annaw

Groszek na tą hardkorową górkę się nie pchał tylko gzrecznie stał i czekał aż Mariusz się wyszaleje © annaw

Wiersze © annaw

Wiersze © annaw

Roztoka i obowiązkowy żjurek © annaw

A może by na tym? © annaw

Kierunek Górki © annaw

Kierunek Górki. i wszędzie górki! © annaw

Znane w szerszym gronie drzewo miłości :P © annaw

Sweet focia na drzewku miłości :P © annaw

A jakby się uwiesić? © annaw

Albo usiąść? © annaw

Górki © annaw

Górki © annaw

Górki © annaw

Pręży muskuły © annaw

Ostatnia chwila przed Szczeblem © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw
![Gdzieś na Szczeblu.... Czyli góra dół góra dół i jeszcze raz góra, bo by inaczej nudno było ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,463550,20140309,gdzies-na-szczeblu-czyli-gora-dol-gora-dol-i-jeszcze-raz-gora-bo-by-inaczej-nudno-bylo.jpg)
Gdzieś na Szczeblu.... Czyli góra dół góra dół i jeszcze raz góra, bo by inaczej nudno było ;] © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu.... Czyli droga wydmą wzdłuż szosy © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw

Sowia Wola. Bufet na przystanku :-) © annaw

W drodze do © annaw

Wrzosówki © annaw

Kierunek: Czosnów © annaw

Czosnów © annaw

Kiełpin. Światła na Rolniczej!!!!!!!!!!!!! Kto to wymyślił??? © annaw

Jest 100!!!! © annaw
Mega trasa w górę i dół:
Kolejna niedziela z rzędu i kolejna stówka ;]
Była nas trójka, wycieczkę kończyliśmy w dwójkę :-)

Sieraków i standardowy Ryś © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu © annaw

Gdzieś na trasie w kierunku zachodu. pełno biegaczy i niedzielnych rowerzystów :-) © annaw

Ćwikowa Góra © annaw

Cudne słoneczko © annaw

Rowery Towarzyszy Broni © annaw

Groszek na tą hardkorową górkę się nie pchał tylko gzrecznie stał i czekał aż Mariusz się wyszaleje © annaw

Wiersze © annaw

Wiersze © annaw

Roztoka i obowiązkowy żjurek © annaw

A może by na tym? © annaw

Kierunek Górki © annaw

Kierunek Górki. i wszędzie górki! © annaw

Znane w szerszym gronie drzewo miłości :P © annaw

Sweet focia na drzewku miłości :P © annaw

A jakby się uwiesić? © annaw

Albo usiąść? © annaw

Górki © annaw

Górki © annaw

Górki © annaw

Pręży muskuły © annaw

Ostatnia chwila przed Szczeblem © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw
![Gdzieś na Szczeblu.... Czyli góra dół góra dół i jeszcze raz góra, bo by inaczej nudno było ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,463550,20140309,gdzies-na-szczeblu-czyli-gora-dol-gora-dol-i-jeszcze-raz-gora-bo-by-inaczej-nudno-bylo.jpg)
Gdzieś na Szczeblu.... Czyli góra dół góra dół i jeszcze raz góra, bo by inaczej nudno było ;] © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw

Gdzieś na Szczeblu.... Czyli droga wydmą wzdłuż szosy © annaw

Gdzieś na Szczeblu © annaw

Sowia Wola. Bufet na przystanku :-) © annaw

W drodze do © annaw

Wrzosówki © annaw

Kierunek: Czosnów © annaw

Czosnów © annaw

Kiełpin. Światła na Rolniczej!!!!!!!!!!!!! Kto to wymyślił??? © annaw

Jest 100!!!! © annaw
Mega trasa w górę i dół:
Czwartek, 6 marca 2014
Piekara. Sierpień w Hrabstwie Osage. 2 w 1.
- DST 20.07km
- Czas 00:53
- VAVG 22.72km/h
- VMAX 33.37km/h
- Temperatura 4.0°C
- Kalorie 595kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Do Rafałka, a po drodze do Hirka :-)
Taka oto sytuacja w drodze powrotnej:
Jadę Księcia Janusza, mijam równorzędne skrzyżowania. Na kolejnym tego typu widzę biegnącego kota. Kot się zatrzymuje przed wbiegnięciem na Księcia Janusza, patrzy w lewo, nic nie jedzie, patrzy w prawo i jadę ja (i mam pierwszeństwo), mijam skrzyżowanie, odwracam się z ciekawości, a kotek pruje dalej - przebiega skrzyżowanie jakby gdyby nic. Szacun! :-)
Taka oto sytuacja w drodze powrotnej:
Jadę Księcia Janusza, mijam równorzędne skrzyżowania. Na kolejnym tego typu widzę biegnącego kota. Kot się zatrzymuje przed wbiegnięciem na Księcia Janusza, patrzy w lewo, nic nie jedzie, patrzy w prawo i jadę ja (i mam pierwszeństwo), mijam skrzyżowanie, odwracam się z ciekawości, a kotek pruje dalej - przebiega skrzyżowanie jakby gdyby nic. Szacun! :-)
Tor Kolarski 7
- DST 30.00km
- Czas 01:00
- VAVG 30.00km/h
- Sprzęt Ostre Koło z BGŻ Arena
- Aktywność Jazda na rowerze
dane liczbowe na oko.
rower znów z przełożeniami dla chomika....
ale i tak było fajnie ;]
no i nie sprawdzałam dziś stanu sosny syberyjskiej. :)

Polski związek kolarski © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Maszynka dla chomika © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Po prawej stoi trójkołowy rower. ręczny © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw
rower znów z przełożeniami dla chomika....
ale i tak było fajnie ;]
no i nie sprawdzałam dziś stanu sosny syberyjskiej. :)

Polski związek kolarski © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Maszynka dla chomika © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Po prawej stoi trójkołowy rower. ręczny © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw

Hej ho hej ho, na tor by się szło :-) © annaw
do R.! :-)
- DST 23.24km
- Czas 01:07
- VAVG 20.81km/h
- VMAX 30.00km/h
- Temperatura 3.0°C
- Kalorie 686kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Po Trzech Rzeczkach byłam niewyżyta i niedojeżdżona, także udałam się do R. na film, a potem wracałam do domu okrężną drogą :)

Pusto tu z wieczora © annaw
Jest jest jest!!!

Jest! © annaw

Pusto tu z wieczora © annaw
Jest jest jest!!!

Jest! © annaw
Trzy Rzeczki!
- DST 77.96km
- Teren 40.00km
- Czas 04:43
- VAVG 16.53km/h
- VMAX 39.36km/h
- Temperatura 7.0°C
- Kalorie 2301kcal
- Podjazdy 528m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Pobudka skoro świt. Śniadanie, prysznic, herbatka w termos i jazda, na dworzec zachodni. Tam w SKM do Wesołej, gdzie o 9:30 na dworcu pkp była zbiórka wycieczki. przez cała wycieczkę przewinęło się 9 osób. pogoda fajna, aczkolwiek brakowało słoneczka :)
Na samym początku było mi ciężko, nogi czuły że pedałują. ale jak tylko zaczął się las i jazda wzdłuż Mieni i Świdra singlem.... BAJKA!!! dostałam jakiegoś powera, endorfiny zaczęły buzować i zaczęłam jechać. jak nie ja :) tzn jak nie ja gdy kondycja i rozjeżdżenie są równe zeru ;]
Także dzień wspaniały!!!
Jest błotko, jest pot, więc jest rewelacyjnie!

Zaczynamy dzień od czekania na SKM © annaw

Jedziemy do celu :) © annaw

Piękne widoki © annaw

Pierwszy postój na herbatkę :P © annaw

Jedyne laski w 9 osobowej ekipie © annaw

Józefów. MPK © annaw
![Rzeczki, strumyki, kanałki. Sporo dziś tego było ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,462164,20140302,rzeczki-strumyki-kanalki-sporo-dzis-tego-bylo.jpg)
Rzeczki, strumyki, kanałki. Sporo dziś tego było ;] © annaw

Jest woda, jest impreza! © annaw

Dalej przed siebie © annaw

Jest woda, jest impreza! © annaw

Brama do © annaw

Groszek :* © annaw

Jest woda, jest impreza! © annaw

Ekipa prawie w komplecie. Tu już nastąpiło totalne rozkompletowanie, bo mniejsze rozkompletowanie było już wcześniej © annaw

Świder wpada do Wisły :) © annaw

Są Łosie! © annaw

Ojej, chcą mnie bić....? :P © annaw

B o s k o ś ć :) © annaw

Tablet wymiata! © annaw

Groszek też chce sweeeeeeet focie © annaw

Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi! © annaw

Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi! © annaw

Nadwiślańskie plaże © annaw

Nadwiślańskie plaże © annaw

Ścieżki wzdłuż Wisły © annaw

Są Siekierki, więc już nie daleko © annaw
Na pociąg:
Wycieczka:
Na samym początku było mi ciężko, nogi czuły że pedałują. ale jak tylko zaczął się las i jazda wzdłuż Mieni i Świdra singlem.... BAJKA!!! dostałam jakiegoś powera, endorfiny zaczęły buzować i zaczęłam jechać. jak nie ja :) tzn jak nie ja gdy kondycja i rozjeżdżenie są równe zeru ;]
Także dzień wspaniały!!!
Jest błotko, jest pot, więc jest rewelacyjnie!

Zaczynamy dzień od czekania na SKM © annaw

Jedziemy do celu :) © annaw

Piękne widoki © annaw

Pierwszy postój na herbatkę :P © annaw

Jedyne laski w 9 osobowej ekipie © annaw

Józefów. MPK © annaw
![Rzeczki, strumyki, kanałki. Sporo dziś tego było ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,462164,20140302,rzeczki-strumyki-kanalki-sporo-dzis-tego-bylo.jpg)
Rzeczki, strumyki, kanałki. Sporo dziś tego było ;] © annaw

Jest woda, jest impreza! © annaw

Dalej przed siebie © annaw

Jest woda, jest impreza! © annaw

Brama do © annaw

Groszek :* © annaw

Jest woda, jest impreza! © annaw

Ekipa prawie w komplecie. Tu już nastąpiło totalne rozkompletowanie, bo mniejsze rozkompletowanie było już wcześniej © annaw

Świder wpada do Wisły :) © annaw

Są Łosie! © annaw

Ojej, chcą mnie bić....? :P © annaw

B o s k o ś ć :) © annaw

Tablet wymiata! © annaw

Groszek też chce sweeeeeeet focie © annaw

Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi! © annaw

Ten widok chyba nigdy mi sie nie znudzi! © annaw

Nadwiślańskie plaże © annaw

Nadwiślańskie plaże © annaw

Ścieżki wzdłuż Wisły © annaw

Są Siekierki, więc już nie daleko © annaw
Na pociąg:
Wycieczka:
Piątek, 28 lutego 2014
do R.! :-)
- DST 16.76km
- Czas 00:47
- VAVG 21.40km/h
- VMAX 35.23km/h
- Temperatura 3.0°C
- Kalorie 489kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Tradycyjnie na jakiegoś filma. I faworki :-)

No. Coś w tym jest :-)

No. Coś w tym jest :-)


































