Czwartek, 10 kwietnia 2014
do R.! :-)
- DST 16.97km
- Teren 0.50km
- Czas 00:44
- VAVG 23.14km/h
- VMAX 36.24km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 486kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
na film.


Środa, 9 kwietnia 2014
do pracy rodacy!
- DST 3.00km
- Czas 00:08
- VAVG 22.50km/h
- VMAX 28.50km/h
- Temperatura 12.0°C
- Kalorie 100kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
miałam mały problem rano z rowerem i jego zwrotem, długo to trwało, a później spóźniona pędziłam do roboty....


Wtorek, 8 kwietnia 2014
z pracy!
- DST 8.75km
- Czas 00:25
- VAVG 21.00km/h
- VMAX 26.09km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 750kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
No. spacer po Vitka, jazda do domu, tam przy cmentarzu Powstanców Warszawy się okazuje, że nie ma stacji (a wydawało mi się że kiedyś była!) i jazda dalej i spacer do domu :-)

A w koszyczku książka, płaszcz i torebka :-)

A w koszyczku książka, płaszcz i torebka :-)
Wtorek, 8 kwietnia 2014
do pracy rodacy!
- DST 2.60km
- Czas 00:10
- VAVG 15.60km/h
- VMAX 28.14km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 200kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
Sezon Veturillo uważam za rozpoczęty :-)


Uciekając przed burzą 4, czyli Nieporęt, Kosewko, Czosnów
- DST 118.58km
- Teren 50.00km
- Czas 06:10
- VAVG 19.23km/h
- VMAX 41.13km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 3809kcal
- Podjazdy 643m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
gps
Dziś był ciężki dzień. Wyspałam się, obudziliśmy się z R. 1,5 h przed budzikiem i w sumie nie mieliśmy co z sobą zrobić.
Wyszłam za wcześnie, bo pomyliła mi się godzina zbiórki, więc w drodze pod Rurę trochę kręciłam to tu to tam.
Miało padać i być zimno, nie padało, było mi ciepło a od 14 żarówka z nieba nie schodziła.
Dużo piachu, za dużo. Zmordował mnie strasznie dziś trasą Sławek. Dobrze. Ale czuje się dalej jakbym była co najmniej po 200 km. Zeszłotygodniowe 150km to bułka z masłem w porównaniu z dziś :-)
Także - jestem zmęczona, ale pozytywnie nastawiona ;]
2 tyg temu Sławek pokazał mi Suchedniów, tydzień temu Mazury a dziś Saharę :-) a to wszystko w obrębie jednodniowej wycieczki w okolicach Warszawy :-)

W drodze pod Rurę, pod Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej © annaw

.... zastałam taki oto widok © annaw
![W tym roku jeszcze tu nie był ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470509,20140406,w-tym-roku-jeszcze-tu-nie-byl.jpg)
W tym roku jeszcze tu nie był ;] © annaw

Dziś też korzystamy z SKM. Prawdopodobne opady motywują do jaknajszybszego opuszczenia Warszawy © annaw

W skm © annaw

Choszczówka. Zaczynamy! © annaw

Singlami-szlakami, aż do © annaw

Pustyni! © annaw

Tor dla quadów © annaw

Jej ogrom robi wrażenie © annaw

Trzeba było się wdrapać, to teraz tzreba zjechać :P ale może niekoniecznie tędy © annaw

Znów wszędzie piasek :P © annaw

Lubimy się wdrapywać ale dziś czasu nie ma © annaw

Jak widać znów piasek. Dziś było go sporo dosłownie wszędzie © annaw

I znów pustynia :) © annaw

Na skarpie © annaw

Hodowla na pustyni © annaw

Hodowla na pustyni, a zaraz za drzewami tory kolejowe © annaw

Ruszamy dalej, w drodze nad wodę! Skoro jest piasek, to gdzieś woda też musi być :P © annaw

Wały nad Narwią w drodze na Dębe © annaw

Narew © annaw

I gdyby wszystkie wały miały chociażby tak utwardzone i równe 2 ścieżki, było by pięknie © annaw
Zgadnijcie gdzie to jest :)

Uwaga! Achtung! Attention! CZACHA!!! © annaw

Parking. święte krowy warszawskie i tak by tam jakoś zaparkowały :P © annaw

Sławek i Jego balonik :P © annaw

Narew. Zaraz Dębe © annaw

Dębe. Jak zwykle musze gdzieś wleźć © annaw

Zapora © annaw
![Móju słodziaszek chyba potrzebuje coraz szybciej lekarza ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470517,20140406,moju-slodziaszek-chyba-potrzebuje-coraz-szybciej-lekarza.jpg)
Móju słodziaszek chyba potrzebuje coraz szybciej lekarza ;] © annaw

Jedziemy ponoć w jakieś fajne miejsce © annaw

Oto one. Miałam stracha. Nie mam lęku wysokości, ALE czułam się jadąc po tym czymś cholernie niepewnie © annaw
![Aż musiałam zejśc i się przejśc ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470504,20140406,az-musialam-zejsc-i-sie-przejsc.jpg)
Aż musiałam zejśc i się przejśc ;] © annaw

Powrót nie był łatwy © annaw

Fajne, ale ostatnio mam ciągle wizje że wpadam do wody :P © annaw

Ja mam tam wjechac? © annaw

Mariusz się zawział na wjechanie, więc stoimy i czekamy © annaw

Po 3 próbach też wszedł po tym błocie :P © annaw

Wcale nie jest coraz bliżej © annaw

Dyskusja z bananem © annaw

I znów piach © annaw

I piach © annaw

Wiatraki © annaw
![Wkra! hip hip hura ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470477,20140406,wkra-hip-hip-hura.jpg)
Wkra! hip hip hura ;] © annaw

Ciężki kawałek ścieżki przed nami © annaw

Wkra jest cudną rzeczką © annaw

Zjaaaazd © annaw

Skaczemy znów © annaw

I podchodzimy © annaw

Byleby do sklepu po lody © annaw

Popas w Kosewku na plaży miejskiej © annaw

Drewniany mostek © annaw

Cudeńko widok © annaw

Pod mostem © annaw

Sławek nie cjhciał z nami się przejść pod most :P © annaw

Most kolejowy nad Narwią w NDM © annaw

Narew © annaw

Na tym czymś też czułam sie niepewnie © annaw

Uwaga, Wrzosy są wszędzie :-) © annaw
Trasa-z pociągiem i oglądaniem filmu u R :-)
Tak tak, pojechałam do R. jeszcze, a nie do domu :P
Dziś był ciężki dzień. Wyspałam się, obudziliśmy się z R. 1,5 h przed budzikiem i w sumie nie mieliśmy co z sobą zrobić.
Wyszłam za wcześnie, bo pomyliła mi się godzina zbiórki, więc w drodze pod Rurę trochę kręciłam to tu to tam.
Miało padać i być zimno, nie padało, było mi ciepło a od 14 żarówka z nieba nie schodziła.
Dużo piachu, za dużo. Zmordował mnie strasznie dziś trasą Sławek. Dobrze. Ale czuje się dalej jakbym była co najmniej po 200 km. Zeszłotygodniowe 150km to bułka z masłem w porównaniu z dziś :-)
Także - jestem zmęczona, ale pozytywnie nastawiona ;]
2 tyg temu Sławek pokazał mi Suchedniów, tydzień temu Mazury a dziś Saharę :-) a to wszystko w obrębie jednodniowej wycieczki w okolicach Warszawy :-)

W drodze pod Rurę, pod Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej © annaw

.... zastałam taki oto widok © annaw
![W tym roku jeszcze tu nie był ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470509,20140406,w-tym-roku-jeszcze-tu-nie-byl.jpg)
W tym roku jeszcze tu nie był ;] © annaw

Dziś też korzystamy z SKM. Prawdopodobne opady motywują do jaknajszybszego opuszczenia Warszawy © annaw

W skm © annaw

Choszczówka. Zaczynamy! © annaw

Singlami-szlakami, aż do © annaw

Pustyni! © annaw

Tor dla quadów © annaw

Jej ogrom robi wrażenie © annaw

Trzeba było się wdrapać, to teraz tzreba zjechać :P ale może niekoniecznie tędy © annaw

Znów wszędzie piasek :P © annaw

Lubimy się wdrapywać ale dziś czasu nie ma © annaw

Jak widać znów piasek. Dziś było go sporo dosłownie wszędzie © annaw

I znów pustynia :) © annaw

Na skarpie © annaw

Hodowla na pustyni © annaw

Hodowla na pustyni, a zaraz za drzewami tory kolejowe © annaw

Ruszamy dalej, w drodze nad wodę! Skoro jest piasek, to gdzieś woda też musi być :P © annaw

Wały nad Narwią w drodze na Dębe © annaw

Narew © annaw

I gdyby wszystkie wały miały chociażby tak utwardzone i równe 2 ścieżki, było by pięknie © annaw
Zgadnijcie gdzie to jest :)

Uwaga! Achtung! Attention! CZACHA!!! © annaw

Parking. święte krowy warszawskie i tak by tam jakoś zaparkowały :P © annaw

Sławek i Jego balonik :P © annaw

Narew. Zaraz Dębe © annaw

Dębe. Jak zwykle musze gdzieś wleźć © annaw

Zapora © annaw
![Móju słodziaszek chyba potrzebuje coraz szybciej lekarza ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470517,20140406,moju-slodziaszek-chyba-potrzebuje-coraz-szybciej-lekarza.jpg)
Móju słodziaszek chyba potrzebuje coraz szybciej lekarza ;] © annaw

Jedziemy ponoć w jakieś fajne miejsce © annaw

Oto one. Miałam stracha. Nie mam lęku wysokości, ALE czułam się jadąc po tym czymś cholernie niepewnie © annaw
![Aż musiałam zejśc i się przejśc ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470504,20140406,az-musialam-zejsc-i-sie-przejsc.jpg)
Aż musiałam zejśc i się przejśc ;] © annaw

Powrót nie był łatwy © annaw

Fajne, ale ostatnio mam ciągle wizje że wpadam do wody :P © annaw

Ja mam tam wjechac? © annaw

Mariusz się zawział na wjechanie, więc stoimy i czekamy © annaw

Po 3 próbach też wszedł po tym błocie :P © annaw

Wcale nie jest coraz bliżej © annaw

Dyskusja z bananem © annaw

I znów piach © annaw

I piach © annaw

Wiatraki © annaw
![Wkra! hip hip hura ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,470477,20140406,wkra-hip-hip-hura.jpg)
Wkra! hip hip hura ;] © annaw

Ciężki kawałek ścieżki przed nami © annaw

Wkra jest cudną rzeczką © annaw

Zjaaaazd © annaw

Skaczemy znów © annaw

I podchodzimy © annaw

Byleby do sklepu po lody © annaw

Popas w Kosewku na plaży miejskiej © annaw

Drewniany mostek © annaw

Cudeńko widok © annaw

Pod mostem © annaw

Sławek nie cjhciał z nami się przejść pod most :P © annaw

Most kolejowy nad Narwią w NDM © annaw

Narew © annaw

Na tym czymś też czułam sie niepewnie © annaw

Uwaga, Wrzosy są wszędzie :-) © annaw
Trasa-z pociągiem i oglądaniem filmu u R :-)
Tak tak, pojechałam do R. jeszcze, a nie do domu :P
Wtorek, 1 kwietnia 2014
do R.! :-)
- DST 16.95km
- Teren 0.50km
- Czas 00:44
- VAVG 23.11km/h
- VMAX 35.56km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 483kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Mojego Przyszłego/Niedoszłego Narzeczonego :P
Niedziela, 30 marca 2014 Kategoria 150! stopięćdziesiątka!, 100! seteczka!, cykloza - wycieczki z Łasicem
Tour de Zalew - Łapiąc trochę marcowego słońca, Serock, prawie Wyszków i kolarska opalenizna :)
- DST 153.85km
- Teren 55.00km
- Czas 06:51
- VAVG 22.46km/h
- VMAX 53.27km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 4429kcal
- Podjazdy 457m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
gps
Niesamowity dzień!
Niesamowita pogoda.
Niesamowici towarzysze.
Niesamowita trasa.
Czego chcieć więcej?
![Czekając na chłopaków, okazało się że budują nowe chodniki i pewnie ścieżkę rowerową nad Wisła ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468407,20140331,czekajac-na-chlopakow-okazalo-sie-ze-buduja-nowe-chodniki-i-pewnie-sciezke-rowerowa-nad-wisla.jpg)
Czekając na chłopaków, okazało się że budują nowe chodniki i pewnie ścieżkę rowerową nad Wisła ;] © annaw

Tereny kolejowe © annaw

Kanał Żerański i © annaw

.... zawody wędkarskie © annaw

Nieporęt © annaw

Tak, naprawdę było tak ciepło! © annaw

Gdzieś na terenie między jednostką wojskową a przystanią rower tzreba było ponosić :) © annaw

Na szczęście wyschło można przejść suchą nogą © annaw

Czuć się jak na Mazurach © annaw

Rezerwat Przyrody, Wąwóz Szaniawskiego. Polecam, mega zjazd przepięknym wąwozem © annaw

Rynek w Serocku © annaw

Ratusz © annaw

Lody, lody dla ochłody :) © annaw

Miejska plaża w Serocku © annaw

Przymusowa przerwa na opalanie © annaw
Dobrze że się zmęczył wczoraj, to dziś nie cisnął :)

Sadysta :P © annaw

Molo/pomost © annaw

Pośrodku niczego między Serockiem a Wyszkowem © annaw

... jest poprowadzony rowerowy szlak © annaw

.... a na nim troszeczkę tylko błotka © annaw

Niby 10cm a koła zapadają się na kolejne 10 :P © annaw

Na tym odkrytym terenie słońce grzało niesamowicie © annaw

Przepiękne widoki © annaw

O, tam jedziemy © annaw

No bo jak, my mamy nie wejść? Zawsze wchodzimy jak się gdzieś da :P © annaw

Mosteczki © annaw

....nad kanałkiem © annaw

Na wał! © annaw

A tuż zaraz Bug © annaw

Rozlewisko © annaw

Rozlewisko © annaw

Rozlewisko Bugu © annaw

Farma Łabędzi :) © annaw

Te wszystkie białe co widać, to łabędzie © annaw

Droga do nieba © annaw

Na trasie © annaw

Przyleciały! Zimy już nie będzie! © annaw

Na trasie © annaw

Och, jakże my lubimy piękne miesca © annaw
![.... i mostki ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468408,20140331,i-mostki.jpg)
.... i mostki ;] © annaw

O dziwo dziś wróciłam z suchymi stopami :P © annaw
![Groszek też chce słit focię, bo się spisuje i nie nawala ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468400,20140331,groszek-tez-chce-slit-focie-bo-sie-spisuje-i-nie-nawala.jpg)
Groszek też chce słit focię, bo się spisuje i nie nawala ;] © annaw

Przepiękne bagna © annaw

Szlak z cudownymi widokami © annaw

Mijając dziwny zagajnik :) Drzewa, zadbane, wszytskie identyczne i zasadzone od linijki © annaw
![Czas na opalanie ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468397,20140331,czas-na-opalanie.jpg)
Czas na opalanie ;] © annaw

Dobra miejscówka na grila i kąpiele :P © annaw

Trochę oddechu © annaw

A może ktoś chce? © annaw

Most kolejowy przed Wyszkowem © annaw

Jak widać na poprzednim zdjęciu, stan desek pozostawiam bez komentarza © annaw
![Znowu w stronę słońca ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468395,20140331,znowu-w-strone-slonca.jpg)
Znowu w stronę słońca ;] © annaw

Glinianka © annaw

Coś stanęło nam na przeszkodzie © annaw

Zachód słońca nad Starówką :) © annaw
TRASA:
Ja chcę jeszcze, było cudownie!
Niesamowity dzień!
Niesamowita pogoda.
Niesamowici towarzysze.
Niesamowita trasa.
Czego chcieć więcej?
![Czekając na chłopaków, okazało się że budują nowe chodniki i pewnie ścieżkę rowerową nad Wisła ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468407,20140331,czekajac-na-chlopakow-okazalo-sie-ze-buduja-nowe-chodniki-i-pewnie-sciezke-rowerowa-nad-wisla.jpg)
Czekając na chłopaków, okazało się że budują nowe chodniki i pewnie ścieżkę rowerową nad Wisła ;] © annaw

Tereny kolejowe © annaw

Kanał Żerański i © annaw

.... zawody wędkarskie © annaw

Nieporęt © annaw

Tak, naprawdę było tak ciepło! © annaw

Gdzieś na terenie między jednostką wojskową a przystanią rower tzreba było ponosić :) © annaw

Na szczęście wyschło można przejść suchą nogą © annaw

Czuć się jak na Mazurach © annaw

Rezerwat Przyrody, Wąwóz Szaniawskiego. Polecam, mega zjazd przepięknym wąwozem © annaw

Rynek w Serocku © annaw

Ratusz © annaw

Lody, lody dla ochłody :) © annaw

Miejska plaża w Serocku © annaw

Przymusowa przerwa na opalanie © annaw
Dobrze że się zmęczył wczoraj, to dziś nie cisnął :)

Sadysta :P © annaw

Molo/pomost © annaw

Pośrodku niczego między Serockiem a Wyszkowem © annaw

... jest poprowadzony rowerowy szlak © annaw

.... a na nim troszeczkę tylko błotka © annaw

Niby 10cm a koła zapadają się na kolejne 10 :P © annaw

Na tym odkrytym terenie słońce grzało niesamowicie © annaw

Przepiękne widoki © annaw

O, tam jedziemy © annaw

No bo jak, my mamy nie wejść? Zawsze wchodzimy jak się gdzieś da :P © annaw

Mosteczki © annaw

....nad kanałkiem © annaw

Na wał! © annaw

A tuż zaraz Bug © annaw

Rozlewisko © annaw

Rozlewisko © annaw

Rozlewisko Bugu © annaw

Farma Łabędzi :) © annaw

Te wszystkie białe co widać, to łabędzie © annaw

Droga do nieba © annaw

Na trasie © annaw

Przyleciały! Zimy już nie będzie! © annaw

Na trasie © annaw

Och, jakże my lubimy piękne miesca © annaw
![.... i mostki ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468408,20140331,i-mostki.jpg)
.... i mostki ;] © annaw

O dziwo dziś wróciłam z suchymi stopami :P © annaw
![Groszek też chce słit focię, bo się spisuje i nie nawala ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468400,20140331,groszek-tez-chce-slit-focie-bo-sie-spisuje-i-nie-nawala.jpg)
Groszek też chce słit focię, bo się spisuje i nie nawala ;] © annaw

Przepiękne bagna © annaw

Szlak z cudownymi widokami © annaw

Mijając dziwny zagajnik :) Drzewa, zadbane, wszytskie identyczne i zasadzone od linijki © annaw
![Czas na opalanie ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468397,20140331,czas-na-opalanie.jpg)
Czas na opalanie ;] © annaw

Dobra miejscówka na grila i kąpiele :P © annaw

Trochę oddechu © annaw

A może ktoś chce? © annaw

Most kolejowy przed Wyszkowem © annaw

Jak widać na poprzednim zdjęciu, stan desek pozostawiam bez komentarza © annaw
![Znowu w stronę słońca ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,468395,20140331,znowu-w-strone-slonca.jpg)
Znowu w stronę słońca ;] © annaw

Glinianka © annaw

Coś stanęło nam na przeszkodzie © annaw

Zachód słońca nad Starówką :) © annaw
TRASA:
Ja chcę jeszcze, było cudownie!
Sobota, 29 marca 2014
do R.! :-)
- DST 17.19km
- Czas 00:43
- VAVG 23.99km/h
- VMAX 36.58km/h
- Temperatura 14.0°C
- Kalorie 410kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
do Rafałka z własnej roboty chlebkiem :-)
a po drodze.....
O tej 19:30 dzwoniłam na infolinię i zgłosiłam porzucony rower.
O północy stał przypięty do płotka.....

do:
Z na 2 raty, bo przy Vitku zresetował się mi telefon :P
a po drodze.....
O tej 19:30 dzwoniłam na infolinię i zgłosiłam porzucony rower.
O północy stał przypięty do płotka.....

do:
Z na 2 raty, bo przy Vitku zresetował się mi telefon :P
Środa, 26 marca 2014
poprostować
- DST 4.99km
- Czas 00:18
- VAVG 16.63km/h
- VMAX 27.67km/h
- Temperatura 12.0°C
- Kalorie 169kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Ano, Młody był tak miły, że zaprosił do siebie i troszkę wyregulował :P Niestety co nieco się pokrzywiło i rozregulowało po niedzieli :D:D:D
Anno - pamiętać, wyprostować jeszcze bardziej wózek tylnej przerzutki :P
Anno - pamiętać, wyprostować jeszcze bardziej wózek tylnej przerzutki :P
Uciekając przed burzą 3, czyli MPK, Osieck, Kołbiel
- DST 110.31km
- Teren 60.00km
- Czas 06:06
- VAVG 18.08km/h
- VMAX 50.73km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 3136kcal
- Podjazdy 664m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
gps
Miało być niewinnie. Zwiedzać. Pojeździć. W 4 osoby. A była nas 2jka. I nie było niewinnie :-)
Wycieczka w połączeniu z SKM w obie strony. Warszawa Zachodnia-Falenica, Falenica-Warszawa Zachodnia. A reszta na dwóch kółkach :-)
Straty w sprzęcie: Łasic kolejna łatka na dętce, a ja.... coś skrzywiłam bądź rozregulowałam przednią przerzutkę :D

Wycieczkę znów czas zacząć od dworca © annaw

Szutrów dziś troszke było © annaw

Jeszcze mam siłę i się uśmiecham :D © annaw

Po tej przeprawie jeszcze mam suche buty :D © annaw

Wiatraki. Widzieliśmy takie całe dwa :-) © annaw

Polami, lasami, © annaw

Byle przed siebie :-) © annaw

Nie lubię piachu, ale jak mus to mus © annaw

Szkółka. Jedna z wielu © annaw

I tzreba było ją boczkiem boczkiem jakoś ominąć © annaw

Asfalty przez lasy. Też są fajne! © annaw

Tej szkółki minąć juz się nie dało © annaw

Ścinki © annaw

Drogi na skróty © annaw

Zaraz cyknięciu fotki był okrzyk grozy "!@#$% mam mokre buty!" :P © annaw

Rowerki odpoczywają © annaw

My podziwiamy © annaw

...podziwiamy i szukamy czaszki :P © annaw

Bo jkości wokół całkiem sporp © annaw

Zy to farba czy to tak samo z siebie drzewko ma takie białe na górze? © annaw

Czaszki nie znaleźliśmy. Jedziemy dalej © annaw

Szutry, rowy melioracyjne © annaw

Rowy melioracyjne jak od ekierki © annaw

GUpia wycinka drzew, co to przeszkadza w zjeździe © annaw

UPS. Guma. Pośrodku niczego :D © annaw

Świder © annaw

Asfalcikiem przez las © annaw

Kajakarze. Mostek. Resztki młyna © annaw

Zwiedzanie mostków. Mostek nr 1 © annaw

Widok z mostka nr 2 © annaw

Na mostku nr 2 © annaw

Zakole Świdra © annaw

Niestety dzić ucierpiał :P © annaw

Jadymy, jadymy © annaw

Żeby tylko tam nie spaść i nie wpaść :-) © annaw

Kolejna przeprawa nad strumykiem © annaw

Stamtąd tu © annaw

Łasicowi przeprawa bujanym mostkiem poszła bardzo gładko © annaw

A mi już nie :-) Mimo długiego wykładu co i jak przed ruszeniem © annaw

Tu już bujnęło © annaw

Bujnęło znów a przed oczami miałam już topienie się w Świdrze :P © annaw

I tak już do końca jechałam © annaw

Trzymając się © annaw

Tej stalowej(?) linki © annaw
![Zwierzątka są wśród nas ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,466453,20140324,zwierzatka-sa-wsrod-nas.jpg)
Zwierzątka są wśród nas ;] © annaw

Pod mostem © annaw

Czekając na S1 w kierunku domu :-) © annaw
Deszcz mnie złapał. Ale ti był deszczyk, nie burza. Złapał na Zachodnim, jak już wracałam. Gdybym nie miała deszczówki, jakoś b ym przeżyła, ale że miałam, to przynajmniej "sucha" wróciłam :-)
No i zmęczyłam się. Miałam wzloty i upadki, podróż pociągiem zregenerowała trochę nogi, przez co podróż z pociągu do domu była czystą przyjemnością :-)
A, no i spsułam coś w Groszku :( albo rozregulowała się przednia przerzutka, albo coś skrzywiłam :D
Łańcuch dość mocno o coś obciera na największej zębatce z przodu.
A trzeszczenie w korbie też dużo głośniejsze.
Chyba czas na remont :(
Na pociąg:
Sedno wycieczki:
Z pociągu do domu:
Miało być niewinnie. Zwiedzać. Pojeździć. W 4 osoby. A była nas 2jka. I nie było niewinnie :-)
Wycieczka w połączeniu z SKM w obie strony. Warszawa Zachodnia-Falenica, Falenica-Warszawa Zachodnia. A reszta na dwóch kółkach :-)
Straty w sprzęcie: Łasic kolejna łatka na dętce, a ja.... coś skrzywiłam bądź rozregulowałam przednią przerzutkę :D

Wycieczkę znów czas zacząć od dworca © annaw

Szutrów dziś troszke było © annaw

Jeszcze mam siłę i się uśmiecham :D © annaw

Po tej przeprawie jeszcze mam suche buty :D © annaw

Wiatraki. Widzieliśmy takie całe dwa :-) © annaw

Polami, lasami, © annaw

Byle przed siebie :-) © annaw

Nie lubię piachu, ale jak mus to mus © annaw

Szkółka. Jedna z wielu © annaw

I tzreba było ją boczkiem boczkiem jakoś ominąć © annaw

Asfalty przez lasy. Też są fajne! © annaw

Tej szkółki minąć juz się nie dało © annaw

Ścinki © annaw

Drogi na skróty © annaw

Zaraz cyknięciu fotki był okrzyk grozy "!@#$% mam mokre buty!" :P © annaw

Rowerki odpoczywają © annaw

My podziwiamy © annaw

...podziwiamy i szukamy czaszki :P © annaw

Bo jkości wokół całkiem sporp © annaw

Zy to farba czy to tak samo z siebie drzewko ma takie białe na górze? © annaw

Czaszki nie znaleźliśmy. Jedziemy dalej © annaw

Szutry, rowy melioracyjne © annaw

Rowy melioracyjne jak od ekierki © annaw

GUpia wycinka drzew, co to przeszkadza w zjeździe © annaw

UPS. Guma. Pośrodku niczego :D © annaw

Świder © annaw

Asfalcikiem przez las © annaw

Kajakarze. Mostek. Resztki młyna © annaw

Zwiedzanie mostków. Mostek nr 1 © annaw

Widok z mostka nr 2 © annaw

Na mostku nr 2 © annaw

Zakole Świdra © annaw

Niestety dzić ucierpiał :P © annaw

Jadymy, jadymy © annaw

Żeby tylko tam nie spaść i nie wpaść :-) © annaw

Kolejna przeprawa nad strumykiem © annaw

Stamtąd tu © annaw

Łasicowi przeprawa bujanym mostkiem poszła bardzo gładko © annaw

A mi już nie :-) Mimo długiego wykładu co i jak przed ruszeniem © annaw

Tu już bujnęło © annaw

Bujnęło znów a przed oczami miałam już topienie się w Świdrze :P © annaw

I tak już do końca jechałam © annaw

Trzymając się © annaw

Tej stalowej(?) linki © annaw
![Zwierzątka są wśród nas ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,466453,20140324,zwierzatka-sa-wsrod-nas.jpg)
Zwierzątka są wśród nas ;] © annaw

Pod mostem © annaw

Czekając na S1 w kierunku domu :-) © annaw
Deszcz mnie złapał. Ale ti był deszczyk, nie burza. Złapał na Zachodnim, jak już wracałam. Gdybym nie miała deszczówki, jakoś b ym przeżyła, ale że miałam, to przynajmniej "sucha" wróciłam :-)
No i zmęczyłam się. Miałam wzloty i upadki, podróż pociągiem zregenerowała trochę nogi, przez co podróż z pociągu do domu była czystą przyjemnością :-)
A, no i spsułam coś w Groszku :( albo rozregulowała się przednia przerzutka, albo coś skrzywiłam :D
Łańcuch dość mocno o coś obciera na największej zębatce z przodu.
A trzeszczenie w korbie też dużo głośniejsze.
Chyba czas na remont :(
Na pociąg:
Sedno wycieczki:
Z pociągu do domu:


































