Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65064.28 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.44%)
  • Czas na rowerze: 293d 13h 00m
  • Prędkość średnia: 8.94 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Czwartek, 10 kwietnia 2014

do R.! :-)

  • DST 16.97km
  • Teren 0.50km
  • Czas 00:44
  • VAVG 23.14km/h
  • VMAX 36.24km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Kalorie 486kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

na film.







Środa, 9 kwietnia 2014

do pracy rodacy!

  • DST 3.00km
  • Czas 00:08
  • VAVG 22.50km/h
  • VMAX 28.50km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Kalorie 100kcal
  • Sprzęt Vitek
  • Aktywność Jazda na rowerze

miałam mały problem rano z rowerem i jego zwrotem, długo to trwało, a później spóźniona pędziłam do roboty....





Wtorek, 8 kwietnia 2014

z pracy!

  • DST 8.75km
  • Czas 00:25
  • VAVG 21.00km/h
  • VMAX 26.09km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 750kcal
  • Sprzęt Vitek
  • Aktywność Jazda na rowerze

No. spacer po Vitka, jazda do domu, tam przy cmentarzu Powstanców Warszawy się okazuje, że nie ma stacji (a wydawało mi się że kiedyś była!) i jazda dalej i spacer do domu :-)



A w koszyczku książka, płaszcz i torebka :-)



Wtorek, 8 kwietnia 2014

do pracy rodacy!

  • DST 2.60km
  • Czas 00:10
  • VAVG 15.60km/h
  • VMAX 28.14km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Kalorie 200kcal
  • Sprzęt Vitek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Sezon Veturillo uważam za rozpoczęty :-)





Niedziela, 6 kwietnia 2014 Kategoria 100! seteczka!, cykloza - wycieczki z Łasicem

Uciekając przed burzą 4, czyli Nieporęt, Kosewko, Czosnów

  • DST 118.58km
  • Teren 50.00km
  • Czas 06:10
  • VAVG 19.23km/h
  • VMAX 41.13km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Kalorie 3809kcal
  • Podjazdy 643m
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

gps

Dziś był ciężki dzień. Wyspałam się, obudziliśmy się z R. 1,5 h przed budzikiem i w sumie nie mieliśmy co z sobą zrobić.
Wyszłam za wcześnie, bo pomyliła mi się godzina zbiórki, więc w drodze pod Rurę trochę kręciłam to tu to tam.
Miało padać i być zimno, nie padało, było mi ciepło a od 14 żarówka z nieba nie schodziła.
Dużo piachu, za dużo. Zmordował mnie strasznie dziś trasą Sławek. Dobrze. Ale czuje się dalej jakbym była co najmniej po 200 km. Zeszłotygodniowe 150km to bułka z masłem w porównaniu z dziś :-)

Także - jestem zmęczona, ale pozytywnie nastawiona ;]

2 tyg temu Sławek pokazał mi Suchedniów, tydzień temu Mazury a dziś Saharę :-) a to wszystko w obrębie jednodniowej wycieczki w okolicach Warszawy :-)

W drodze pod Rurę, pod Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej
W drodze pod Rurę, pod Ambasadą Chińskiej Republiki Ludowej © annaw

.... zastałam taki oto widok
.... zastałam taki oto widok © annaw

W tym roku jeszcze tu nie był ;]
W tym roku jeszcze tu nie był ;] © annaw

Dziś też korzystamy z SKM. Prawdopodobne opady motywują do jaknajszybszego opuszczenia Warszawy
Dziś też korzystamy z SKM. Prawdopodobne opady motywują do jaknajszybszego opuszczenia Warszawy © annaw

W skm
W skm © annaw

Choszczówka. Zaczynamy!
Choszczówka. Zaczynamy! © annaw

Singlami-szlakami, aż do
Singlami-szlakami, aż do © annaw

Pustyni!
Pustyni! © annaw

Tor dla quadów
Tor dla quadów © annaw

Jej ogrom robi wrażenie
Jej ogrom robi wrażenie © annaw

Trzeba było się wdrapać, to teraz tzreba zjechać :P ale może niekoniecznie tędy
Trzeba było się wdrapać, to teraz tzreba zjechać :P ale może niekoniecznie tędy © annaw

Znów wszędzie piasek :P
Znów wszędzie piasek :P © annaw

Lubimy się wdrapywać ale dziś czasu nie ma
Lubimy się wdrapywać ale dziś czasu nie ma © annaw

Jak widać znów piasek. Dziś było go sporo dosłownie wszędzie
Jak widać znów piasek. Dziś było go sporo dosłownie wszędzie © annaw

I znów pustynia :)
I znów pustynia :) © annaw

Na skarpie
Na skarpie © annaw

Hodowla na pustyni
Hodowla na pustyni © annaw

Hodowla na pustyni, a zaraz za drzewami tory kolejowe
Hodowla na pustyni, a zaraz za drzewami tory kolejowe © annaw

Ruszamy dalej, w drodze nad wodę! Skoro jest piasek, to gdzieś woda też musi być :P
Ruszamy dalej, w drodze nad wodę! Skoro jest piasek, to gdzieś woda też musi być :P © annaw

Wały nad Narwią w drodze na Dębe
Wały nad Narwią w drodze na Dębe © annaw

Narew
Narew © annaw

I gdyby wszystkie wały miały chociażby tak utwardzone i równe 2 ścieżki, było by pięknie
I gdyby wszystkie wały miały chociażby tak utwardzone i równe 2 ścieżki, było by pięknie © annaw


Zgadnijcie gdzie to jest :)

Uwaga! Achtung! Attention! CZACHA!!!
Uwaga! Achtung! Attention! CZACHA!!! © annaw

Parking. święte krowy warszawskie i tak by tam jakoś zaparkowały :P
Parking. święte krowy warszawskie i tak by tam jakoś zaparkowały :P © annaw

Sławek i Jego balonik :P
Sławek i Jego balonik :P © annaw

Narew. Zaraz Dębe
Narew. Zaraz Dębe © annaw

Dębe. Jak zwykle musze gdzieś wleźć
Dębe. Jak zwykle musze gdzieś wleźć © annaw

Zapora
Zapora © annaw


Móju słodziaszek chyba potrzebuje coraz szybciej lekarza ;]
Móju słodziaszek chyba potrzebuje coraz szybciej lekarza ;] © annaw

Jedziemy ponoć w jakieś fajne miejsce
Jedziemy ponoć w jakieś fajne miejsce © annaw

Oto one. Miałam stracha. Nie mam lęku wysokości, ALE czułam się jadąc po tym czymś cholernie niepewnie
Oto one. Miałam stracha. Nie mam lęku wysokości, ALE czułam się jadąc po tym czymś cholernie niepewnie © annaw

Aż musiałam zejśc i się przejśc ;]
Aż musiałam zejśc i się przejśc ;] © annaw

Powrót nie był łatwy
Powrót nie był łatwy © annaw

Fajne, ale ostatnio mam ciągle wizje że wpadam do wody :P
Fajne, ale ostatnio mam ciągle wizje że wpadam do wody :P © annaw

Ja mam tam wjechac?
Ja mam tam wjechac? © annaw

Mariusz się zawział na wjechanie, więc stoimy i czekamy
Mariusz się zawział na wjechanie, więc stoimy i czekamy © annaw

Po 3 próbach też wszedł po tym błocie :P
Po 3 próbach też wszedł po tym błocie :P © annaw

Wcale nei ejst coraz bliżej
Wcale nie jest coraz bliżej © annaw

Dyskusja z bananem
Dyskusja z bananem © annaw

I znów piach
I znów piach © annaw

I piach
I piach © annaw

Wiatraki
Wiatraki © annaw

Wkra! hip hip hura ;]
Wkra! hip hip hura ;] © annaw

Ciężki kawałek ścieżki przed nami
Ciężki kawałek ścieżki przed nami © annaw

Wkra jest cudną rzeczką
Wkra jest cudną rzeczką © annaw

Zjaaaazd
Zjaaaazd © annaw

Skaczemy znów
Skaczemy znów © annaw

I podchodzimy
I podchodzimy © annaw

Byleby do sklepu po lody
Byleby do sklepu po lody © annaw

Popas w Kosewku na plaży miejskiej
Popas w Kosewku na plaży miejskiej © annaw

Drewniany mostek
Drewniany mostek © annaw

Cudeńko widok
Cudeńko widok © annaw

Pod mostem
Pod mostem © annaw

Sławek nie cjhciał z nami się przejść pod most :P
Sławek nie cjhciał z nami się przejść pod most :P © annaw

Most kolejowy nad Narwią w NDM
Most kolejowy nad Narwią w NDM © annaw

Narew
Narew © annaw

Na tym czymś też czułam sie niepewnie
Na tym czymś też czułam sie niepewnie © annaw

Uwaga, Wrzosy są wszędzie :-)
Uwaga, Wrzosy są wszędzie :-) © annaw

Trasa-z pociągiem i oglądaniem filmu u R :-)
Tak tak, pojechałam do R. jeszcze, a nie do domu :P




Wtorek, 1 kwietnia 2014

do R.! :-)

  • DST 16.95km
  • Teren 0.50km
  • Czas 00:44
  • VAVG 23.11km/h
  • VMAX 35.56km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Kalorie 483kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Mojego Przyszłego/Niedoszłego Narzeczonego :P




Tour de Zalew - Łapiąc trochę marcowego słońca, Serock, prawie Wyszków i kolarska opalenizna :)

  • DST 153.85km
  • Teren 55.00km
  • Czas 06:51
  • VAVG 22.46km/h
  • VMAX 53.27km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 4429kcal
  • Podjazdy 457m
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

gps

Niesamowity dzień!
Niesamowita pogoda.
Niesamowici towarzysze.
Niesamowita trasa.

Czego chcieć więcej?

Czekając na chłopaków, okazało się że budują nowe chodniki i pewnie ścieżkę rowerową nad Wisła ;]
Czekając na chłopaków, okazało się że budują nowe chodniki i pewnie ścieżkę rowerową nad Wisła ;] © annaw

Tereny kolejowe
Tereny kolejowe © annaw

Kanał Żerański i
Kanał Żerański i © annaw

.... zawody wędkarskie
.... zawody wędkarskie © annaw

Nieporęt
Nieporęt © annaw

Tak, naprawdę było tak ciepło!
Tak, naprawdę było tak ciepło! © annaw

Gdzieś na terenie między jednostką wojskową a przystanią rower tzreba było ponosić :)
Gdzieś na terenie między jednostką wojskową a przystanią rower tzreba było ponosić :) © annaw

Na szczęście wyschło  można przejść suchą nogą
Na szczęście wyschło można przejść suchą nogą © annaw

Czuć się jak na Mazurach
Czuć się jak na Mazurach © annaw

Rezerwat Przyrody, Wąwóz Szaniawskiego. Polecam, mega zjazd przepięknym wąwozem
Rezerwat Przyrody, Wąwóz Szaniawskiego. Polecam, mega zjazd przepięknym wąwozem © annaw

Rynek w Serocku
Rynek w Serocku © annaw

Ratusz
Ratusz © annaw

Lody, lody dla ochłody :)
Lody, lody dla ochłody :) © annaw

Miejska plaża w Serocku
Miejska plaża w Serocku © annaw

Przymusowa przerwa na opalanie
Przymusowa przerwa na opalanie © annaw

Dobrze że się zmęczył wczoraj, to dziś nie cisnął :)
Sadysta :P
Sadysta :P © annaw

Molo/pomost
Molo/pomost © annaw

Pośrodku niczego między Serockiem a Wyszkowem
Pośrodku niczego między Serockiem a Wyszkowem © annaw

... jest poprowadzony rowerowy szlak
... jest poprowadzony rowerowy szlak © annaw

.... a na nim troszeczkę tylko błotka
.... a na nim troszeczkę tylko błotka © annaw

Niby 10cm a koła zapadają się na kolejne 10 :P
Niby 10cm a koła zapadają się na kolejne 10 :P © annaw

Na tym odkrytym terenie słońce grzało niesamowicie
Na tym odkrytym terenie słońce grzało niesamowicie © annaw

Przepiękne widoki
Przepiękne widoki © annaw

O, tam jedziemy
O, tam jedziemy © annaw

No bo jak, my mamy nie wejść? Zawsze wchodzimy jak się gdzieś da :P
No bo jak, my mamy nie wejść? Zawsze wchodzimy jak się gdzieś da :P © annaw

Mosteczki
Mosteczki © annaw

....nad kanałkiem
....nad kanałkiem © annaw

Na wał!
Na wał! © annaw

A tuż zaraz Bug
A tuż zaraz Bug © annaw

Rozlewisko
Rozlewisko © annaw

Rozlewisko
Rozlewisko © annaw

Rozlewisko Bugu
Rozlewisko Bugu © annaw

Farma Łabędzi :)
Farma Łabędzi :) © annaw

Te wszystkie białe co widać, to łabędzie
Te wszystkie białe co widać, to łabędzie © annaw

Droga do nieba
Droga do nieba © annaw

Na trasie
Na trasie © annaw

Przyleciały! Zimy już nie będzie!
Przyleciały! Zimy już nie będzie! © annaw

Na trasie
Na trasie © annaw

Och, jakże my lubimy piękne miesca
Och, jakże my lubimy piękne miesca © annaw

.... i mostki ;]
.... i mostki ;] © annaw

O dziwo dziś wróciłam z suchymi stopami :P
O dziwo dziś wróciłam z suchymi stopami :P © annaw

Groszek też chce słit focię, bo się spisuje i nie nawala ;]
Groszek też chce słit focię, bo się spisuje i nie nawala ;] © annaw

Przepiękne bagna
Przepiękne bagna © annaw

Szlak z cudownymi widokami
Szlak z cudownymi widokami © annaw

Mijając dziwny zagajnik :) Drzewa, zadbane, wszytskie identyczne i zasadzone od linijki
Mijając dziwny zagajnik :) Drzewa, zadbane, wszytskie identyczne i zasadzone od linijki © annaw

Czas na opalanie ;]
Czas na opalanie ;] © annaw

Dobra miejscówka na grila i kąpiele :P
Dobra miejscówka na grila i kąpiele :P © annaw

Trochę oddechu
Trochę oddechu © annaw

A może ktoś chce?
A może ktoś chce? © annaw

Most kolejowy przed Wyszkowem
Most kolejowy przed Wyszkowem © annaw

Jak widać na poprzednim zdjęciu, stan desek pozostawiam bez komentarza
Jak widać na poprzednim zdjęciu, stan desek pozostawiam bez komentarza © annaw

Znowu w stronę słońca ;]
Znowu w stronę słońca ;] © annaw

Glinianka
Glinianka © annaw

Coś stanęło nam na przeszkodzie
Coś stanęło nam na przeszkodzie © annaw

Zachód słońca nad Starówką :)
Zachód słońca nad Starówką :) © annaw

TRASA:

Ja chcę jeszcze, było cudownie!

Sobota, 29 marca 2014

do R.! :-)

  • DST 17.19km
  • Czas 00:43
  • VAVG 23.99km/h
  • VMAX 36.58km/h
  • Temperatura 14.0°C
  • Kalorie 410kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

do Rafałka z własnej roboty chlebkiem :-)

a po drodze.....
O tej 19:30 dzwoniłam na infolinię i zgłosiłam porzucony rower.
O północy stał przypięty do płotka.....


do:

Z na 2 raty, bo przy Vitku zresetował się mi telefon :P



Środa, 26 marca 2014

poprostować

  • DST 4.99km
  • Czas 00:18
  • VAVG 16.63km/h
  • VMAX 27.67km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Kalorie 169kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Ano, Młody był tak miły, że zaprosił do siebie i troszkę wyregulował :P Niestety co nieco się pokrzywiło i rozregulowało po niedzieli :D:D:D
Anno - pamiętać, wyprostować jeszcze bardziej wózek tylnej przerzutki :P



Niedziela, 23 marca 2014 Kategoria 100! seteczka!, cykloza - wycieczki z Łasicem

Uciekając przed burzą 3, czyli MPK, Osieck, Kołbiel

  • DST 110.31km
  • Teren 60.00km
  • Czas 06:06
  • VAVG 18.08km/h
  • VMAX 50.73km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Kalorie 3136kcal
  • Podjazdy 664m
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

gps

Miało być niewinnie. Zwiedzać. Pojeździć. W 4 osoby. A była nas 2jka. I nie było niewinnie :-)

Wycieczka w połączeniu z SKM w obie strony. Warszawa Zachodnia-Falenica, Falenica-Warszawa Zachodnia.  A reszta na dwóch kółkach :-)

Straty w sprzęcie: Łasic kolejna łatka na dętce, a ja.... coś skrzywiłam bądź rozregulowałam przednią przerzutkę :D

Wycieczkę znów czas zacząć od dworca
Wycieczkę znów czas zacząć od dworca © annaw

Szutrów dziś troszke było
Szutrów dziś troszke było © annaw

Jeszcze mam siłę i się uśmiecham :D
Jeszcze mam siłę i się uśmiecham :D © annaw

Po tej przeprawie jeszcze mam suche buty :D
Po tej przeprawie jeszcze mam suche buty :D © annaw

Wiatraki. Widzieliśmy takie całe dwa :-)
Wiatraki. Widzieliśmy takie całe dwa :-) © annaw

Polami, lasami,
Polami, lasami, © annaw

Byle przed siebie :-)
Byle przed siebie :-) © annaw

Nie lubię piachu, ale jak mus to mus
Nie lubię piachu, ale jak mus to mus © annaw

Szkółka. Jedna z wielu
Szkółka. Jedna z wielu © annaw

I tzreba było ją boczkiem boczkiem jakoś ominąć
I tzreba było ją boczkiem boczkiem jakoś ominąć © annaw

Asfalty przez lasy. Też są fajne!
Asfalty przez lasy. Też są fajne! © annaw

Tej szkółki minąć juz się nie dało
Tej szkółki minąć juz się nie dało © annaw

Ścinki
Ścinki © annaw

Drogi na skróty
Drogi na skróty © annaw

Zaraz cyknięciu fotki był okrzyk grozy
Zaraz cyknięciu fotki był okrzyk grozy "!@#$% mam mokre buty!" :P © annaw

Rowerki odpoczywają
Rowerki odpoczywają © annaw

My podziwiamy
My podziwiamy © annaw

...podziwiamy i szukamy czaszki :P
...podziwiamy i szukamy czaszki :P © annaw

Bo jkości wokół całkiem sporp
Bo jkości wokół całkiem sporp © annaw

Zy to farba czy to tak samo z siebie drzewko ma takie białe na górze?
Zy to farba czy to tak samo z siebie drzewko ma takie białe na górze? © annaw

Czaszki nie znaleźliśmy. Jedziemy dalej
Czaszki nie znaleźliśmy. Jedziemy dalej © annaw

Szutry, rowy melioracyjne
Szutry, rowy melioracyjne © annaw

Rowy melioracyjne jak od ekierki
Rowy melioracyjne jak od ekierki © annaw

GUpia wycinka drzew, co to przeszkadza w zjeździe
GUpia wycinka drzew, co to przeszkadza w zjeździe © annaw

UPS. Guma. Pośrodku niczego :D
UPS. Guma. Pośrodku niczego :D © annaw

Świder
Świder © annaw

Asfalcikiem przez las
Asfalcikiem przez las © annaw

Kajakarze. Mostek. Resztki młyna
Kajakarze. Mostek. Resztki młyna © annaw

Zwiedzanie mostków. Mostek nr 1
Zwiedzanie mostków. Mostek nr 1 © annaw

Widok z mostka nr 2
Widok z mostka nr 2 © annaw

Na mostku nr 2
Na mostku nr 2 © annaw

Zakole Świdra
Zakole Świdra © annaw

Niestety dzić ucierpiał :P
Niestety dzić ucierpiał :P © annaw

Jadymy, jadymy
Jadymy, jadymy © annaw

Żeby tylko tam nie spaść i nie wpaść :-)
Żeby tylko tam nie spaść i nie wpaść :-) © annaw

Kolejna przeprawa nad strumykiem
Kolejna przeprawa nad strumykiem © annaw

Stamtąd tu
Stamtąd tu © annaw

Łasicowi przeprawa bujanym mostkiem poszła bardzo gładko
Łasicowi przeprawa bujanym mostkiem poszła bardzo gładko © annaw

A mi już nie :-) Mimo długiego wykładu co i jak przed ruszeniem
A mi już nie :-) Mimo długiego wykładu co i jak przed ruszeniem © annaw

Tu już bujnęło
Tu już bujnęło © annaw

Bujnęło znów a przed oczami miałam już topienie się w Świdrze :P
Bujnęło znów a przed oczami miałam już topienie się w Świdrze :P © annaw

I tak już do końca jechałam
I tak już do końca jechałam © annaw

Trzymając się
Trzymając się © annaw

Tej stalowej(?) linki
Tej stalowej(?) linki © annaw

Zwierzątka są wśród nas ;]
Zwierzątka są wśród nas ;] © annaw

Pod mostem
Pod mostem © annaw

Czekając na S1 w kierunku domu :-)
Czekając na S1 w kierunku domu :-) © annaw

Deszcz mnie złapał. Ale ti był deszczyk, nie burza. Złapał na Zachodnim, jak już wracałam. Gdybym nie miała deszczówki, jakoś b ym przeżyła, ale że miałam, to przynajmniej "sucha" wróciłam :-)

No i zmęczyłam się. Miałam wzloty i upadki, podróż pociągiem zregenerowała trochę nogi, przez co podróż z pociągu do domu była czystą przyjemnością :-)

A, no i spsułam coś w Groszku :( albo rozregulowała się przednia  przerzutka, albo coś skrzywiłam :D
Łańcuch dość mocno o coś obciera na największej zębatce z przodu.
A trzeszczenie w korbie też dużo głośniejsze.
Chyba czas na remont :(

Na pociąg:


Sedno wycieczki:


Z pociągu do domu:


Blogi rowerowe na www.bikestats.pl