Niedziela, 17 czerwca 2012
do R.! :-)
- DST 16.64km
- Czas 00:36
- VAVG 27.73km/h
- VMAX 39.42km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 410kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
nadszedł kryzys :) zaczynam oszczędzać na jeździe samochodem :D
p.s. te slicki są ZAJEKUR*ABISTE!!!
2 różne drogi, dystans prawie identyczny, ta sama ilość kalorii :D
p.s. te slicki są ZAJEKUR*ABISTE!!!
2 różne drogi, dystans prawie identyczny, ta sama ilość kalorii :D
Piątek, 15 czerwca 2012
pizza!
- DST 23.80km
- Czas 01:05
- VAVG 21.97km/h
- VMAX 49.60km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 578kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Na pizzę samoróbkę do Agni i Adriana :)
zaopatrzenie.

gdzie kucharek 4...

i świnki...


... tam PIZZA!

rozczula mnie za każdym razem:)

a w drodze powrotnej próbowała łapać labradora pałętającego się samotnie, ale mi uciekał, ale na szczęście sam trafił do właściciela... (prawie nie władując się pod tramwaj i samochód)
zaopatrzenie.

gdzie kucharek 4...

i świnki...


... tam PIZZA!

rozczula mnie za każdym razem:)

a w drodze powrotnej próbowała łapać labradora pałętającego się samotnie, ale mi uciekał, ale na szczęście sam trafił do właściciela... (prawie nie władując się pod tramwaj i samochód)
Czwartek, 14 czerwca 2012
do R.!
- DST 16.42km
- Czas 00:41
- VAVG 24.03km/h
- VMAX 33.64km/h
- Temperatura 18.0°C
- Kalorie 389kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
no i klamra mi się sypie w jednym bucie, shit!!!
Środa, 13 czerwca 2012
tel.
- DST 4.77km
- Czas 00:11
- VAVG 26.02km/h
- VMAX 30.39km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 77kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
pożyczyć telefon Adrianowi i żeby wycieczka nie miała 2 km (bo pewnie tyle mam na rondko i z powrotem), odprowadziłam Adriana na Powstańców Śląskich i wróciłam :D
Środa, 13 czerwca 2012
Syreni śpiew! :-)
- DST 37.32km
- Czas 02:11
- VAVG 17.09km/h
- VMAX 43.42km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 608kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Syrenii Śpiew, czyli polujemy na Syrenki z tarczami w barwach drużyn grających na Euro, które zamiast mieczy mają piłkę Tango 12 :-)
Wycieczkę czas zacząć od FUN WELCOMES FUNS!

A w strefie kibica jest zakaz WSZYSTKIEGO :P

Nawet Novotel ma taką nawiązującą reklamę:

A teraz czas na SYRENKI!
1. Hiszpania na patelni Metro Centrum.

2. Szwecja na Placu Konstytucji.

Jadąc z Placu Konstytucji na Plac trzech Krzyży…. Wyrosła nam tęcza ^^


3. Niemcy na Placu trzech Krzyży.

4. Francja na rondzie de Gaulle’a.

Upolowaliśmy też Jelenia na Nowym Świecie:

5. Czechy na Krakowskim Przedmieściu przy Pomniku Kopernika.

6. Portugalia na Krakowskim Przedmieściu przy hotelu Brystol. Dziś Syrenka pilnuje Rosjan zamiast policji :D

No i Rosyjski autokar też upolowany!

7. Włochy na Placu Zamkowym.

8. Anglia na Placu Teatralnym.

9. Holandia na Rynku Nowego Miasta.

10. Dania na Skwerze 1 Dywizji Pancernej, czyli przy Multimedialnych Fontannach.

I przy okazji ja zostałam upolowana :D

11. Chorwacja pod Centrum Nauki Kopernik.

Odbicie na BUWie… To jedna z 2-óch okazji w jakich tam będę bywać… czyli przejeżdżać obok bądź chodzić na spacer na dach :D

12. Irlandia pod Muzeum Chopina.

Kaczka też się dała upolować :P

Mural.

Stadion Narodowy też był grany!

I PKP Warszawa Stadion…



Ślad z wycieczki:
Wycieczkę czas zacząć od FUN WELCOMES FUNS!

A w strefie kibica jest zakaz WSZYSTKIEGO :P

Nawet Novotel ma taką nawiązującą reklamę:

A teraz czas na SYRENKI!
1. Hiszpania na patelni Metro Centrum.

2. Szwecja na Placu Konstytucji.

Jadąc z Placu Konstytucji na Plac trzech Krzyży…. Wyrosła nam tęcza ^^


3. Niemcy na Placu trzech Krzyży.

4. Francja na rondzie de Gaulle’a.

Upolowaliśmy też Jelenia na Nowym Świecie:

5. Czechy na Krakowskim Przedmieściu przy Pomniku Kopernika.

6. Portugalia na Krakowskim Przedmieściu przy hotelu Brystol. Dziś Syrenka pilnuje Rosjan zamiast policji :D

No i Rosyjski autokar też upolowany!

7. Włochy na Placu Zamkowym.

8. Anglia na Placu Teatralnym.

9. Holandia na Rynku Nowego Miasta.

10. Dania na Skwerze 1 Dywizji Pancernej, czyli przy Multimedialnych Fontannach.

I przy okazji ja zostałam upolowana :D

11. Chorwacja pod Centrum Nauki Kopernik.

Odbicie na BUWie… To jedna z 2-óch okazji w jakich tam będę bywać… czyli przejeżdżać obok bądź chodzić na spacer na dach :D

12. Irlandia pod Muzeum Chopina.

Kaczka też się dała upolować :P

Mural.

Stadion Narodowy też był grany!

I PKP Warszawa Stadion…



Ślad z wycieczki:
Środa, 13 czerwca 2012
POLSKA-ROSJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- DST 24.84km
- Czas 01:19
- VAVG 18.87km/h
- VMAX 34.55km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 404kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Mecz oglądaliśmy u Jarka na placu konstytucji...




przy okazji gips został nieco pomalowany :D
a po meczu taki widok z okna był:

Kiedy się przerzedziło pojechałyśmy z Savil pod strefę kibica gdzie był.... PIERDOLNIKOS!!!!!!!!!!!!!!




i pod narodowy, gdzie trzeba było się "przebijać" przez kordony policji :P

A potem na Krakowskie, gdzie Rosjanie byli pod stałą ochroną policji :D

Pałac Prezydencki :D




No i starówka:

na mecz:
po meczu:




przy okazji gips został nieco pomalowany :D
a po meczu taki widok z okna był:

Kiedy się przerzedziło pojechałyśmy z Savil pod strefę kibica gdzie był.... PIERDOLNIKOS!!!!!!!!!!!!!!




i pod narodowy, gdzie trzeba było się "przebijać" przez kordony policji :P

A potem na Krakowskie, gdzie Rosjanie byli pod stałą ochroną policji :D

Pałac Prezydencki :D




No i starówka:

na mecz:
po meczu:
Poniedziałek, 11 czerwca 2012
taka tam wieczorna pętelka
- DST 35.39km
- Czas 01:30
- VAVG 23.59km/h
- VMAX 47.94km/h
- Temperatura 16.0°C
- Kalorie 581kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
umówiłam się szybko z Adrianem i pomknęliśmy do KTMki po kasetę dla A., po czym naokoło z powrotem na właściwą stronę Wisły. zapiekanka pod Palmą i sprint pod Arkadię do Czarnego, ale ten zdążył się już tam z kimś umówić, więc z pod arkadii ja do domu i Adrian do domu.
Mucha. na dachu samochodu :-)

jak na moją małą małpkę nie jest tak źle :P

kontemplacja.

Mucha. na dachu samochodu :-)

jak na moją małą małpkę nie jest tak źle :P

kontemplacja.

Poniedziałek, 11 czerwca 2012
Ciuchcia!
- DST 14.20km
- Czas 00:38
- VAVG 22.42km/h
- VMAX 32.23km/h
- Temperatura 19.0°C
- Kalorie 231kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
czyli Anna zawiozła kanapki i aparat Kochanemu R.! a w drodze powrotnej sprawdziła, że ciuchcia zmieniła miejsce! <wg wujka Gugla ciuchcia stoi centralnie na starej stacji>
Stary dworzec Warszawa Główna:









Stary dworzec Warszawa Główna:









Ewent sportowy: Wyzwanie 30 km Lindego
- DST 30.18km
- Teren 30.18km
- Czas 01:46
- VAVG 17.08km/h
- VMAX 31.18km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 477kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
opis wydarzenia :P
"Stowarzyszenie Rowerowe "Poza Szlakiem" zaprasza na pierwsze w tym roku Wyzwanie Rowerowe.
Impreza polega na tym, że grupa śmiałków spróbuje dokonać niemożliwego - przejechać 30 km rowerem po Lasku Lindego.
Jeżeli uda się sprostać wyzwaniu, cała grupa (zawodnicy, sędziowie, kibice) uda się na celebrację do jednego z pobliskich barów piwnych.
Jeżeli jednak stałoby się tak, że nie uda się sprostać wyzwaniu, cała grupa (zawodnicy, sędziowie, kibice) uda się na spotkanie kontemplacyjne połączone z analizą przyczyn porażki do jednego z pobliskich barów piwnych.
Czekam na zgłoszenia:
a) sędziów (potrzebne 2-3 osoby, UWAGA: jeden z sędziów będzie towarzyszył zawodnikom).
b) zawodników (potrzebne co najmniej 4 osoby), wymagany sprawny rower mtb i odpowiednie nakrycie głowy.
(...)
Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Podczas ewentu należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
Tylko nie piszcie, że pomysł jest pojebany, bo jest to chyba oczywiste.
Honorowym patronem naszego wydarzenia jest Tadeusz B."
Sędziowie byli, ale się zmyli!

Start!!!

Świetnie zorganizowana impreza!


Po zawodach był relaks... i dosiadłam bujanego Adriana. Kuźwa, ja też chcę! :P świetna zabawa :D



Zjeżdżony i zajeżdżony lasek Lindego :D

Warto dodać, że na tych 30 km wyszło 223m przewyższeń!
Lista uczestników:

<CZEKAMY NA WIĘCEJ FOT!!!>
"Stowarzyszenie Rowerowe "Poza Szlakiem" zaprasza na pierwsze w tym roku Wyzwanie Rowerowe.
Impreza polega na tym, że grupa śmiałków spróbuje dokonać niemożliwego - przejechać 30 km rowerem po Lasku Lindego.
Jeżeli uda się sprostać wyzwaniu, cała grupa (zawodnicy, sędziowie, kibice) uda się na celebrację do jednego z pobliskich barów piwnych.
Jeżeli jednak stałoby się tak, że nie uda się sprostać wyzwaniu, cała grupa (zawodnicy, sędziowie, kibice) uda się na spotkanie kontemplacyjne połączone z analizą przyczyn porażki do jednego z pobliskich barów piwnych.
Czekam na zgłoszenia:
a) sędziów (potrzebne 2-3 osoby, UWAGA: jeden z sędziów będzie towarzyszył zawodnikom).
b) zawodników (potrzebne co najmniej 4 osoby), wymagany sprawny rower mtb i odpowiednie nakrycie głowy.
(...)
Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Podczas ewentu należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego.
Tylko nie piszcie, że pomysł jest pojebany, bo jest to chyba oczywiste.
Honorowym patronem naszego wydarzenia jest Tadeusz B."
Sędziowie byli, ale się zmyli!

Start!!!

Świetnie zorganizowana impreza!


Po zawodach był relaks... i dosiadłam bujanego Adriana. Kuźwa, ja też chcę! :P świetna zabawa :D



Zjeżdżony i zajeżdżony lasek Lindego :D

Warto dodać, że na tych 30 km wyszło 223m przewyższeń!
Lista uczestników:

<CZEKAMY NA WIĘCEJ FOT!!!>
dojazdy!
- DST 34.94km
- Teren 0.20km
- Czas 01:36
- VAVG 21.84km/h
- VMAX 49.72km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 565kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
do R.!:
na Wyzwanie:
z Wyzwania Pod Rurę:
spod Rury do Adriana:
i do domu:
na Wyzwanie:
z Wyzwania Pod Rurę:
spod Rury do Adriana:
i do domu:


































