rowEUrO!
- DST 48.01km
- Czas 02:31
- VAVG 19.08km/h
- VMAX 33.64km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 797kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
co tu dużo mówić..... NR to NR!
46 osób naliczyłam :-)
i nie chce mi się pisać :P odwiedziliśmy poznańską, wrocławską, most gdański i stadion narodowy. a to czemu? domyśl się :P
w samotnej jeździe na metro, o 21:30, ludzie mi bili brawo, śpiewali "polska biało czerwoni", uśmiechali, śmiali a kieroffcy czasem też trąbili "c c c w k c w k s !!"
miłe reakcje :-) ja płakałam ze śmiechu z samej siebie :D
Metro.


Zaraz się zacznie konkurs!



kozacka moja wygrana w konkursie!!! no ale przebrałam siebie i rower, to się należało, nie? :D

kebabing/browaring.


taki tam cień :D

Niuniek kibic ^^

&feature=youtu.be
46 osób naliczyłam :-)
i nie chce mi się pisać :P odwiedziliśmy poznańską, wrocławską, most gdański i stadion narodowy. a to czemu? domyśl się :P
w samotnej jeździe na metro, o 21:30, ludzie mi bili brawo, śpiewali "polska biało czerwoni", uśmiechali, śmiali a kieroffcy czasem też trąbili "c c c w k c w k s !!"
miłe reakcje :-) ja płakałam ze śmiechu z samej siebie :D
Metro.


Zaraz się zacznie konkurs!



kozacka moja wygrana w konkursie!!! no ale przebrałam siebie i rower, to się należało, nie? :D

kebabing/browaring.


taki tam cień :D

Niuniek kibic ^^

&feature=youtu.be
Środa, 6 czerwca 2012
reh, śladem Euro 2012 i zbadanie Dźwigowej :-)
- DST 36.05km
- Teren 1.50km
- Czas 01:39
- VAVG 21.85km/h
- VMAX 42.62km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 593kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na reh standardowo:
ale po reh wymyśliłam sobie małą wycieczkę :-)
zaczynamy od starówki. studio brytyjskiej tv dalej mi się nie podoba.

Nowy Świat... Slavek & Slavko!



Palma ma towarzystwo :P


przed tunelem WZ:

Żwirki/Banacha:

No i punkt programu!!!!
DŹWIGOWA OTWARTA!!!!


prace co prawda nie wszystkie ukończone, ale jest PRZEJEZDNA!!!!
ale po reh wymyśliłam sobie małą wycieczkę :-)
zaczynamy od starówki. studio brytyjskiej tv dalej mi się nie podoba.

Nowy Świat... Slavek & Slavko!



Palma ma towarzystwo :P


przed tunelem WZ:

Żwirki/Banacha:

No i punkt programu!!!!
DŹWIGOWA OTWARTA!!!!


prace co prawda nie wszystkie ukończone, ale jest PRZEJEZDNA!!!!
Poniedziałek, 4 czerwca 2012
piwo!!!
- DST 22.05km
- Czas 01:01
- VAVG 21.69km/h
- VMAX 40.37km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 358kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Adrian rzucił hasło... więc czemu by nie oblać połowicznego sukcesu z mgr? :D
no więc pojechałam, piwa się napiłam i wróciłam. po drodze jeszcze tramwaj zrobił jeb w osobówkę, ale tak to jest jak się pierwszeństwa nie ustępuje :P
tam:
i z powrotem:
i
<standardowo telefon zdechł>
no więc pojechałam, piwa się napiłam i wróciłam. po drodze jeszcze tramwaj zrobił jeb w osobówkę, ale tak to jest jak się pierwszeństwa nie ustępuje :P
tam:
i z powrotem:
i
<standardowo telefon zdechł>
Wielki Warszawski Przejazd Rowerowy
- DST 53.02km
- Czas 02:39
- VAVG 20.01km/h
- VMAX 42.62km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 912kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na zamkowy przez ZM:
paskudztwo na starówce. czyli studio jakiej stacji na ojro.

no bez jaj, jeszcze chyba nigdy na tylu zdjęciach nie byłam :D





początek przejazdu (po czym tradycyjnie się zorientowałam, że telefon się zresetował :/)
czyli zaczynamy liczenie na kapucyńskiej:


i jego dokończenie:
gdzieś na trasie:




pokaz cięcia zabezpieczeń:
&feature=youtu.be
kryptonite evolution series 4. jestem zadowolona z tego testu :)




nic się nie zniszczył ^^
powrót do domu:
paskudztwo na starówce. czyli studio jakiej stacji na ojro.

no bez jaj, jeszcze chyba nigdy na tylu zdjęciach nie byłam :D





początek przejazdu (po czym tradycyjnie się zorientowałam, że telefon się zresetował :/)
czyli zaczynamy liczenie na kapucyńskiej:


i jego dokończenie:
gdzieś na trasie:




pokaz cięcia zabezpieczeń:
&feature=youtu.be
kryptonite evolution series 4. jestem zadowolona z tego testu :)




nic się nie zniszczył ^^
powrót do domu:
Czwartek, 31 maja 2012
Samolocik i nowe łożyska i suporcik :)
- DST 23.65km
- Czas 01:01
- VAVG 23.26km/h
- VMAX 46.02km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 381kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
do Samolota z łożyskami i suportem. Niuniek chodzi jak marzenie!!!
do Maćka, ale Maćka nie było...
więc po Niego pojechałam i jeszcze dodatkowo do castoramy zawitaliśmy
i do domu w błogiej ciszy ^^
do Maćka, ale Maćka nie było...
więc po Niego pojechałam i jeszcze dodatkowo do castoramy zawitaliśmy
i do domu w błogiej ciszy ^^
Środa, 30 maja 2012
foto, SJO, WZ!!
- DST 34.46km
- Czas 01:31
- VAVG 22.72km/h
- VMAX 37.60km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 566kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
rano dostałam zajebistą wiadomość - promotor napisał "proszę przywieźć strony formalne do podpisania" a to oznacza, koniec!!! :-)
także pojechałam odebrać zdjęcia do dyplomu, byłam w SJO po ostatnią pieczątkę na obiegówce i pognałam do dziekanatu z kilkoma jeszcze pytaniami :-)
z promotorem też poszło łatwo i przyjemnie, więc teraz trzeba zacząć ogarniać się do obrony :D <i uodpornić psychicznie na akcję pt.: "składanie pracy w dziekanacie">
także pojechałam odebrać zdjęcia do dyplomu, byłam w SJO po ostatnią pieczątkę na obiegówce i pognałam do dziekanatu z kilkoma jeszcze pytaniami :-)
z promotorem też poszło łatwo i przyjemnie, więc teraz trzeba zacząć ogarniać się do obrony :D <i uodpornić psychicznie na akcję pt.: "składanie pracy w dziekanacie">
tam i tam, a może tam?
- DST 27.91km
- Czas 01:19
- VAVG 21.20km/h
- VMAX 33.94km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 400kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
pokręciliśmy się lekko z Czarnym to tu to tam.
nawet dostałam zaszczytu dosiąścia Czarnego roweru Czarnego :D
Edmund się zawiesił zanim wyjechałam z osiedla, więc śladu z gpsa nie ma :(
nawet dostałam zaszczytu dosiąścia Czarnego roweru Czarnego :D
Edmund się zawiesił zanim wyjechałam z osiedla, więc śladu z gpsa nie ma :(
Poniedziałek, 28 maja 2012
LIM, WZ, BUW, SJO, foto, księgarnia
- DST 41.11km
- Czas 01:49
- VAVG 22.63km/h
- VMAX 44.25km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 673kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
ojjj, dużo załatwiania i to jeszcze nie koniec :-)
dom -> LIM, czyli reh
LIM -> WZ
obiegówka odebrana, numer konta zdobyty, różne info zdobyte. nawet w dziekanacie miłe panie :-) w bibliotece obiegówka podbita...
WZ -> BUW
podbić obiegówkę.
na BUWie byłam dwa razy w życiu - na 1 roku założyć konto i na "7" je zamknąć :D
BUW -> SJO
ale się niestety chwilkę spóźniłam i było już zamknięte...
Karowa telepie, ale przynajmniej ładnie jest :)
SJO -> foto -> księgarnia -> dom
czyli dowiedzieć się o cenę i czas na fotki do dyplomu, do mamy na chwilę do księgarni i do domu :)
dom -> LIM, czyli reh
LIM -> WZ
obiegówka odebrana, numer konta zdobyty, różne info zdobyte. nawet w dziekanacie miłe panie :-) w bibliotece obiegówka podbita...
WZ -> BUW
podbić obiegówkę.
na BUWie byłam dwa razy w życiu - na 1 roku założyć konto i na "7" je zamknąć :D
BUW -> SJO
ale się niestety chwilkę spóźniłam i było już zamknięte...
Karowa telepie, ale przynajmniej ładnie jest :)
SJO -> foto -> księgarnia -> dom
czyli dowiedzieć się o cenę i czas na fotki do dyplomu, do mamy na chwilę do księgarni i do domu :)
Rajd na Autyzm
- DST 21.40km
- Czas 01:04
- VAVG 20.06km/h
- VMAX 41.09km/h
- Temperatura 23.0°C
- Kalorie 348kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Co prawda mocno się spóźniłam, ale kawałek przejechałam :-)
Cargo
- DST 36.80km
- Czas 01:34
- VAVG 23.49km/h
- VMAX 41.09km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 585kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
NR na Cargo
<składowa setki z całego dnia>
<składowa setki z całego dnia>


































