Piątek, 27 maja 2011
do Pruszkowa po pakiet startowy WPR i troszkę WMK
- DST 62.07km
- Czas 02:52
- VAVG 21.65km/h
- VMAX 44.68km/h
- Temperatura 17.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Piątek, 27 maja 2011
USG
- DST 17.99km
- Czas 00:43
- VAVG 25.10km/h
- VMAX 36.18km/h
- Temperatura 18.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na USG na Kasprowicza.
Piątek, 27 maja 2011
MRI
- DST 37.93km
- Czas 01:37
- VAVG 23.46km/h
- VMAX 47.10km/h
- Temperatura 20.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
rezonans kręgosłupa szyjnego na Wiertniczej.
Czwartek, 26 maja 2011
tu i tam i troche tam :)
- DST 57.50km
- Teren 18.00km
- Czas 02:37
- VAVG 21.97km/h
- VMAX 47.94km/h
- Temperatura 15.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
z Drexem do lasku na WAT. później metropolitan - tam dołączył Czarny z Woydziem. na krakowskim dołączył jeszcze Oli z Pauliną a odłączył się Woydzio. my pomknęliśmy na grota i przejechaliśmy się to nową scieżką wzdłuż wisły :)
Czwartek, 26 maja 2011
książka za kanapki!
- DST 15.99km
- Czas 00:38
- VAVG 25.25km/h
- VMAX 37.60km/h
- Temperatura 25.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
a więc... zrobiłam Rafałowi kanapki i zawiozłam do pracy na Zawiszy :) w zamian dostałam książkę na jutrzejsze pół dnia spędzone w komunikacji miejskiej i u lekarzy... po drodze jeszcze wstąpiłam do rodziców do pracy zawieźć im pewien list.
Wtorek, 24 maja 2011
po Drexa na Centralny
- DST 25.23km
- Czas 01:02
- VAVG 24.42km/h
- VMAX 38.35km/h
- Temperatura 18.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
odebrać Drexa z Centralnego. w drodze tam zahaczając o starówkę, w drodze z zahaczając o krzyż :)
Wtorek, 24 maja 2011
w poszukiwaniu działającego biletomatu :P
- DST 10.02km
- Czas 00:23
- VAVG 26.14km/h
- VMAX 37.24km/h
- Temperatura 25.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 23 maja 2011
góral, szosa i ostre do Rembridż pojechały :-)
- DST 54.09km
- Czas 02:02
- VAVG 26.60km/h
- VMAX 54.31km/h
- Temperatura 15.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Woydzio, Speedy Gonzales Samolot i ja. do Rembridż. :-)
Masa na Autyzm
- DST 34.65km
- VMAX 38.35km/h
- Temperatura 25.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
czas jazdy: 1:50
pracę skończyłam o 13:55 i pędem na pole mokotowskie. nawet się nie spóźniłam :-)
pracę skończyłam o 13:55 i pędem na pole mokotowskie. nawet się nie spóźniłam :-)
pokrętka po Wawie, Zegrze, Legionowo
- DST 100.76km
- Teren 5.00km
- Czas 04:22
- VAVG 23.07km/h
- VMAX 53.70km/h
- Temperatura 17.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
tego w planach nie było :-) umówiłam się z Drexem na pewne załatwianie spraw - Pole M., żeby obgadać z Chrupkiem i Dexem sobotnią masę na autyzm, gdzie co i jak rozstawiać, później do arkadii, bo szanowny Pan Drex znów zapomniał z pracy kurteczki :P a potem z Chrupkiem i Drexem na piwko na Kopiec Powstania. Z Kopca na starówkę, pod krzyż i na metropolitana. no i to było takie lajtowe wszystko. o 21:30 miał ruszać NR nad Zegrze i Czarny mnie przekonał, a chciałam do domu! no i pojechaliśmy... tuż przed Nieporętem w Wojtkowej szosie poszła szprycha - tak tak, jakieś fatum krąży nad szosowymi szprychami ostatnio :( Wojtek zawrócił z jeszcze jedną dziewczyną, a my w 5-tkę pomknęliśmy dalej :) i cały czas się "modliliśmy" żeby burza nas nie dopadła... Z Zegrza pojechaliśmy przez Legionowo - żeby mieć awaryjnie autobus/pociąg, jakby lunęło. no i spadł deszcz a my wsiedliśmy w autobus i pojechaliśmy na Żerań. Z Żerania już wracałam rowerkiem z Mad Markiem, pokazał mi że można bezpiecznie przejechać Grota :D weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) nooo, a potem dychę dokręcałam jeżdżąc naokoło dość bardzo, żeby tę setkę mieć :-)


































