Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65119.00 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.43%)
  • Czas na rowerze: 293d 16h 11m
  • Prędkość średnia: 8.95 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Piątek, 27 maja 2011

do Pruszkowa po pakiet startowy WPR i troszkę WMK

  • DST 62.07km
  • Czas 02:52
  • VAVG 21.65km/h
  • VMAX 44.68km/h
  • Temperatura 17.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Piątek, 27 maja 2011

USG

  • DST 17.99km
  • Czas 00:43
  • VAVG 25.10km/h
  • VMAX 36.18km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

na USG na Kasprowicza.

Piątek, 27 maja 2011

MRI

  • DST 37.93km
  • Czas 01:37
  • VAVG 23.46km/h
  • VMAX 47.10km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

rezonans kręgosłupa szyjnego na Wiertniczej.

Czwartek, 26 maja 2011

tu i tam i troche tam :)

  • DST 57.50km
  • Teren 18.00km
  • Czas 02:37
  • VAVG 21.97km/h
  • VMAX 47.94km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

z Drexem do lasku na WAT. później metropolitan - tam dołączył Czarny z Woydziem. na krakowskim dołączył jeszcze Oli z Pauliną a odłączył się Woydzio. my pomknęliśmy na grota i przejechaliśmy się to nową scieżką wzdłuż wisły :)

Czwartek, 26 maja 2011

książka za kanapki!

  • DST 15.99km
  • Czas 00:38
  • VAVG 25.25km/h
  • VMAX 37.60km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

a więc... zrobiłam Rafałowi kanapki i zawiozłam do pracy na Zawiszy :) w zamian dostałam książkę na jutrzejsze pół dnia spędzone w komunikacji miejskiej i u lekarzy... po drodze jeszcze wstąpiłam do rodziców do pracy zawieźć im pewien list.

Wtorek, 24 maja 2011

po Drexa na Centralny

  • DST 25.23km
  • Czas 01:02
  • VAVG 24.42km/h
  • VMAX 38.35km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

odebrać Drexa z Centralnego. w drodze tam zahaczając o starówkę, w drodze z zahaczając o krzyż :)

Wtorek, 24 maja 2011

w poszukiwaniu działającego biletomatu :P

  • DST 10.02km
  • Czas 00:23
  • VAVG 26.14km/h
  • VMAX 37.24km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Poniedziałek, 23 maja 2011

góral, szosa i ostre do Rembridż pojechały :-)

  • DST 54.09km
  • Czas 02:02
  • VAVG 26.60km/h
  • VMAX 54.31km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Woydzio, Speedy Gonzales Samolot i ja. do Rembridż. :-)

Sobota, 21 maja 2011 Kategoria Warszawska Masa Krytyczna i inne

Masa na Autyzm

  • DST 34.65km
  • VMAX 38.35km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

czas jazdy: 1:50

pracę skończyłam o 13:55 i pędem na pole mokotowskie. nawet się nie spóźniłam :-)

Piątek, 20 maja 2011 Kategoria Nocny Rower, 100! seteczka!

pokrętka po Wawie, Zegrze, Legionowo

  • DST 100.76km
  • Teren 5.00km
  • Czas 04:22
  • VAVG 23.07km/h
  • VMAX 53.70km/h
  • Temperatura 17.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

tego w planach nie było :-) umówiłam się z Drexem na pewne załatwianie spraw - Pole M., żeby obgadać z Chrupkiem i Dexem sobotnią masę na autyzm, gdzie co i jak rozstawiać, później do arkadii, bo szanowny Pan Drex znów zapomniał z pracy kurteczki :P a potem z Chrupkiem i Drexem na piwko na Kopiec Powstania. Z Kopca na starówkę, pod krzyż i na metropolitana. no i to było takie lajtowe wszystko. o 21:30 miał ruszać NR nad Zegrze i Czarny mnie przekonał, a chciałam do domu! no i pojechaliśmy... tuż przed Nieporętem w Wojtkowej szosie poszła szprycha - tak tak, jakieś fatum krąży nad szosowymi szprychami ostatnio :( Wojtek zawrócił z jeszcze jedną dziewczyną, a my w 5-tkę pomknęliśmy dalej :) i cały czas się "modliliśmy" żeby burza nas nie dopadła... Z Zegrza pojechaliśmy przez Legionowo - żeby mieć awaryjnie autobus/pociąg, jakby lunęło. no i spadł deszcz a my wsiedliśmy w autobus i pojechaliśmy na Żerań. Z Żerania już wracałam rowerkiem z Mad Markiem, pokazał mi że można bezpiecznie przejechać Grota :D weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-) nooo, a potem dychę dokręcałam jeżdżąc naokoło dość bardzo, żeby tę setkę mieć :-)

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl