Wtorek, 8 listopada 2011
usg barku.
- DST 21.17km
- Teren 6.50km
- Czas 00:59
- VAVG 21.53km/h
- VMAX 40.73km/h
- Temperatura 2.0°C
- Kalorie 372kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na usg barku. jak wychodziłam przed ósmą, było 0 stopni... ale odczuwalna nie była taka niska. ubrałam się za ciepło, a że leń ze mnie i nie chciało mi sie rozbierać po drodze, to jechałam powoli, żeby się nie zgrzać :D
Poniedziałek, 7 listopada 2011
lasek bielański i młociny
- DST 33.35km
- Teren 7.50km
- Czas 01:30
- VAVG 22.23km/h
- VMAX 35.84km/h
- Temperatura 3.0°C
- Kalorie 558kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
szybciorem po Drexa i Sparra i kierunek: do lasu! ale zimno! ale zajebista mgła na leśnych polankach i dróżkach!
Niedziela, 6 listopada 2011
po mieście to tu, to tam.
- DST 60.13km
- Teren 3.00km
- Czas 02:32
- VAVG 23.74km/h
- VMAX 41.46km/h
- Temperatura 4.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
hmmm... chciałam pokręcić, a musiałam znaleźć sobie CEL.
także zmieniłam łańcuch, zmieniłam siodło i w drogę... do arkadii do Drexa. po kasę na dętki dla Niego i kupić sobie w LM benzynkę ekstrakcyjną :) z arkadii do deca zrobić malutkie zakupy i do domu na obiad ;] w międzyczasie umówiłam się z Maćkiem że wpadnę wieczorem na mała regulację ;]
po obiadku pojechałam do arkadii oddać dętki, chwilę pogadać z Drexem i Magdą i następnie do Samolota. od Samolota do domu, ale... zatrzymałam się pod wiaduktami na Rondzie Wolnego Tybetu :-)
a później na Olbrachta dogoniłam Drexa z Magdą i odprowadziłam ich do domu :D
także zmieniłam łańcuch, zmieniłam siodło i w drogę... do arkadii do Drexa. po kasę na dętki dla Niego i kupić sobie w LM benzynkę ekstrakcyjną :) z arkadii do deca zrobić malutkie zakupy i do domu na obiad ;] w międzyczasie umówiłam się z Maćkiem że wpadnę wieczorem na mała regulację ;]
po obiadku pojechałam do arkadii oddać dętki, chwilę pogadać z Drexem i Magdą i następnie do Samolota. od Samolota do domu, ale... zatrzymałam się pod wiaduktami na Rondzie Wolnego Tybetu :-)
a później na Olbrachta dogoniłam Drexa z Magdą i odprowadziłam ich do domu :D
Czosnów, Modlin, Piwko, Kolumna Zygmunta!
- DST 100.09km
- Teren 0.10km
- Czas 04:15
- VAVG 23.55km/h
- VMAX 55.79km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 1575kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
a miał być tylko Czosnów :D
tylko, albo aż, bo jak Szanowni Czytelnicy widzą, ostatnio coś ciężko z kręceniem... brak czasu, siły, motywacji, zdrowia, towarzystwa, bleh! ale dziś musiała pęknąć setka i pękła :-)
od początku. po pracy pędem do domu coś na bardzo szybko zjeść i ogarnąć temat ROWER. Drex z Magdą już jechali po mnie z deca. przyjechali, pomknęliśmy do sklepu a następnie pod ratusz na bemowie, skąd w sumie nasza wycieczka się zaczęła :-)
później na kebsa, po piwko, do Drexa wypić piwko, pod kolumnę i w moim przypadku naokoło do domu :-)
a to cały trip:
tylko, albo aż, bo jak Szanowni Czytelnicy widzą, ostatnio coś ciężko z kręceniem... brak czasu, siły, motywacji, zdrowia, towarzystwa, bleh! ale dziś musiała pęknąć setka i pękła :-)
od początku. po pracy pędem do domu coś na bardzo szybko zjeść i ogarnąć temat ROWER. Drex z Magdą już jechali po mnie z deca. przyjechali, pomknęliśmy do sklepu a następnie pod ratusz na bemowie, skąd w sumie nasza wycieczka się zaczęła :-)
później na kebsa, po piwko, do Drexa wypić piwko, pod kolumnę i w moim przypadku naokoło do domu :-)
a to cały trip:
NR Cmentarny
- DST 46.47km
- Czas 02:15
- VAVG 20.65km/h
- VMAX 43.01km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 618kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
prosto na metro a potem już wg:
Piątek, 21 października 2011
od tak sobie.
- DST 24.38km
- Czas 00:59
- VAVG 24.79km/h
- VMAX 49.72km/h
- Temperatura 2.0°C
- Kalorie 386kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
z Woydziem.
Piątek, 21 października 2011
po Sparra i do deca
- DST 23.48km
- Czas 00:58
- VAVG 24.29km/h
- VMAX 40.37km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 377kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
po Sparra do dentysty i do deca po zakup nowych rękawiczek an zimę :-)
Czwartek, 20 października 2011
lasek na bemowie
- DST 29.00km
- Teren 15.50km
- Czas 01:20
- VAVG 21.75km/h
- VMAX 37.80km/h
- Temperatura 9.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
idealna temperatura na rower!
Wtorek, 18 października 2011
na chwilkę do R.! i bardzo dookoła do domu :-)
- DST 27.52km
- Teren 0.50km
- Czas 01:01
- VAVG 27.07km/h
- VMAX 41.84km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 455kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
podoba mi się ta pogoda :-) całkiem ciepło, przyjemnie, nogi same kręcą :)
Wtorek, 18 października 2011
lasek na kole, fort bema i park leśny bemowo :-)
- DST 25.22km
- Teren 13.00km
- Czas 01:15
- VAVG 20.18km/h
- VMAX 50.18km/h
- Temperatura 9.0°C
- Kalorie 395kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze


































