NR!
- DST 32.74km
- Czas 01:25
- VAVG 23.11km/h
- VMAX 34.24km/h
- Temperatura -1.0°C
- Kalorie 554kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
kolejny NR oficjalny w przeciągu 3 dni... a wszystko to przez koszulki :D
i like it!!!
i like it!!!
Poniedziałek, 9 stycznia 2012
prądy.
- DST 15.48km
- Teren 2.00km
- Czas 00:40
- VAVG 23.22km/h
- VMAX 37.24km/h
- Temperatura 2.0°C
- Kalorie 255kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
prądy!
WOŚP
- DST 52.14km
- VMAX 35.84km/h
- Temperatura 3.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
ojejjejejej. dzień pełen wrażeń!
1. Bieg Justyny, Brawo Justyna!!!!! jesteś WIELKA!!!
2. szybki wypad na miasto - zbieram graty i jazda, po drodze sprowadzając na
miejsce spotkania Sparra i Woydzia.
zbiórka pod kolumną. a tam...
3. Bieg WOŚPOWY, czyli 6. Bieg Policz się z cukrzycą spotkany przez przypadek. "ooo, nasi jadą! wbijamy się!" i w taki sposób oto mam nawet medal :-) za rok postaram się już oficjalnie.
4. po biegu chwilę się pokręciliśmy i zajechaliśmy na zamkowy na Masę WOŚP z licytowaniem szprychówek! nawet Bam z Hopem się zjawili!! :P a Adrian z Agni i małoletnią Olą dołączyli w drodze.
5. zaproszenie na herbatkę do A. & A. - skorzystałam. jednak to był bardzo dobry pomysł się lekko ugrzać, bo po deszczu jednak było mokro i chłodnawo.
6. szybki sprint pod pałac kultury - jednak na fajerwerki nie zdążyłam, ale ogarnęłam ekipę kwestującą :-)
7. szybciorem do ZM do sztabu zdać puszki i na piwko na skałki :-)
także dzień bardzo udany :-)
1. Bieg Justyny, Brawo Justyna!!!!! jesteś WIELKA!!!
2. szybki wypad na miasto - zbieram graty i jazda, po drodze sprowadzając na
miejsce spotkania Sparra i Woydzia.
zbiórka pod kolumną. a tam...
3. Bieg WOŚPOWY, czyli 6. Bieg Policz się z cukrzycą spotkany przez przypadek. "ooo, nasi jadą! wbijamy się!" i w taki sposób oto mam nawet medal :-) za rok postaram się już oficjalnie.
4. po biegu chwilę się pokręciliśmy i zajechaliśmy na zamkowy na Masę WOŚP z licytowaniem szprychówek! nawet Bam z Hopem się zjawili!! :P a Adrian z Agni i małoletnią Olą dołączyli w drodze.
5. zaproszenie na herbatkę do A. & A. - skorzystałam. jednak to był bardzo dobry pomysł się lekko ugrzać, bo po deszczu jednak było mokro i chłodnawo.
6. szybki sprint pod pałac kultury - jednak na fajerwerki nie zdążyłam, ale ogarnęłam ekipę kwestującą :-)
7. szybciorem do ZM do sztabu zdać puszki i na piwko na skałki :-)
także dzień bardzo udany :-)
NR!
- DST 37.78km
- Teren 5.00km
- Czas 01:50
- VAVG 20.61km/h
- VMAX 33.94km/h
- Temperatura 1.0°C
- Kalorie 632kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
krótka nocna przejażdżka :-)
prawie cała męska ekipa:
prawie cała męska ekipa:
Czwartek, 5 stycznia 2012
prądy.
- DST 17.53km
- Teren 4.00km
- Czas 00:48
- VAVG 21.91km/h
- VMAX 44.68km/h
- Temperatura 3.0°C
- Kalorie 283kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
jezu, jak wieje! jak mokro! :-)
Wtorek, 3 stycznia 2012
Czosnów przywitany w 2012!
- DST 66.78km
- Czas 02:55
- VAVG 22.90km/h
- VMAX 46.02km/h
- Temperatura 3.0°C
- Kalorie 1121kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
wymęczony ten Czosnów. tam jechało się bardzo dobrze, z powrotem coraz wolniej i wolniej, przy akd jeszcze wolniej.... a na powstańców to jechałam żółwim tempem pod ten wiatr :/
dlaczego tak wieje????? albo dlaczego nie wieje zawsze w plecy??????
dlaczego tak wieje????? albo dlaczego nie wieje zawsze w plecy??????
Wtorek, 3 stycznia 2012
prądy, poczta, sklep rowerowy.
- DST 24.07km
- Teren 2.70km
- Czas 01:12
- VAVG 20.06km/h
- VMAX 39.00km/h
- Temperatura 7.0°C
- Kalorie 406kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
piękna pogoda!!! słońce! ciepło! jedna warstwa ciuchów mniej! ale po co ten wicher?
w każdym bądź razie, prądy załatwione, ładowarka do latarki wysłana do Brwinowa, zaciskacz do sztycy kupiony :-)
dzięki czarny za towarzystwo!!! :-)
w każdym bądź razie, prądy załatwione, ładowarka do latarki wysłana do Brwinowa, zaciskacz do sztycy kupiony :-)
dzięki czarny za towarzystwo!!! :-)
Poniedziałek, 2 stycznia 2012
terapia skojarzona, czyli...
- DST 14.31km
- Teren 2.70km
- Czas 00:38
- VAVG 22.59km/h
- VMAX 36.88km/h
- Temperatura 6.0°C
- Kalorie 231kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
prądy z czymś tam. czyli znów do limu na jana pawła.
Piątek, 30 grudnia 2011
Ostatni! Także Lepszego Nowego Roku!
- DST 22.65km
- Czas 01:01
- VAVG 22.28km/h
- VMAX 34.55km/h
- Temperatura 2.0°C
- Kalorie 378kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
miałam po robocie gonić masę, ale dogoniłam dopiero na mecie na zamkowym :D
i pojechaliśmy na Szampana i piwko w standardowe miejsce ;]
LEPSZEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i pojechaliśmy na Szampana i piwko w standardowe miejsce ;]
LEPSZEGO NOWEGO ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czwartek, 29 grudnia 2011
Ostatni Czosnów w tym roku!
- DST 65.70km
- Czas 02:48
- VAVG 23.46km/h
- VMAX 41.09km/h
- Temperatura 1.0°C
- Kalorie 1077kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
ostatni Czosnów, ostatni rower w tym roku :(
swoją drogą, tak dziś wiało, że momentami chciałam zejść i wsiąść do busa... STYRANA!!!!
dziękuję Czarny za towarzystwo ;]
swoją drogą, tak dziś wiało, że momentami chciałam zejść i wsiąść do busa... STYRANA!!!!
dziękuję Czarny za towarzystwo ;]


































