Czwartek, 15 marca 2012
reh
- DST 15.85km
- Teren 5.00km
- Czas 00:46
- VAVG 20.67km/h
- VMAX 39.00km/h
- Temperatura 6.0°C
- Kalorie 268kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 14 marca 2012
MRI
- DST 18.37km
- Teren 0.10km
- Czas 00:49
- VAVG 22.49km/h
- VMAX 35.84km/h
- Temperatura 6.0°C
- Kalorie 306kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na Racławicką w deszczu do Lux Medu na MRI - rezonans jakiś tam prawego barku.
Godzinę, GODZINĘ leżałam bez ruchu w tej całej tubie :-) jakim cudem się nie poruszyłam, to nie wiem. chyba musiałam przysnąć :-)
pieprzone wyrwikółka!

zakamuflowany termometr :D

tam:
i z powrotem:
Godzinę, GODZINĘ leżałam bez ruchu w tej całej tubie :-) jakim cudem się nie poruszyłam, to nie wiem. chyba musiałam przysnąć :-)
pieprzone wyrwikółka!

zakamuflowany termometr :D

tam:
i z powrotem:
Poniedziałek, 12 marca 2012
Na Zachód!
- DST 56.66km
- Teren 6.66km
- Czas 02:42
- VAVG 20.99km/h
- VMAX 31.44km/h
- Temperatura 4.0°C
- Kalorie 944kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
kropiło, wiało, ale ogólnie całkiem ciepło :-)
Droga techniczna wzdłuż S8.

Dworek w Kaputach:






takie coś jeszcze znaleźliśmy: tutaj się wchodzi, a po drugiej stronie się zjeżdża na sankach czy dupolotach :D no i plac zabaw tam był i boiska :-)


Próba wjechania do KPN:




A to już Lasy Miejskie Bemowo, Park Leśny:









Droga techniczna wzdłuż S8.

Dworek w Kaputach:






takie coś jeszcze znaleźliśmy: tutaj się wchodzi, a po drugiej stronie się zjeżdża na sankach czy dupolotach :D no i plac zabaw tam był i boiska :-)


Próba wjechania do KPN:




A to już Lasy Miejskie Bemowo, Park Leśny:









Czosnów, Modlin! I pierwsza seta w tym roku :)
- DST 100.25km
- Teren 3.00km
- Czas 04:19
- VAVG 23.22km/h
- VMAX 42.62km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 1667kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 7 marca 2012
serwis brauna, optyk i apteka.
- DST 16.81km
- Czas 00:45
- VAVG 22.41km/h
- VMAX 31.44km/h
- Temperatura -2.0°C
- Kalorie 296kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 3 marca 2012
ognisko!!!
- DST 12.45km
- Teren 0.10km
- Czas 00:35
- VAVG 21.34km/h
- VMAX 30.38km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 268kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Pierwszy w tym roku Nocny Rower osób, które w tym roku nie były jeszcze na Nocnym Rowerze, a będą na tym.
- DST 35.15km
- Czas 01:33
- VAVG 22.68km/h
- VMAX 42.62km/h
- Temperatura 2.0°C
- Kalorie 612kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
mój to już był kolejny :D
spotkałam się z Adrianem trochę wcześniej i sprawdziliśmy warunki ogniskowe - wielkie kałuże sprzed 2 dni zniknęły :) jupi!!!
spotkałam się z Adrianem trochę wcześniej i sprawdziliśmy warunki ogniskowe - wielkie kałuże sprzed 2 dni zniknęły :) jupi!!!
Piątek, 2 marca 2012
fryzjer i serwis Brauna
- DST 17.11km
- Czas 00:47
- VAVG 21.84km/h
- VMAX 39.00km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 293kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Środa, 29 lutego 2012
sprawy różne i przeróżne!
- DST 53.93km
- Teren 0.30km
- Czas 02:25
- VAVG 22.32km/h
- VMAX 43.83km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 988kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Dzień na rowerze, czyli załatwiamy milion spraw!
1. Załatwić sobie towarzystwo, znalazł się wolny Drex :-)
2. pojechać po Drexa i pojechać sprawdzić jak się ma nasze meisjce na ognisko, czy jest drzewo, czy wogóle miejsca ogniskowe jeszcze stoją...
3. Real, Drex chciał coś zobaczyć. a przy okazji zobaczyliśmy profesjonalne przypięcie kół!
4. podjechać do fryzjera się zapisać na strzyżenie... skoro zima już za nami, okres czapek za nami, to można se w końcu znów irokeza zrobić, nie?
5. do pko na nowogrodzką z książeczką mieszkaniową.
6. do serwisu brauna na zielną, jeszcze będę musiała jechać raz.
7. zobaczyć jak się ma Stadion Narodowy przed meczem Polska - Portugalia :-)
8. tak wyszło, że jeszcze wstąpiliśmy na pierwsze plenerowe piwo w tym roku...W LUTYM, KURWA W LUTYM!!!! :-)
i do domu... bo jeszcze randka z moim R.! dziś :-)
1. Załatwić sobie towarzystwo, znalazł się wolny Drex :-)
2. pojechać po Drexa i pojechać sprawdzić jak się ma nasze meisjce na ognisko, czy jest drzewo, czy wogóle miejsca ogniskowe jeszcze stoją...
3. Real, Drex chciał coś zobaczyć. a przy okazji zobaczyliśmy profesjonalne przypięcie kół!
4. podjechać do fryzjera się zapisać na strzyżenie... skoro zima już za nami, okres czapek za nami, to można se w końcu znów irokeza zrobić, nie?
5. do pko na nowogrodzką z książeczką mieszkaniową.
6. do serwisu brauna na zielną, jeszcze będę musiała jechać raz.
7. zobaczyć jak się ma Stadion Narodowy przed meczem Polska - Portugalia :-)
8. tak wyszło, że jeszcze wstąpiliśmy na pierwsze plenerowe piwo w tym roku...W LUTYM, KURWA W LUTYM!!!! :-)
i do domu... bo jeszcze randka z moim R.! dziś :-)
Lutowa Masa
- DST 37.67km
- VMAX 36.53km/h
- Temperatura 7.0°C
- Kalorie 650kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
po drodze na pocztę wysłać książkę i na Masę :)
końcówka masy w lekkim deszczu...
końcówka masy w lekkim deszczu...


































