Środa, 28 marca 2012
most PÓŁNOCNY!!!
- DST 45.39km
- Teren 8.00km
- Czas 01:56
- VAVG 23.48km/h
- VMAX 52.64km/h
- Temperatura 13.0°C
- Kalorie 761kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
ze Studentem, Wojtkiem G. i Adrianem. Jazda mostem PÓŁNOCNYM była wyśmienita!
Środa, 28 marca 2012
WIOSNA!!! kanapki + reh + Bam + Trybik
- DST 24.40km
- Teren 4.00km
- Czas 01:12
- VAVG 20.33km/h
- VMAX 42.22km/h
- Temperatura 18.0°C
- Kalorie 424kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Zawiozłam swemu Ukochanemu kanapki do pracy i pojechałam na rehabilitację. Po reh pojechałam nawiedzić w pracy Bama a później do Trybika - bez żadnego ale, ba, nawet nie zdążyłam powiedzieć że chcę zareklamować zacisk, chłopak od razu wyjął nowy i założył :)
On: "ooo, ktoś mocno przykręcił?!?"
ja: "to ja. i ja nie mam siły w rękach."
także zobaczymy ile nowy wytrzyma. teraz muszę wozić z sobą na wszelki chyba tego starego szybkozamykacza, żeby znów nie bawić się w niskosiodełkowca...
zawiszy i jana pawła II 78:
karmelicka, nowolipki i naokoło do domu:
On: "ooo, ktoś mocno przykręcił?!?"
ja: "to ja. i ja nie mam siły w rękach."
także zobaczymy ile nowy wytrzyma. teraz muszę wozić z sobą na wszelki chyba tego starego szybkozamykacza, żeby znów nie bawić się w niskosiodełkowca...
zawiszy i jana pawła II 78:
karmelicka, nowolipki i naokoło do domu:
Poniedziałek, 26 marca 2012
pech za pechem!
- DST 50.13km
- Teren 10.00km
- Czas 02:16
- VAVG 22.12km/h
- VMAX 50.18km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 882kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Poniedziałek, 26 marca 2012
reh
- DST 15.92km
- Teren 5.00km
- Czas 00:45
- VAVG 21.23km/h
- VMAX 34.55km/h
- Temperatura 0.0°C
- Kalorie 260kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
matko boska!
rano wychodziłam było 0, wróciłam 10 stopni! Rano jak zobaczyłam termometr, to od razu wyciągnęłam cieplejszą wersję ciuchów i nawet zimowe spd. ale zanim dojechałam na reh, to się nieźle zgrzałam. Po reh nie założyłam już po jednej warstwie na dół i na górę. Na późniejszą jazdę zostawiam je w domu!
na reh:
z reh:
tam przy torach nawet da się przejechać, ale czy jest szybciej niż jak jeździłam "starą trasą" to ja nie wiem...
rano wychodziłam było 0, wróciłam 10 stopni! Rano jak zobaczyłam termometr, to od razu wyciągnęłam cieplejszą wersję ciuchów i nawet zimowe spd. ale zanim dojechałam na reh, to się nieźle zgrzałam. Po reh nie założyłam już po jednej warstwie na dół i na górę. Na późniejszą jazdę zostawiam je w domu!
na reh:
z reh:
tam przy torach nawet da się przejechać, ale czy jest szybciej niż jak jeździłam "starą trasą" to ja nie wiem...
most PÓŁNOCNY!!!
- DST 42.37km
- Czas 01:48
- VAVG 23.54km/h
- VMAX 46.29km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 808kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
ehh, cóż to za dzień! otworzyli 1/4 mostu PÓŁNOCNEGO!!!
od początku. po pracy szybciorem po rower i na rower i na Młociny - tam umówiłam się z Ukochanym na spacer po moście :)
wmordewind był, ale szybciorem dojechałam na miejsce. tam połaziłam troszkę po moście z R.! :)
O 17 chciałam przeprawić się mostem na stronę Białołęki, ale... tuż przed nosem zamknęli przejście na środku - żeby móc później je otworzyć. więc zawrotka i na Grota! zapierdalałam jak chomik w kołowrotku ^^
po drodze spotkałam ekipę więc się dołączyłam i razem dojechaliśmy na miejsce zbiórki :)
Stamtąd tez razem ruszyliśmy otworzyć most :P
Po całej durnej imprezie do domu przez Zamkowy :)
od początku. po pracy szybciorem po rower i na rower i na Młociny - tam umówiłam się z Ukochanym na spacer po moście :)
wmordewind był, ale szybciorem dojechałam na miejsce. tam połaziłam troszkę po moście z R.! :)
O 17 chciałam przeprawić się mostem na stronę Białołęki, ale... tuż przed nosem zamknęli przejście na środku - żeby móc później je otworzyć. więc zawrotka i na Grota! zapierdalałam jak chomik w kołowrotku ^^
po drodze spotkałam ekipę więc się dołączyłam i razem dojechaliśmy na miejsce zbiórki :)
Stamtąd tez razem ruszyliśmy otworzyć most :P
Po całej durnej imprezie do domu przez Zamkowy :)
Piątek, 23 marca 2012
reh, wz i ognicho!
- DST 43.24km
- Teren 6.00km
- Czas 01:55
- VAVG 22.56km/h
- VMAX 46.29km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 728kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
eNeR wiosenny, czyli...
- DST 50.17km
- Czas 02:18
- VAVG 21.81km/h
- VMAX 51.14km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 846kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
... trasą Warszawskich parków:
Ogród Saski
Ogród Krasińskich
Park Moczydło
Park Szymanowskiego
Park Szczęśliwicki
Pola Mokotowskie
Park Morskie Oko
Łazienki i Ogród Botaniczny
Park Ujazdowski
Park Rydza-Śmigłego
Park Skaryszewski
Park Praski
jakoś tak to miało być :-)
zdjęcie rozwodowe z Metropolitana ^^

cóż za mina ^^
i uśmiechnięte mordeczki ^^

Ogród Saski
Ogród Krasińskich
Park Moczydło
Park Szymanowskiego
Park Szczęśliwicki
Pola Mokotowskie
Park Morskie Oko
Łazienki i Ogród Botaniczny
Park Ujazdowski
Park Rydza-Śmigłego
Park Skaryszewski
Park Praski
jakoś tak to miało być :-)
zdjęcie rozwodowe z Metropolitana ^^
cóż za mina ^^
i uśmiechnięte mordeczki ^^
Środa, 21 marca 2012
Rafał, reh i pko.
- DST 25.36km
- Czas 01:05
- VAVG 23.41km/h
- VMAX 36.88km/h
- Temperatura 13.0°C
- Kalorie 447kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
do Rafała:
na reh:
do pko i do domu:
wieje!!!
i dlaczego znów, kiedy wyszłam na rower, musiałam widzieć wypadek? :D
dzisiejszy na TvnWarszawa:
Skoda wjechała pod Subaru - ja się pytam, jak to możliwe?
na reh:
do pko i do domu:
wieje!!!
i dlaczego znów, kiedy wyszłam na rower, musiałam widzieć wypadek? :D
dzisiejszy na TvnWarszawa:
Skoda wjechała pod Subaru - ja się pytam, jak to możliwe?
Poniedziałek, 19 marca 2012
reh, ale i nie tylko!
- DST 33.89km
- Teren 12.00km
- Czas 01:40
- VAVG 20.33km/h
- VMAX 44.25km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 581kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na reh standardowo:
a po reh bardzo nie standardowo :D
a po reh bardzo nie standardowo :D
Piątek, 16 marca 2012
reh i odebrać MRI
- DST 28.19km
- Teren 3.00km
- Czas 01:17
- VAVG 21.97km/h
- VMAX 41.46km/h
- Temperatura 13.0°C
- Kalorie 484kcal
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na reh:


































