Poniedziałek, 9 czerwca 2014
lasek, degustacja i rescue team :-)
- DST 55.99km
- Teren 6.00km
- Czas 02:34
- VAVG 21.81km/h
- VMAX 53.87km/h
- Temperatura 30.0°C
- Kalorie 1510kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Z Adrianem vel. Andrzejem Organizatorem Brodą :-)
Plan był trochę pojeździć, później na piwo a później do domu spać. A jest już po 2 jak wróciłam....
Trasa xc w Legionowie.
Piwo w "Przystanku Młociny" - z samym szefem! ;-)
Telefon do A., chłopaki potrzebowali pomocy przy składaniu roweru.... To pojechaliśmy ;-)
Powrót o 2 w nocy - prawie idealna temperatura, ale dalej za ciepło!!!!

Pychotki!
No i dowód na to, że składaliśmy rower, jest!
Foto made by Pan Cygaro ;-)

Czynię honory i wkładam korbę po wieeeeeeeeeelkich i dłuuuuuugich przejściach ;-)

Smarujemy z Jarkiem ;-)
Plan był trochę pojeździć, później na piwo a później do domu spać. A jest już po 2 jak wróciłam....
Trasa xc w Legionowie.
Piwo w "Przystanku Młociny" - z samym szefem! ;-)
Telefon do A., chłopaki potrzebowali pomocy przy składaniu roweru.... To pojechaliśmy ;-)
Powrót o 2 w nocy - prawie idealna temperatura, ale dalej za ciepło!!!!

Pychotki!
No i dowód na to, że składaliśmy rower, jest!
Foto made by Pan Cygaro ;-)

Czynię honory i wkładam korbę po wieeeeeeeeeelkich i dłuuuuuugich przejściach ;-)

Smarujemy z Jarkiem ;-)
Niedziela, 8 czerwca 2014 Kategoria 150! stopięćdziesiątka!, 100! seteczka!, cykloza - wycieczki z Łasicem
Puszcza Biała
- DST 150.42km
- Teren 75.00km
- Czas 07:14
- VAVG 20.80km/h
- VMAX 45.92km/h
- Temperatura 35.0°C
- Kalorie 3991kcal
- Podjazdy 939m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
gps
No co tu dużo mówić - dzień jak i cała wycieczka była przezajebista :-)
Jak zwykle!
Na cel obraliśmy Puszczę Białą.
Z rana w pociąg i na stację Dalekie (z przesiadką w Tłuszczu)!
A tam od razu na rower.... przez pierwsze km jechało mi się strasznie:
A) przysnęłam w pociągu
B) kolejna z rzędu nie przespana noc
C) goniły i przeganiały nas szerszenio-muchy -> cholera wie co to było, ale było tego dużo, były duże, latały zygzakami i szybciej niż nasze 30km/h....
No ale na szczęście dało się jakoś odżyć i uciec owadom :-)
A potem z każdą chwilą było lepiej :-)
Ze zwierzaków to uciekał przed nami zająć i były jaszczurki.
i UWAGA: nie było ANI JEDNEGO komara!!!!!!!!!!!
P.S.
Jedziemy sobie rano pociągiem jakby gdyby nic do Tłuszcza... Rozmowa z siedzeń dalej:
- Ej, widziałem wczoraj na fejsie, jest taka grupa rowerowa, co to robią 50-150km i takie tam i koleś wrzucił posta że jadą do Puszczy Białej i będą grzać, tam pisali 25-35 po płaskim i szybciej, przez bagna trochę wolniej.... (i tam opisuje dalej trochę bez zrozumienia, bo post Sławka brzmiał troszeczkę inaczej :P)
A my tak ze Sławkiem słuchamy i w śmiech :-)
Mamy sławnego kolarza! Mówią o Nim w pociągu!
Wychodząc rzuciłam im, że to nie o bagnach było, tylko o piachu, ale chyba nie zrozumieli :-)

Rowerostrad było dziś duuuuużo :) © annaw

Kierownik wycieczki © annaw

Wycieczka start! © annaw

Fullll lampa i fullll uśmiech :) © annaw

Piękna Puszcza! © annaw

Piękna roślinność © annaw

Eko ścieżki © annaw

Znalezione w lesie © annaw

Ooo, Grunwald? © annaw

"cześć poległym" © annaw

Żółty szlak co to nijak się miał do żółtego szlaku na mapach © annaw

Koło Łowieckie Bekas se zrobiło polankę w lesie :-) © annaw

Ząbki :-) © annaw

Rowerostrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rowerostrada © annaw

Jedziemy, nie śpimy, bo daleko chcemy dojechać :-) © annaw

Trochę się chwieje, ale chodź, ładny widok! © annaw
Anna musi wejść © annaw

Widoki z ambon są cudne :-) © annaw

"Kręcę bo lubię, ładne widoczki mam gratis!" © annaw

Zejść i się nie zabić, zejść i się nie zabić :) © annaw

We are the champions! © annaw

Krówki, koniki, boćki :-) © annaw

Gdzie by tu do cholery znaleźć jakikolwiek czynny sklep z lodami i colą? © annaw

Polana © annaw

Znaleźliśmy nawet drogą z kamieni :-) © annaw

Znaleźliśmy nawet drogą z kamieni :-) © annaw

Ale nie wszystkim chciało się nią jechać © annaw

Tylko nielicznym :D © annaw

No to po prostu cudna ta zieleń © annaw

No to po prostu cudna ta zieleń © annaw

"Jeżdżę bo lubię, dobrą kondycję mam gratis!" © annaw

W gruncie rzeczy wyrębów nie było tak dużo © annaw

Wycinka © annaw
A jak ładnie pachniało..... ;-)

Monitorują Cię wszędzie! © annaw

Bagienko © annaw

Bagienko z mostem © annaw

Fajne takie kikuty © annaw

W lesie. Groby © annaw

W lesie. Groby © annaw

W lesie. Groby © annaw

W lesie. Groby © annaw
A TERAZ NADSZEDŁ CZAS NA PUNKT DOCELOWY WYCIECZKI!!!!!
FISZ BREJK!!!

Fisz brejk!!!!! © annaw

Stawy. Rybne © annaw

Możesz przyjechać, wypożyczyć wędkę i złowić sobie obiad :D © annaw

Http://www.lowisko.dolcan.pl/ © annaw


Tak zielono, tak ładnie. Na prawdę - roślinnośc niebo w gębie w porównaniu do KPNu czy MPK © annaw

Śmieszne takie. Gdzie to wywiozą? © annaw

Wyszków © annaw

Anna ma stracha jeżdżąc tym mostem. dziury w deskach, brak desek, skrzypiące deski. Ale jak widzisz, że jedzie pociąg © annaw

.... to stracha masz jeszcze większego :D © annaw

Wjeżdżając do Bugu © annaw

Tego anna nienawidzi!!!! © annaw

Lampa niesamowita jeszcze o 18:15 :-) © annaw

Ekipa w całości © annaw

O, tego mi było trzeba! Zimna woda w Liwcu :-) © annaw
A w Urlach na pociąg do Warszawy. W Warszawie do R. Zmogło mnie strasznie, musiałam się chwilę zdrzemnąć. Chwila okazała się nieco dłuższa.
Punkt 00:00 wróciłam do domu :-)
No co tu dużo mówić - dzień jak i cała wycieczka była przezajebista :-)
Jak zwykle!
Na cel obraliśmy Puszczę Białą.
Z rana w pociąg i na stację Dalekie (z przesiadką w Tłuszczu)!
A tam od razu na rower.... przez pierwsze km jechało mi się strasznie:
A) przysnęłam w pociągu
B) kolejna z rzędu nie przespana noc
C) goniły i przeganiały nas szerszenio-muchy -> cholera wie co to było, ale było tego dużo, były duże, latały zygzakami i szybciej niż nasze 30km/h....
No ale na szczęście dało się jakoś odżyć i uciec owadom :-)
A potem z każdą chwilą było lepiej :-)
Ze zwierzaków to uciekał przed nami zająć i były jaszczurki.
i UWAGA: nie było ANI JEDNEGO komara!!!!!!!!!!!
P.S.
Jedziemy sobie rano pociągiem jakby gdyby nic do Tłuszcza... Rozmowa z siedzeń dalej:
- Ej, widziałem wczoraj na fejsie, jest taka grupa rowerowa, co to robią 50-150km i takie tam i koleś wrzucił posta że jadą do Puszczy Białej i będą grzać, tam pisali 25-35 po płaskim i szybciej, przez bagna trochę wolniej.... (i tam opisuje dalej trochę bez zrozumienia, bo post Sławka brzmiał troszeczkę inaczej :P)
A my tak ze Sławkiem słuchamy i w śmiech :-)
Mamy sławnego kolarza! Mówią o Nim w pociągu!
Wychodząc rzuciłam im, że to nie o bagnach było, tylko o piachu, ale chyba nie zrozumieli :-)

Rowerostrad było dziś duuuuużo :) © annaw

Kierownik wycieczki © annaw

Wycieczka start! © annaw

Fullll lampa i fullll uśmiech :) © annaw

Piękna Puszcza! © annaw

Piękna roślinność © annaw

Eko ścieżki © annaw

Znalezione w lesie © annaw

Ooo, Grunwald? © annaw

"cześć poległym" © annaw

Żółty szlak co to nijak się miał do żółtego szlaku na mapach © annaw

Koło Łowieckie Bekas se zrobiło polankę w lesie :-) © annaw

Ząbki :-) © annaw

Rowerostrada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rowerostrada © annaw

Jedziemy, nie śpimy, bo daleko chcemy dojechać :-) © annaw

Trochę się chwieje, ale chodź, ładny widok! © annaw
Anna musi wejść © annaw

Widoki z ambon są cudne :-) © annaw

"Kręcę bo lubię, ładne widoczki mam gratis!" © annaw

Zejść i się nie zabić, zejść i się nie zabić :) © annaw

We are the champions! © annaw

Krówki, koniki, boćki :-) © annaw

Gdzie by tu do cholery znaleźć jakikolwiek czynny sklep z lodami i colą? © annaw

Polana © annaw

Znaleźliśmy nawet drogą z kamieni :-) © annaw

Znaleźliśmy nawet drogą z kamieni :-) © annaw

Ale nie wszystkim chciało się nią jechać © annaw

Tylko nielicznym :D © annaw

No to po prostu cudna ta zieleń © annaw

No to po prostu cudna ta zieleń © annaw

"Jeżdżę bo lubię, dobrą kondycję mam gratis!" © annaw

W gruncie rzeczy wyrębów nie było tak dużo © annaw

Wycinka © annaw
A jak ładnie pachniało..... ;-)

Monitorują Cię wszędzie! © annaw

Bagienko © annaw

Bagienko z mostem © annaw

Fajne takie kikuty © annaw

W lesie. Groby © annaw

W lesie. Groby © annaw

W lesie. Groby © annaw

W lesie. Groby © annaw
A TERAZ NADSZEDŁ CZAS NA PUNKT DOCELOWY WYCIECZKI!!!!!
FISZ BREJK!!!

Fisz brejk!!!!! © annaw

Stawy. Rybne © annaw

Możesz przyjechać, wypożyczyć wędkę i złowić sobie obiad :D © annaw

Http://www.lowisko.dolcan.pl/ © annaw


Tak zielono, tak ładnie. Na prawdę - roślinnośc niebo w gębie w porównaniu do KPNu czy MPK © annaw

Śmieszne takie. Gdzie to wywiozą? © annaw

Wyszków © annaw

Anna ma stracha jeżdżąc tym mostem. dziury w deskach, brak desek, skrzypiące deski. Ale jak widzisz, że jedzie pociąg © annaw

.... to stracha masz jeszcze większego :D © annaw

Wjeżdżając do Bugu © annaw

Tego anna nienawidzi!!!! © annaw

Lampa niesamowita jeszcze o 18:15 :-) © annaw

Ekipa w całości © annaw

O, tego mi było trzeba! Zimna woda w Liwcu :-) © annaw
A w Urlach na pociąg do Warszawy. W Warszawie do R. Zmogło mnie strasznie, musiałam się chwilę zdrzemnąć. Chwila okazała się nieco dłuższa.
Punkt 00:00 wróciłam do domu :-)
nocny KPN
- DST 59.51km
- Teren 35.00km
- VMAX 43.07km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 1573kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Szybki powrót :-)
Poland Bike : Legionowo - objazd trasy
- DST 100.40km
- Teren 60.00km
- Czas 05:17
- VAVG 19.00km/h
- VMAX 43.07km/h
- Temperatura 22.0°C
- Kalorie 2727kcal
- Podjazdy 342m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Piękny dzień!
Cudowny!
Z rana na cmentarz.
Potem na start wycieczki. Super wycieczka, extra single!
Przeskok przez rower i miękkie lądowanie.
Gleba.
Przejazd pod wiaduktami z wodą po piasty.
Rafał.
Ratowanie jeża :-)

Z rana na cmentarz © annaw

A potem na start wycieczki, gdzie pojawił się bardzo Młody, ale Zdolny Kolarz! © annaw

Julek, jedziemy ścieżką rowerową czy lasem? LASEM!!!!! © annaw

Mistrz © annaw

Niestety Julkowi spadł łańcuch, więc Ciocie i Wujkowie ruszyli z pomocą :-) © annaw

Ciocia miała narzędzia i rękawiczki © annaw

A wujek zdolności mechaniczne :D © annaw

Taki mały a taki problem © annaw
![Ostatnia jazda z Młodym Kolarzem. Zaraz starsi pomkną do Legionowa, a Młody Kolarz wróci z tatą po młodszego brata ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,486123,20140602,ostatnia-jazda-z-mlodym-kolarzem-zaraz-starsi-pomkna-do-legionowa-a-mlody-kolarz-wroci-z-tata-po-mlodszego-brata.jpg)
Ostatnia jazda z Młodym Kolarzem. Zaraz starsi pomkną do Legionowa, a Młody Kolarz wróci z tatą po młodszego brata ;] © annaw

Single! © annaw

Jest tak fajnie, ze uśmiechy nam nie znikały :D © annaw

Chwilę wcześniej przeleciałam przez rower. zachamowałam, wyskoczylam jak z procy, przeskoczyłam nad rowerem i wylądowałam na 2 nogach w piasku na skarpie. Mistrzostwo w moim wykoaniu :D © annaw

To ja sobie tu posiedzę i po odpoczywam może? © annaw

Nie ze wszystkiego da się zjechać :D © annaw

Jeszcze trochę © annaw

Zakończenie singielka zjazdem z wydmy :) © annaw

I zjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazd © annaw

W dużych rowerach też się co nieco psuje :D © annaw

Walka pod kolejną górkę! © annaw

Zaraz prawie Zegrze, to prawie jak dom :D © annaw

Pamiątkowe foto © annaw

Łosie! © annaw

Popas..... po którym na tyle odżyłam, że mogłabym niemal wrócić tą samą trasą :D © annaw

Pierwszy tunel. lajtowy © annaw

Przed drugim ustawiła się kolejka.... aby wyminąć go jakoś górą © annaw

A my z Ewą dzielnie za Wano :D © annaw

Wody po piasty © annaw
Cudowny!
Z rana na cmentarz.
Potem na start wycieczki. Super wycieczka, extra single!
Przeskok przez rower i miękkie lądowanie.
Gleba.
Przejazd pod wiaduktami z wodą po piasty.
Rafał.
Ratowanie jeża :-)

Z rana na cmentarz © annaw

A potem na start wycieczki, gdzie pojawił się bardzo Młody, ale Zdolny Kolarz! © annaw

Julek, jedziemy ścieżką rowerową czy lasem? LASEM!!!!! © annaw

Mistrz © annaw

Niestety Julkowi spadł łańcuch, więc Ciocie i Wujkowie ruszyli z pomocą :-) © annaw

Ciocia miała narzędzia i rękawiczki © annaw

A wujek zdolności mechaniczne :D © annaw

Taki mały a taki problem © annaw
![Ostatnia jazda z Młodym Kolarzem. Zaraz starsi pomkną do Legionowa, a Młody Kolarz wróci z tatą po młodszego brata ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,486123,20140602,ostatnia-jazda-z-mlodym-kolarzem-zaraz-starsi-pomkna-do-legionowa-a-mlody-kolarz-wroci-z-tata-po-mlodszego-brata.jpg)
Ostatnia jazda z Młodym Kolarzem. Zaraz starsi pomkną do Legionowa, a Młody Kolarz wróci z tatą po młodszego brata ;] © annaw

Single! © annaw

Jest tak fajnie, ze uśmiechy nam nie znikały :D © annaw

Chwilę wcześniej przeleciałam przez rower. zachamowałam, wyskoczylam jak z procy, przeskoczyłam nad rowerem i wylądowałam na 2 nogach w piasku na skarpie. Mistrzostwo w moim wykoaniu :D © annaw

To ja sobie tu posiedzę i po odpoczywam może? © annaw

Nie ze wszystkiego da się zjechać :D © annaw

Jeszcze trochę © annaw

Zakończenie singielka zjazdem z wydmy :) © annaw

I zjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazd © annaw

W dużych rowerach też się co nieco psuje :D © annaw

Walka pod kolejną górkę! © annaw

Zaraz prawie Zegrze, to prawie jak dom :D © annaw

Pamiątkowe foto © annaw

Łosie! © annaw

Popas..... po którym na tyle odżyłam, że mogłabym niemal wrócić tą samą trasą :D © annaw

Pierwszy tunel. lajtowy © annaw

Przed drugim ustawiła się kolejka.... aby wyminąć go jakoś górą © annaw

A my z Ewą dzielnie za Wano :D © annaw

Wody po piasty © annaw
Ślub Krysi i Wojtka :-)
- DST 42.34km
- Czas 02:44
- VAVG 15.49km/h
- VMAX 58.54km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 1279kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Ślub Krysi i Wojtka :-)
Przed ślubem odebraliśmy wielką masą rowerzystów Państwa Młodych :-)
Ślubna Rowerowa Masa pojechała zawieźć Młodych na przysięgę :-)
Jak to ślubach rowerowych, Państwo Młodzi na rowerze - dziś Tandemie specjalnie zbudowanym na tę okazję :-)
Po ślubie jazda na Wesele, jako że w moim kierunku, pojechałam z Nimi :-)
Więcej zdjęć może jeszcze będzie :-)
Robiliśmy z A. i Cygarem za obstawę Masy, a ja poganiałam tył, więc na fotkach może mnie nie być :P

Przygotowania! © annaw

Masa, Ok. 60 osób na ślub jedzie :-) © annaw

Podwieźć Panią? :-) © annaw

Wertepy im nie straszne :-) © annaw

A tu już Młode, niespełna godzinne Małżeństwo, podąża na wesele :-) © annaw
P.S.

Dziś wszystko rowerowe było :-) © annaw
p.s.2. zdjęcie generalnie nie moje. ściągnięte z wydarzenia z fb wrzucone przez, co tam byli i jechali :)
Przed ślubem odebraliśmy wielką masą rowerzystów Państwa Młodych :-)
Ślubna Rowerowa Masa pojechała zawieźć Młodych na przysięgę :-)
Jak to ślubach rowerowych, Państwo Młodzi na rowerze - dziś Tandemie specjalnie zbudowanym na tę okazję :-)
Po ślubie jazda na Wesele, jako że w moim kierunku, pojechałam z Nimi :-)
Więcej zdjęć może jeszcze będzie :-)
Robiliśmy z A. i Cygarem za obstawę Masy, a ja poganiałam tył, więc na fotkach może mnie nie być :P

Przygotowania! © annaw

Masa, Ok. 60 osób na ślub jedzie :-) © annaw

Podwieźć Panią? :-) © annaw

Wertepy im nie straszne :-) © annaw

A tu już Młode, niespełna godzinne Małżeństwo, podąża na wesele :-) © annaw
P.S.

Dziś wszystko rowerowe było :-) © annaw
p.s.2. zdjęcie generalnie nie moje. ściągnięte z wydarzenia z fb wrzucone przez, co tam byli i jechali :)
Piątek, 30 maja 2014
do R.!
- DST 16.78km
- Teren 0.50km
- Czas 00:40
- VAVG 25.17km/h
- VMAX 41.13km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 449kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
na filma, którego nawet nie włączyliśmy, bo przysnęliśmy :-)
Nocny KPN
- DST 58.23km
- Teren 38.00km
- Czas 03:07
- VAVG 18.68km/h
- VMAX 37.67km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 1529kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Zostałam namówiona przez A., to pojechałam. Maseczkę błotną sobie zrobiłam. :-)
A, i o mało nie wpadłam na dziki :-)
I była sarna!

No to teraz się myjemy od stóp do głów :-) © annaw
A, i o mało nie wpadłam na dziki :-)
I była sarna!

No to teraz się myjemy od stóp do głów :-) © annaw
z pracy :)
- DST 5.41km
- Czas 01:08
- VAVG 12:34km/h
- VMAX 7:24km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 322kcal
- Aktywność Chodzenie
Następnym razem zmuszę R. do odprowadzenia mnie prosto z pracy do domu. Bez użycia tramwaju :P


Niedziela, 25 maja 2014
do R.!
- DST 16.62km
- Teren 0.50km
- Czas 00:41
- VAVG 24.32km/h
- VMAX 47.56km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 438kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Nie, nie miałam dość roweru.
Wróciłam z KPNu, umyłam się i przebrałam w suche ciuchy i do R, :-)
Nogi dawały radę, gorzej z "pupcią", ale cóż - sport to zdrowie!
Wróciłam z KPNu, umyłam się i przebrałam w suche ciuchy i do R, :-)
Nogi dawały radę, gorzej z "pupcią", ale cóż - sport to zdrowie!
KPNem do Brochowa
- DST 127.19km
- Teren 70.00km
- Czas 05:34
- VAVG 22.85km/h
- VMAX 46.32km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 3540kcal
- Podjazdy 649m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
gps
Jak to z Łasicem, dodatkowo z Olą i Marcinem. Dali mi wycisk dziś :-)
W drodze pod Rurę zaliczyłam jeszcze eurowybory :-)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, BYŁY ŁOSIE, BYŁY ŁOSIE!!! :-)

Alumex razy 3 i ja © annaw

Jeszcze miałam siłę, pupki nie odparzyłam i dzielnie się trzymałam, © annaw

Ale z czasem zaczęłam zostawać w tyle © annaw

Ale mimo to zadowolona :-) © annaw

A miało padać, a tak się zjarałam © annaw

Bliżej końca! © annaw

Chatka puchatka? © annaw

Tyle mniej więcej wody widzieliśmy. generlanie bardzo sucho © annaw

Opaliłam się na czarno :-) © annaw
Jak to z Łasicem, dodatkowo z Olą i Marcinem. Dali mi wycisk dziś :-)
W drodze pod Rurę zaliczyłam jeszcze eurowybory :-)
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, BYŁY ŁOSIE, BYŁY ŁOSIE!!! :-)

Alumex razy 3 i ja © annaw

Jeszcze miałam siłę, pupki nie odparzyłam i dzielnie się trzymałam, © annaw

Ale z czasem zaczęłam zostawać w tyle © annaw

Ale mimo to zadowolona :-) © annaw

A miało padać, a tak się zjarałam © annaw

Bliżej końca! © annaw

Chatka puchatka? © annaw

Tyle mniej więcej wody widzieliśmy. generlanie bardzo sucho © annaw

Opaliłam się na czarno :-) © annaw


































