Czwartek, 3 lipca 2014
e, no, nocny rower czy jak mu tam i znów piwo :-)
- DST 35.05km
- Teren 10.50km
- Czas 01:50
- VAVG 19.12km/h
- VMAX 38.37km/h
- Temperatura 18.0°C
- Kalorie 1022kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
popadnę w końcu w alkoholizm i padnę z niewyspania :D ale warto!
Ustawka o 20, pokręciliśmy się z Julkiem po lasku Lindego, później Cygaro i Julek pojechali do domu a my do Bielańskiego. Niestety, albo i stety, część osób miała taką ochotę na piwo..... że wylądowaliśmy u Araba :-)

Wypróbowałam wczoraj patent - okleiłam kierownicę taśmą-plastrem (taką z apteki) i dzięki temu mocowanie od bocialarki ani drgnęło :-)

A w drodze powrotnej jedliśmy z Krzyśkiem pączki, takie gorrrrrące!
Ustawka o 20, pokręciliśmy się z Julkiem po lasku Lindego, później Cygaro i Julek pojechali do domu a my do Bielańskiego. Niestety, albo i stety, część osób miała taką ochotę na piwo..... że wylądowaliśmy u Araba :-)

Wypróbowałam wczoraj patent - okleiłam kierownicę taśmą-plastrem (taką z apteki) i dzięki temu mocowanie od bocialarki ani drgnęło :-)

A w drodze powrotnej jedliśmy z Krzyśkiem pączki, takie gorrrrrące!
Środa, 2 lipca 2014
wat
- DST 20.97km
- Teren 9.00km
- Czas 01:08
- VAVG 18.50km/h
- VMAX 39.36km/h
- Temperatura 18.0°C
- Kalorie 547kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Plan był bardzo prosty - pokręcić się trochę na rowerze z Adrianem, a później napić się piwa jak cywilizowani ludzie :-)
Padło na WAT.
Są tam 2 traski z górkami, hopkami, zakrętami itp itd.
Bardzo mi się podobały w porównaniu z tą wyznaczoną trasą w Legionowie.
Będę musiała tu czasem podjeżdżać i poćwiczyć....
:-)
Padło na WAT.
Są tam 2 traski z górkami, hopkami, zakrętami itp itd.
Bardzo mi się podobały w porównaniu z tą wyznaczoną trasą w Legionowie.
Będę musiała tu czasem podjeżdżać i poćwiczyć....
:-)
Kazimierski Park Krajobrazowy
- DST 103.25km
- Teren 65.00km
- Czas 06:45
- VAVG 15.30km/h
- VMAX 57.98km/h
- Temperatura 29.0°C
- Kalorie 6168kcal
- Podjazdy 2667m
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
gps
EDIT: wrzucam naprawdę małą część zdjęć :D

Co tu dużo mówić © annaw

.... Kazimierski Park Krajobrazowy to kraina wąwozów © annaw

Czasem nie dało się jechać © annaw

Ale jak już się dało, to było cudnie! © annaw

Widać, ze nie dawno tam padało © annaw

Prawie jak w dżungli :D © annaw

Buju buju :-) © annaw

No czasami trzeba było się wspiąć © annaw

.... i pójść zboczem. Błoto na drodze po kostki © annaw

Błotko, kocham błotko i maseczki błotne! © annaw

Pod górkę tak © annaw

A z górki tak © annaw

Kilka wąwozów było wyłożonych takimi płytami.... a wtedy ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu w dół! © annaw

Biały jeleń © annaw

Czarny szlak © annaw

Łasuch w swoim żywiole © annaw

Nie tylko wąwozy były grane © annaw

Zaraz będzie z górki! © annaw

I ziuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm :-) © annaw

To była przed deszczami asfaltowa droga © annaw

Łasuch jak zwykle do krzaczków ciągnęło © annaw

Mniami! Nie ma to jak owoce prosto z krzaczka © annaw

Zmiana szlaku © annaw

Niby wąwozy takie same © annaw

Ale mimo to zupelnie inne © annaw

Ruiny Zamku w Bochotnicy © annaw

"Za jakie grzechy ja się na to pisałam? Chce na asfalt, chce na płaskie!" - żart :P warto było się tak zmęczyć :D © annaw

Brakuje tylko poduszeczki, czarne porzeczki już są na wyciągnięcie ręki :D © annaw

Buszująca w truskawkach © annaw

O, tego dziś jeszcze nie jadłam! © annaw

Wąwóz Korzeniowy © annaw

Nad Kazimierzem © annaw

Kolarskie procenty © annaw
![Maku też wszędzie dużo było ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,495577,20140702,maku-tez-wszedzie-duzo-bylo.jpg)
Maku też wszędzie dużo było ;] © annaw

No jeszcze jedną © annaw

Może nikt mnie zauważy © annaw

... ups, zauważył jak ZNÓW jem © annaw

Podgórz © annaw

Zapierające wdech w piersiach widoki © annaw

W końcu buszująca w zbożu © annaw

Zajebista kamienista droga na wysokości Krowiej Wyspy © annaw

Naprawdę klimatyczna knajpka! © annaw

Rezerwat Przyrody Krowia Wyspa w tle © annaw

A w tle Zamek w Janowcu © annaw

Jak to nie ma jak jest? © annaw

Mięćmierz © annaw

Płyniemy do Janowca! © annaw

Zamek w Janowcu © annaw

Zamek w Janowcu © annaw

Stojąc tyłem do przepaści - spoko luz nie mam żadnych lęków © annaw

Stojąc przodem.... od razu w głowie dzieje się masakra © annaw

Boskość! © annaw

Było też dużo szybciej, ale tak mniej więcej wyglądała nasza droga z Janowca do Puław :-) © annaw

Jedzie pociąg z daleka, do domu zabiera nas! © annaw

Dowód na to że Łasic mnie zamordował :P Spałam dość mocno i chyba nawet długo :P © annaw
Dojazd w deszczu na pociąg:
Trasa po Kazimierskim Parku Krajobrazowym:
Trasa w deszczu z pociągu:
Dla spragnionych większej ilości zdjęć kilka albumów:
1) Wybrałam ze wszystkich zdjęć the best of -> https://picasaweb.google.com/115244789919714841270...
2) Wszystkie zdjęcia moje i Łasica -> https://picasaweb.google.com/115244789919714841270...
3) Link do trasy ze zdjęciami Łasica - można podejrzeć, gdzie które zostało zrobione :-)
a) mapa z umieszczonymi zdjęciami http://www.lasica.hostdmk.net/20140629/mapa.html
b) zdjęcia, ale jak się w nie wejdzie, to można później kliknąć w lokalizację tego konkretnego http://www.lasica.hostdmk.net/20140629/miniatury8....
P.S. Z Rafałem naliczyliśmy 238 ugryzień po komarach i meszkach :-)
P.S.2. A tak wyglądał profil trasy po Kazimierskim Parku Krajobrazowym (zaczerpnięte z http://lasica.hostdmk.net):

EDIT: wrzucam naprawdę małą część zdjęć :D

Co tu dużo mówić © annaw

.... Kazimierski Park Krajobrazowy to kraina wąwozów © annaw

Czasem nie dało się jechać © annaw

Ale jak już się dało, to było cudnie! © annaw

Widać, ze nie dawno tam padało © annaw

Prawie jak w dżungli :D © annaw

Buju buju :-) © annaw

No czasami trzeba było się wspiąć © annaw

.... i pójść zboczem. Błoto na drodze po kostki © annaw

Błotko, kocham błotko i maseczki błotne! © annaw

Pod górkę tak © annaw

A z górki tak © annaw

Kilka wąwozów było wyłożonych takimi płytami.... a wtedy ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu w dół! © annaw

Biały jeleń © annaw

Czarny szlak © annaw

Łasuch w swoim żywiole © annaw

Nie tylko wąwozy były grane © annaw

Zaraz będzie z górki! © annaw

I ziuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm :-) © annaw

To była przed deszczami asfaltowa droga © annaw

Łasuch jak zwykle do krzaczków ciągnęło © annaw

Mniami! Nie ma to jak owoce prosto z krzaczka © annaw

Zmiana szlaku © annaw

Niby wąwozy takie same © annaw

Ale mimo to zupelnie inne © annaw

Ruiny Zamku w Bochotnicy © annaw

"Za jakie grzechy ja się na to pisałam? Chce na asfalt, chce na płaskie!" - żart :P warto było się tak zmęczyć :D © annaw

Brakuje tylko poduszeczki, czarne porzeczki już są na wyciągnięcie ręki :D © annaw

Buszująca w truskawkach © annaw

O, tego dziś jeszcze nie jadłam! © annaw

Wąwóz Korzeniowy © annaw

Nad Kazimierzem © annaw

Kolarskie procenty © annaw
![Maku też wszędzie dużo było ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,495577,20140702,maku-tez-wszedzie-duzo-bylo.jpg)
Maku też wszędzie dużo było ;] © annaw

No jeszcze jedną © annaw

Może nikt mnie zauważy © annaw

... ups, zauważył jak ZNÓW jem © annaw

Podgórz © annaw

Zapierające wdech w piersiach widoki © annaw

W końcu buszująca w zbożu © annaw

Zajebista kamienista droga na wysokości Krowiej Wyspy © annaw

Naprawdę klimatyczna knajpka! © annaw

Rezerwat Przyrody Krowia Wyspa w tle © annaw

A w tle Zamek w Janowcu © annaw

Jak to nie ma jak jest? © annaw

Mięćmierz © annaw

Płyniemy do Janowca! © annaw

Zamek w Janowcu © annaw

Zamek w Janowcu © annaw

Stojąc tyłem do przepaści - spoko luz nie mam żadnych lęków © annaw

Stojąc przodem.... od razu w głowie dzieje się masakra © annaw

Boskość! © annaw

Było też dużo szybciej, ale tak mniej więcej wyglądała nasza droga z Janowca do Puław :-) © annaw

Jedzie pociąg z daleka, do domu zabiera nas! © annaw

Dowód na to że Łasic mnie zamordował :P Spałam dość mocno i chyba nawet długo :P © annaw
Dojazd w deszczu na pociąg:
Trasa po Kazimierskim Parku Krajobrazowym:
Trasa w deszczu z pociągu:
Dla spragnionych większej ilości zdjęć kilka albumów:
1) Wybrałam ze wszystkich zdjęć the best of -> https://picasaweb.google.com/115244789919714841270...
2) Wszystkie zdjęcia moje i Łasica -> https://picasaweb.google.com/115244789919714841270...
3) Link do trasy ze zdjęciami Łasica - można podejrzeć, gdzie które zostało zrobione :-)
a) mapa z umieszczonymi zdjęciami http://www.lasica.hostdmk.net/20140629/mapa.html
b) zdjęcia, ale jak się w nie wejdzie, to można później kliknąć w lokalizację tego konkretnego http://www.lasica.hostdmk.net/20140629/miniatury8....
P.S. Z Rafałem naliczyliśmy 238 ugryzień po komarach i meszkach :-)
P.S.2. A tak wyglądał profil trasy po Kazimierskim Parku Krajobrazowym (zaczerpnięte z http://lasica.hostdmk.net):

Mazury dzień 4
- DST 10.00km
- Aktywność Chodzenie
15. Kętrzyn

Zamek w Kętrzynie © annaw

JestĘ księżniczkĄ © annaw

Dziedziniec zamku © annaw
16. Św. Lipka

Spoko wodza, nie nawróciłam się ;-) © annaw
17. Ryn

Zamek w Rynie © annaw

Znów chcą się mnie pozbyć © annaw

Jezioro Ołów © annaw

Jezioro Ryńskie © annaw
18. Mikołajki

Rybka w Mikołajkach © annaw

Mikołajki © annaw

Kolejna Rybka w Mikołajkach © annaw
19. Wierzba

Kolejna Rybka w Mikołajkach © annaw

Czołg płynie pierwszy raz :D © annaw
20. Popielno

Czołg płynie pierwszy raz :D © annaw

Bierzemy dzikiego konika? © annaw

No chodź Ty mordo moja! © annaw

Popielno, ośrodek PAN © annaw

Zamek w Kętrzynie © annaw

JestĘ księżniczkĄ © annaw

Dziedziniec zamku © annaw
16. Św. Lipka

Spoko wodza, nie nawróciłam się ;-) © annaw
17. Ryn

Zamek w Rynie © annaw

Znów chcą się mnie pozbyć © annaw

Jezioro Ołów © annaw

Jezioro Ryńskie © annaw
18. Mikołajki

Rybka w Mikołajkach © annaw

Mikołajki © annaw

Kolejna Rybka w Mikołajkach © annaw
19. Wierzba

Kolejna Rybka w Mikołajkach © annaw

Czołg płynie pierwszy raz :D © annaw
20. Popielno

Czołg płynie pierwszy raz :D © annaw

Bierzemy dzikiego konika? © annaw

No chodź Ty mordo moja! © annaw

Popielno, ośrodek PAN © annaw
Mazury dzień 3
- DST 15.00km
- Aktywność Chodzenie
9. Twierdza Boyen, Giżycko

Bocialarka i do przodu! © annaw

Proszę nie przeszkadzać! © annaw

Fort Boyen © annaw

Fort Boyen w deszczu © annaw
10. Piramida w Rapie

Piramida © annaw

Zamknięte trumny © annaw
11. Grobowiec rodziny Steinertów

Grobowiec rodziny Steinertów, Zakałcze Wielkie © annaw

Szkieleciki © annaw
12. Gołdap

Widok na Gołdap z Wieży Ciśnień © annaw

Tężnie © annaw

Jez. Gołdap © annaw
13. Kiepojcie.

Kiepojcie! © annaw

Weszłam! © annaw

A na górze nawet nie wiesz, że jesteś na moście :) © annaw

Zejść było gorzej, cała w pokrzywach © annaw

Czołg <3 © annaw
14. Stańczyki. Akwedukty.

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Bocialarka i do przodu! © annaw

Proszę nie przeszkadzać! © annaw

Fort Boyen © annaw

Fort Boyen w deszczu © annaw
10. Piramida w Rapie

Piramida © annaw

Zamknięte trumny © annaw
11. Grobowiec rodziny Steinertów

Grobowiec rodziny Steinertów, Zakałcze Wielkie © annaw

Szkieleciki © annaw
12. Gołdap

Widok na Gołdap z Wieży Ciśnień © annaw

Tężnie © annaw

Jez. Gołdap © annaw
13. Kiepojcie.

Kiepojcie! © annaw

Weszłam! © annaw

A na górze nawet nie wiesz, że jesteś na moście :) © annaw

Zejść było gorzej, cała w pokrzywach © annaw

Czołg <3 © annaw
14. Stańczyki. Akwedukty.

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw

Stańczyki.Akwedukty jeszcze stoją © annaw
Mazury dzień 2
- DST 15.00km
- Aktywność Chodzenie
6. Wilczy Szaniec

Bunkry, bunkry! © annaw

Kochanie moje jak chce, to robi fajne fotki © annaw

Wejdziemy tam? © annaw
7. Mamerki

Nawet ja musiałam się schylać w tym tunelu :-) © annaw

Poznajesz? © annaw
8. Leśniewo. Nieukończona śluza na Kanale Mazurskim

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Ptaszysko robi wrażenie! © annaw

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Nie wiem jakim cudem to przetrwało do dnia dzisiejszego © annaw

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Bunkry, bunkry! © annaw

Kochanie moje jak chce, to robi fajne fotki © annaw

Wejdziemy tam? © annaw
7. Mamerki

Nawet ja musiałam się schylać w tym tunelu :-) © annaw

Poznajesz? © annaw
8. Leśniewo. Nieukończona śluza na Kanale Mazurskim

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Ptaszysko robi wrażenie! © annaw

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Nie wiem jakim cudem to przetrwało do dnia dzisiejszego © annaw

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw

Nieukończona śluza na kanale mazurskim © annaw
Mazury dzień 1
- DST 15.00km
- Aktywność Chodzenie
To były bardzo intensywne dni. 1107 km samochodem, a ile z buta!!! Nogi czuliśmy dzień w dzień, bo teren, bo schody, bo drabinki, bo bunkry.... :-)
1. Pisz

Dziecko znalazło zabawkę © annaw

Dziecko jak zwykle wszędzie wlezie © annaw
2. Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt

Czy te oczy mogą kłamać?!?!?!?!?!? © annaw

Takie tam z ptaszkiem © annaw

Moje <3 Jakbym mogła, to bym zabrała z sobą :D © annaw
3. Kruklanki

Kruklanki. Zawalony most © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw

To wszystko moje :P © annaw

Skakać! © annaw

Dziecko szczęścia © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw
4. Pozezdrze

Są bunkry, więc jest zajebiście!!!! © annaw
5. Giżycko

Woda! No, to był piękny dzień zakończony nad brzegiem jeziora :-) © annaw

Put the fun © annaw

Giżycko! © annaw
1. Pisz

Dziecko znalazło zabawkę © annaw

Dziecko jak zwykle wszędzie wlezie © annaw
2. Kadzidłowo - Park Dzikich Zwierząt

Czy te oczy mogą kłamać?!?!?!?!?!? © annaw

Takie tam z ptaszkiem © annaw

Moje <3 Jakbym mogła, to bym zabrała z sobą :D © annaw
3. Kruklanki

Kruklanki. Zawalony most © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw

To wszystko moje :P © annaw

Skakać! © annaw

Dziecko szczęścia © annaw

Kruklanki. Zawalony most © annaw
4. Pozezdrze

Są bunkry, więc jest zajebiście!!!! © annaw
5. Giżycko

Woda! No, to był piękny dzień zakończony nad brzegiem jeziora :-) © annaw

Put the fun © annaw

Giżycko! © annaw
Poniedziałek, 16 czerwca 2014
do R.!
- DST 16.22km
- Teren 1.00km
- Czas 00:40
- VAVG 24.33km/h
- VMAX 38.69km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 431kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Zawieźć torbę na nasz wyjazd i odebrać ładowarkę samochodową i płytki z muza do auta ;-)

i jeszcze gUpi skurcz chciał w łydzie chciał mnie zlapać na fortach bema jadąc do R...... ale się mu nie dałam!

i jeszcze gUpi skurcz chciał w łydzie chciał mnie zlapać na fortach bema jadąc do R...... ale się mu nie dałam!
Niedziela, 15 czerwca 2014
do R.!
- DST 16.94km
- Teren 0.50km
- Czas 00:43
- VAVG 23.64km/h
- VMAX 38.05km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 440kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Pierwsza guma 2014 i to pod samym "domem" ;-)

Takie g.... a zrobiło kuku mojej dętce :-)

Takie g.... a zrobiło kuku mojej dętce :-)
Czwartek, 12 czerwca 2014
do R.!
- DST 17.08km
- Teren 0.50km
- Czas 00:43
- VAVG 23.83km/h
- VMAX 39.02km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 448kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
A powrót nocą....... idealna temperatura!


































