8 Rajd na Autyzm
- DST 30.34km
- Czas 02:00
- VAVG 15.17km/h
- VMAX 45.21km/h
- Temperatura 30.0°C
- Kalorie 800kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze

Pakiet odebrany, idziemy szukać znajomych :-) © annaw

Kolejna koszulka do spania :P © annaw

Frajda! © annaw

Aaaaaaaaaaaaa, jak to lekko jeździ! © annaw

Fat bike © annaw

Fajne cacko :-) © annaw

Oto łatwy sposób jazdy z 2 małych dzieci :-) © annaw

Koks. Hans Koks © annaw

Święte krowy trawnikiem zapylają :P © annaw

Grupen foten machen © annaw

Wesoła gromadka © annaw
niestety endomondo zaszwankowało i nie mam całej trasy z dziś.
Piątek, 23 maja 2014
do R.!
- DST 16.58km
- Teren 0.50km
- Czas 00:41
- VAVG 24.26km/h
- VMAX 40.40km/h
- Temperatura 28.0°C
- Kalorie 462kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
do Rafałka.
Środa, 21 maja 2014
do R.!
- DST 17.77km
- Teren 0.50km
- Czas 00:41
- VAVG 26.00km/h
- VMAX 45.21km/h
- Temperatura 24.0°C
- Kalorie 498kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Do Rafałka.
Nienawidzę ścieżek rowerowych. Jadą Ci lewą stroną, albo w parach. grrrr!!!!! dziś włączałam "długie", czyli 100% bocialarki.... i nagle ścieżka robiła się przejezdna :D
Nienawidzę ścieżek rowerowych. Jadą Ci lewą stroną, albo w parach. grrrr!!!!! dziś włączałam "długie", czyli 100% bocialarki.... i nagle ścieżka robiła się przejezdna :D
Wtorek, 20 maja 2014
Do Maćka na do serwisowanie, Do Rafałka na chwilkę i nad Wisłę
- DST 34.79km
- Czas 01:25
- VAVG 24.56km/h
- VMAX 50.73km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 987kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Ojjj, jak dobrze mieć znów Groszka :-)
Po dwóch dniach pełnych wrażeń przyszedł czas na zużycie trochę energii :-)

Jeszcze trochę i wleje się i tu © annaw

Ojjjj przybrała Wisełka, przybrała © annaw
Po dwóch dniach pełnych wrażeń przyszedł czas na zużycie trochę energii :-)

Jeszcze trochę i wleje się i tu © annaw

Ojjjj przybrała Wisełka, przybrała © annaw
Niedziela, 11 maja 2014
do domu!
- DST 7.74km
- Czas 00:25
- VAVG 18.58km/h
- VMAX 29.10km/h
- Temperatura 20.0°C
- Kalorie 224kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
Po całym dniu z R. czas do domciu :-)
Spacer pod hasłem: Straż Pożarna!
- DST 8.68km
- Czas 02:20
- VAVG 16:07km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 587kcal
- Aktywność Chodzenie
Całkiem fajny spacer. I męczący. Czułam się po nim jakbym setkę na bajku zrobiła :)

Pan Kwiatek w doniczce, Panda, Tygrysek i Kubuś Puchatek. A gdzie Prosiaczek, ja się pytam? © annaw

Do wszystkich wozów można było wejść! © annaw

Małym strażakiem-chemikiem można było zostać :) Dlaczego nie mam 5 lat? © annaw

Dużo zabawy dla małych jak i większych :) © annaw

Pan Kwiatek w doniczce, Panda, Tygrysek i Kubuś Puchatek. A gdzie Prosiaczek, ja się pytam? © annaw

Do wszystkich wozów można było wejść! © annaw

Małym strażakiem-chemikiem można było zostać :) Dlaczego nie mam 5 lat? © annaw

Dużo zabawy dla małych jak i większych :) © annaw
Niedziela, 11 maja 2014
na spacer z R. :-)
- DST 4.04km
- Czas 00:11
- VAVG 22.04km/h
- VMAX 30.09km/h
- Temperatura 23.0°C
- Kalorie 117kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
Od dziś jestem zagorzałym przeciwnikiem ścieżek rowerowych! Mam ich dość.
Wtorek, 6 maja 2014
ze szkolenia do banku :-)
- DST 8.49km
- Czas 00:25
- VAVG 20.38km/h
- VMAX 31.50km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 246kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
To uczucie, gdy na veturillo doganiasz Starszego Pana na Colnago, a gdy ten się orientuje, że laska na vitku chce Go wyprzedzić, to ten ciśnie trochę mocniej...... :-)
Wtorek, 6 maja 2014
na szkolenie do Izby :-)
- DST 2.93km
- Czas 00:10
- VAVG 17.58km/h
- VMAX 29.78km/h
- Temperatura 15.0°C
- Kalorie 85kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze
Czwartek, 1 maja 2014
Nad Wisłę!
- DST 17.44km
- Teren 0.50km
- Czas 01:00
- VAVG 17.44km/h
- VMAX 25.71km/h
- Temperatura 25.0°C
- Kalorie 585kcal
- Sprzęt Vitek
- Aktywność Jazda na rowerze

Czekając na R., jest gdzieś tam z tyłu i mnie goni :P © annaw

Remontujcie remontujcie, bo te dziury i koleiny były straszne! © annaw

Kępa Potocka © annaw

Wisła na wysokości McDonald na Młocinach © annaw

Skarpa! © annaw

Żeby tu dojechać Vitki musiały zaliczyć kawałek terenowej trasy :P Dały radę! © annaw

Rowerowe akcenty zawsze. Nawet na spacerze, który przeradza się w rowerowanie :-) © annaw

Fajna sprawa! Tylko szkoda że polacy to taki naród, który wszystko niszczy © annaw
Spacer po rower:
Jazda, jazda:
Spacer do domu:


































