Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65119.00 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.43%)
  • Czas na rowerze: 293d 16h 11m
  • Prędkość średnia: 8.95 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Poniedziałek, 14 lutego 2011

kabaty i ursynów!

  • DST 54.42km
  • Teren 1.00km
  • Czas 02:51
  • VAVG 19.09km/h
  • VMAX 37.46km/h
  • Temperatura -7.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

wczoraj Izka rzuciła hasło, że można by gdzieś pojechać, w końcu miało być słońce! i było, a oprócz tego -8 jak wychodziłam :-)
spotkanie o 11:40 na olbtrachta/gorczewska z Izą, o 12 pod feminą z Woydziem i Spawaczem. Spawacz daleko z nami nie pojechał, obrał z lekka inny kierunek :-) a my pognaliśmy przez centrum w stronę ursynowa zaliczając to kilka miejsc z zagadki fotowarszawy, ale największą frajdę sprawiła górka kazurka :D wracając do centrum też zajrzeliśmy w kilka miejsc :-) Woydzio na placu 3 krzyży odbił do domu, a my z Izą jeszcze na starówkę i omijając solidarności i trochę górczewskiej, przez esperanto i tym dziwne okolice na moczydło, a stamtąd ja olbrachta do domu, a Iza górczewską dalej do siebie :-)


straty: AirZound przestał wogóle działać, a telefon mi na tym mrozie zamarzł.


aaaa, i zapomniałam dodać, że po drodze tam, odstawiłam prywatę i zajechałam do Rafała pod pracę, bo akurat miał przerwę ;* także Kochanie jeszcze raz Buziak Walentynkowy ;*

Niedziela, 13 lutego 2011

szlakiem fotowarszawy i mega długi spacer z R.! po żoliborzu ;]

  • DST 35.51km
  • Czas 01:45
  • VAVG 20.29km/h
  • VMAX 45.40km/h
  • Temperatura -4.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

no więc, pogoda była piękna!!! słońce cały dzień, boskość!!!


umówiłam się z Rafałem na spacerowanie i fotografowanie szlakiem fotowarszawy. w drodze na żoliborz pojechałam do centrum :-) krótka szybka rundka, zrobionych kilka zdjęć do fotowarszawy i nie tylko i sprint na plac wilsona. tam czekał R.! i rozpoczęliśmy spacerowanie i fotografowanie :-) później była arkadia, tam pożegnałam się z R.!, a przywitałam z Woydziem. podjechaliśmy jeszcze w jedno miejsce z fotowarszawy, pofociłam i obraliśmy kierunek na włochy na bardzo dobrze znany nam staw ;] kilka zdjęć i do domu ;-) jak już słońce zaszło, wcale tak miło nie było....

Piątek, 11 lutego 2011

wieczorowo i samotnie ;-)

  • DST 37.13km
  • Czas 01:48
  • VAVG 20.63km/h
  • VMAX 34.71km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

trasa: strąkowa, powstańców śląskich, wrocławska, piastów śląskich, powstańców śląskich, conrada, sokratesa, kasprowicza -> metro młociny, kasprowicza (od metra młociny do marymontu jechał za mną tir i za cholere nie miał mnie jak a później chyba nie chciał mnie wyprzedzić i dopiero na marymonckiej wyprzedził i zjechał na trasę na gdańsk ;]), marymoncka, słowackiego, plac wilsona, krasińskiego, popiełuszki, jana pawła, świętokrzyska, emilii plater, jerozolimskie, rotunda, marszałkowska, świętokrzyska, nowy świat, plac 3 krzyży, aleje ujazdowskie, armi ludowej -> metro politechnika i całus dla R.!, pola mokotowskie, banacha, bitwy warszwskiej, prymasa tysiąclecia, park szymańskiego i krótkie focenie, baonu zośka, redutowa, olbrachta, znana i dom ;-)

Środa, 9 lutego 2011 Kategoria Nocny Rower

pierwszy Czosnów tego roku i... 666!!!

  • DST 87.62km
  • Czas 04:07
  • VAVG 21.28km/h
  • VMAX 49.50km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

a miało być tak niewinnie... 8 lutego uświadomiłam sobie, że 9 lutego mija miesiąc jak jeżdżę w tym roku. więc... pierwszy plan: dokręcić do 6 stów. drugi plan: dokręcić do 606 km <606 jako taki substytut 666>. trzeci plan: dokręcić do 666km!

zaczęło się od tego, ze zostałam namówiona na Czosnów w południe dnia 9 lutego. jako że byłam w pracy do 19, umówiliśmy się na 20 na metro. szybka akcja, wielka reakcja! na metro pojawiło się 6 osób (ja, Woydzio, Czarny, Kamila, Maciek, Oli), Adrian dołączył przy arkadii, a Cygaro z Pchełasem w łomiankach. do czosnowa niektórzy szybciej, inni wolniej, z czosnowa tak samo. a mi ciągle brakowało parę km... no to spod metra tamką w dół - tam się pożegnaliśmy z Olim, Czarnym, Maćkiem i Kamilą (Adrian, Pchełas i Cygaro dużo wcześniej odłączyli), a my z Woydziem do poniatowskiego na jana pawła do nocnego, potem do Drexa do pracy, znów pod feminę - tam pożegnałam się z Woydziem i rozpoczęłam dokręcanie. solidarności, górczewską, klemensiewicza, przez park do człuchowskiej, powstańców, pod blok Drexa, anieli krzywoń, osiedlem do domu. 666-ty kilometr padł pod brama ;-) cóż za wyczucie kilometrów!!! wiem, że traskę dokończyłam już 10 lutego, ale wpisuję na 9, bo wycieczka zaczęła się zdecydowanie 9 lutego :D

także, podsumowywując, 9 stycznia - 9 luty -> 666 km!!!
ave satan i hardkor to moje drugie imię!

‎]:->

Wtorek, 8 lutego 2011

a taka przejażdżka

  • DST 30.23km
  • Czas 01:31
  • VAVG 19.93km/h
  • VMAX 34.39km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

spotkanie: ja, Drex i Woydzio. mieliśmy jechać do decathlonu w piasecznie po koło do Biedrony. Niestety... wiatr i masywne, ciężki, czarne chmury pokrzyżowały nam plany. lekko się przestraszyliśmy i na lotników/puławska pojechaliśmy w kierunku galerii mokotów, później grójeckiej, bitwy warszawskiej i do domu. wiało!!!

Wtorek, 8 lutego 2011

szlakiem pewnych miejsc :-)

  • DST 12.24km
  • Czas 00:35
  • VAVG 20.98km/h
  • VMAX 42.04km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

szlakiem pewnych miejsc :-)

wietrznie!

Poniedziałek, 7 lutego 2011 Kategoria Nocny Rower

szlakiem pewnych miejsc i Rembridż baj najt egejn :-)

  • DST 68.67km
  • Czas 03:20
  • VAVG 20.60km/h
  • VMAX 43.65km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

umówiłam się z Drexem - miało być lajtowo, pokręcić się... Pojechaliśmy na Elektoralną, odebrałam wyniki badań. Pojechaliśmy do Arkadii kupić mały statywik. Tzn. Drex sobie kupił :) Pojechaliśmy na starówkę, pofocić kilka zagadek z fotowarszawy :) a później był w planach powsin, który nie wypalił :D zbiórka 19:45 na metro, stawili się: ja, Drex, Czarny, Woydzio, Oli, Marcin. Pojechaliśmy na pragę po KTMkę i wio do Rembridż! brechowy wypad, dobra średnia, zajebista pogoda! na koniec towarzyszyłam Drexowi w kebabowni, bo ja miałam linkę, żeby spiąć rowery, a On nic takiego z sobą nie wziął :D szybka sesja z Pałacem i do domciu... :-)

Niedziela, 6 lutego 2011

tak sobie trochę odreagować i szlakiem fotowarszawy :-)

  • DST 30.54km
  • Czas 02:01
  • VAVG 15.14km/h
  • VMAX 34.08km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

przez sporą część jazdy miałam pieszego u boku, stąd tak niskie te avg :P

Sobota, 5 lutego 2011

wietrznie i mokro :-)

  • DST 34.87km
  • Czas 01:47
  • VAVG 19.55km/h
  • VMAX 40.90km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

z wiatrem było fajnie, ale pod już nie...

Czwartek, 3 lutego 2011

a tak sobie...

  • DST 24.79km
  • Teren 3.00km
  • Czas 01:21
  • VAVG 18.36km/h
  • VMAX 39.82km/h
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

... dokręcić do 4 stów i przy okazji trochę pojeździć szlakiem fotowarszawy i nie tylko :-)

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl