Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65119.00 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.43%)
  • Czas na rowerze: 293d 16h 11m
  • Prędkość średnia: 8.95 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Piątek, 24 czerwca 2011

rehabilitacja

  • DST 13.96km
  • Czas 00:33
  • VAVG 25.38km/h
  • VMAX 42.62km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Czwartek, 23 czerwca 2011

wieczornik

  • DST 36.27km
  • Czas 01:33
  • VAVG 23.40km/h
  • VMAX 39.00km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

czyli Metropolitan, Arkadia, murzynek, Pole Mokotowskie i RockBand :D

Niedziela, 19 czerwca 2011 Kategoria Warszawska Masa Krytyczna i inne

nagranie reklamówki masy powstańczej

  • DST 33.71km
  • Czas 01:20
  • VAVG 25.28km/h
  • VMAX 40.02km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

chwilę po 12 dowiedziałam się, że o 14 jest nagranie reklamówki Masy Powstańczej na ul. Dworkowej... chwilę pomarudziłam i w końcu się zebrałam i pojechałam z Drexem :) na miejscu była stała ekipa. ponagrywaliśmy co mieliśmy nagrac i pojechaliśmy z Drexem, Czarnym, Woydziem i Lakianą na pizzę i piwko na wynos :P Woydzio się zawinął po 16, a my z Drexem pojechaliśmy do Lakiany pograć w Rock Band na PS. Lakiana tak nas namawiała, że nie mieliśmy serca by Jej odmówić :P po 20 wrócił Woydzio do Lakiany a my z Drexem się ulotniliśmy... na Wolę przez Starówkę :)

Sobota, 18 czerwca 2011

do R.! :*

  • DST 15.50km
  • Teren 3.00km
  • Czas 00:39
  • VAVG 23.85km/h
  • VMAX 43.01km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

:*

Piątek, 17 czerwca 2011

palmiry i czosnów z przygodami :P

  • DST 72.62km
  • Teren 5.00km
  • Czas 02:47
  • VAVG 26.09km/h
  • VMAX 44.25km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

miała być pięćdziesiątka, wyszła siedemdziesiątka z 7 przygodami:
1) zagubiona pani szukała drogi,
2) Drex w ofierze znalazł tubylca (piękna blondi) i zapytał w imieniu pani z punktu nr 1 o drogę,
3) w tym samym czasie podszedł pewien pan do Drexa, żeby pomóc mu odpalić samochód,
4)takiemu jednemu panu w blachosmrodzie wylewała się beznzynka (lała to mało powiedziane, strumień jak po odkręceniu wody w kranie) i Drex ofiarnie rzucił się w pogoń, żeby temu panu to uświadomić (pan wiedział, ale nie sądził, ze lało się AŻ tak),
5) taki jeden brzydki pan tarasował nam drogę techniczną wzdłuż siódemki stając na samym jej środku, więc my z prawej i lewej fruuuu,
6) taki jeden, co to pewnie kupił sobie prawko, wymusił pierwszeństwo an nas i się popisywał jaki to on jest maczo... bleh, nienawidzę dresów :P
7) na powstańców wyprzedził nas bus zjeżdżający do zajezdni, spokojnie miał na pace z 8 dych, dobrze że nic nie jechało lewym pasem, bo jak nas wyprzedzał z tą prędkością, to go wyrzuciło i zarzuciło z prawego na lewy i znów z prawego na lewy....

a w skrócie: palmiry i czosnów zaliczone :-)

Piątek, 17 czerwca 2011

rehabilitacja

  • DST 15.02km
  • Czas 00:37
  • VAVG 24.36km/h
  • VMAX 49.26km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

tam jechałam w deszczyku, a w drogę powrotną wmordewind. fajnie się jedzie za 171.


i powiem jedno: pier****ne ku*wa ścieżki NIE rowerowe i blachosmrodziarze!!!!

Czwartek, 16 czerwca 2011 Kategoria 100! seteczka!

trylion spraw

  • DST 104.16km
  • Czas 04:19
  • VAVG 24.13km/h
  • VMAX 55.79km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

a miałam tylko pojechać z lapem do serwisu... ;] no więc pojechałam na gocław z Drexem, później nawiedziliśmy Woydzia w pracy. do domu zostawić lapa i dalej w drogę! cel - arkadia i załatwianie spraw Drexowych. później na przedmasówkę i całą bandą dalej znów w drogę :) odstawiliśmy z Czarnym, Woydziem, Lakianą, Midziem, Kapim, Sparrem i Drexem Savil na politechnikę. później na pocztę z Lakianą - odebrała siodełko :) później do Woydzia, musiał coś zabrać z domu. jeszcze później pod wola park (ja z drexem do domów na chwilkę - cała banda pod wola parkiem) - my po lampki i inne pierdoły, a oni do go sportu. później pod most gdański do parku, trochę się pobawić :PP do arkadii na lizaki i do centrum, Woydzio zostawił w pracy książki. na pola mokotowskie, gdzie każdy pojechał już w swoją drogę :)

Sobota, 11 czerwca 2011 Kategoria Warszawska Masa Krytyczna i inne

NMK

  • DST 58.80km
  • Czas 03:13
  • VAVG 18.28km/h
  • VMAX 53.70km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

nocna, bardzo wolna masa :/ szlag mnie czasem już trafia :P

z zamkowego wyruszyło nas 115 osób, a wróciło... a policzcie se na zdjęciu :P

Sobota, 11 czerwca 2011

Parada Równości i inne festyny i festyniki :P

  • DST 54.83km
  • Teren 2.00km
  • Czas 02:18
  • VAVG 23.84km/h
  • VMAX 59.01km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Umówiłam się z Drexem na rowerowanie. najpierw podjechaliśmy do arkadii, bo z powodu jutrzejszego święta sklepy zamknięte, więc Drex nabył jedzonko do pracy właśnie na jutro :)

potem pojechaliśmy na bankowy, gdzie swój finał miała Parada Równości, kilkoro znajomych złapanych :P

Piątek, 10 czerwca 2011

Krzyż i Iron Maiden i....

  • DST 26.69km
  • Czas 01:05
  • VAVG 24.64km/h
  • VMAX 41.09km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

umówiłam się z Drexem na bardzo szybkim spontanie na jazdę pod krzyż - w końcu 10-ty i kolejna miesięcznica. na zwykłych miesięcznicach jeszcze nie byłam :D trochę padało, ale na szczęście przestało. pod krzyżem jak to pod krzyżem, cyrk i żenada :/ kiedy to się skończy?

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl