Wtorek, 20 września 2011
prądy i krio
- DST 14.98km
- Teren 2.50km
- Czas 00:38
- VAVG 23.65km/h
- VMAX 38.54km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
taaa.... rower z rana jak śmietana.... by był gdybym nie była chora, nie poszła na czczo i nie pociła się jak świnia :P
tam:
i z powrotem dla urozmaicenia przez lasek na kole:
tam:
i z powrotem dla urozmaicenia przez lasek na kole:
Rowerowa Masa Krytyczna śladami Marii Skłodowskiej-Curie, chińczyk, piwkoooo
- DST 63.95km
- VMAX 42.62km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
czas jazdy: 4 godz i 3 sekundy :P
szybciorem spóźniona na masę pod CNK, masa, wypad na chinola z Magdą, Drexem, Sparrem i Xedem(!), na piwko w tymże składzie, odwieźć Magdę do domu z Drexem, z Drexem pod Arkadię odebrać Czarnego i do domu.
szybciorem spóźniona na masę pod CNK, masa, wypad na chinola z Magdą, Drexem, Sparrem i Xedem(!), na piwko w tymże składzie, odwieźć Magdę do domu z Drexem, z Drexem pod Arkadię odebrać Czarnego i do domu.
Sobota, 17 września 2011
znów takie tam oj.
- DST 18.37km
- Teren 0.10km
- Czas 00:53
- VAVG 20.80km/h
- VMAX 35.84km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
aż wstyd takie przebiegi wpisywać :D
najpierw znieśliśmy trochę mebli na śmietnik. ale fotelik trzeba było rozłożyć, przenieść, zlożyć i obfocić - na sprzedaż na allegro.
najpierw znieśliśmy trochę mebli na śmietnik. ale fotelik trzeba było rozłożyć, przenieść, zlożyć i obfocić - na sprzedaż na allegro.
Piątek, 16 września 2011
takie tam tamoj.
- DST 25.12km
- Czas 01:01
- VAVG 24.71km/h
- VMAX 37.24km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Niuńiek potrzebuje nowy napęd, i to natychmiast! :/
Poniedziałek, 12 września 2011
sprawy i sprawunki i opijanie wygranej... bitwy :)
- DST 20.32km
- Czas 00:48
- VAVG 25.40km/h
- VMAX 44.68km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
do R. pożyczyć do kompletu ładowarkę do Soniacza, pożyczyć Adrianowi telefon i na piwo na chomiczówkę opić pewna wygraną bitwę :) oby cała wojna była wygrana przez nas!
Niedziela, 11 września 2011
Brwinów.
- DST 54.40km
- Czas 02:08
- VAVG 25.50km/h
- VMAX 51.63km/h
- Temperatura 30.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
pobudka skoro świt w niedzielę i jazda do Brwinowa po odbiór nowej latarki-czołówki... tylko 820 lm :P
nmk.
- DST 61.30km
- Czas 02:42
- VAVG 22.70km/h
- VMAX 50.18km/h
- Temperatura 12.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
nie cała, bo z Woydziem na Kondratowicza się urwaliśmy do domu.... za 4,5 godz pobudka i do Brwinowa ;]
Poniedziałek, 5 września 2011
do Samolota, ale powrót by Nyska :)
- DST 8.74km
- Czas 00:21
- VAVG 24.97km/h
- VMAX 32.23km/h
- Temperatura 23.0°C
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
do Maćka na małe regulacje, ale że się strasznie rozpadało <ja sie pytam - skąd?!?!?!!?!?!?!> to powrót był by Nysa :) jeszcze Czarny się napatoczył i tez został odwieziony...
Środa, 31 sierpnia 2011
to tu, to tam i takie tam!
- DST 35.24km
- Czas 01:24
- VAVG 25.17km/h
- VMAX 43.37km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
ojjj, znów powrót do domu po 22 i szybka akcja spontan z rowerem ;] ale tego mi trzeba po całym dniu!
Najpierw pojechałam do Rafała na chwilkę. Później odebrałam Czarnego z pracy i pojechaliśmy na Centralny znów, tym razem już kupić bilet na ciuchcię :D kulturalnie się rozstaliśmy pod dworcem, i każde pojechało w swoją stronę. wracałam do domu zahaczając o już słynny sygnalizator, który jakiś czas temu z Drexem naprawiliśmy :D dalej moja taśma izolacyjna się trzyma!
wtedy też zauważyłam nieodebrane połączenia od Drexa... szybki telefon i z powrotem do Centrum, odebrać z kebaba Drexa i Magdę (M. już jeździ na Biedronie 1.0 :P). dziś był to jeden z ostatnich dni, kiedy nasza trójka była naprawdę bliskimi sąsiadami, więc wszyscy pojechaliśmy na dziką, daleką wolę :P M. odprowadzona i szybciorem do domu :)
zimno jest wieczorami :(
zima idzie :(((
Najpierw pojechałam do Rafała na chwilkę. Później odebrałam Czarnego z pracy i pojechaliśmy na Centralny znów, tym razem już kupić bilet na ciuchcię :D kulturalnie się rozstaliśmy pod dworcem, i każde pojechało w swoją stronę. wracałam do domu zahaczając o już słynny sygnalizator, który jakiś czas temu z Drexem naprawiliśmy :D dalej moja taśma izolacyjna się trzyma!
wtedy też zauważyłam nieodebrane połączenia od Drexa... szybki telefon i z powrotem do Centrum, odebrać z kebaba Drexa i Magdę (M. już jeździ na Biedronie 1.0 :P). dziś był to jeden z ostatnich dni, kiedy nasza trójka była naprawdę bliskimi sąsiadami, więc wszyscy pojechaliśmy na dziką, daleką wolę :P M. odprowadzona i szybciorem do domu :)
zimno jest wieczorami :(
zima idzie :(((
Środa, 31 sierpnia 2011
wjazd na Dworzec Centralny i Pocztę Główną w Warszawie. dosłownie.
- DST 54.30km
- Czas 02:07
- VAVG 25.65km/h
- VMAX 50.60km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
Po Drexa na Pawiak, z Drexem po Magdę na Pileckiego - odprowadzić Ją do metra, a my z Drexem po Czarnego. Drex do M. a my z Czarnym pojechaliśmy na Dworzec i wjechaliśmy - musiał sprawdzić sobie pociągi, a później na Pocztę Główną, bo ja musiałam coś wpłacić. jeszcze szybki kebab zjedzony przez Czarnego i do domu. żeby dokręcić do 50 km, z Centrum pojechałam przez Żoliborz :-)
a wszystko dość szybko, bo z pracy wróciłam i w 5 min wyszłam już z rowerem z domu :D


































