Niedziela, 4 listopada 2012
Lasek Bielańśki i Las Młociński
- DST 37.26km
- Teren 16.00km
- Czas 02:12
- VAVG 16.94km/h
- VMAX 43.83km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 963kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Lasy z Adrianem. mokro i ślisko i dużo błotka, ale fajnie!
katar nie popsuł mi humoru :D






WESZŁEM
A JA NIE

trochę wąska ta ścieżka rowerowa.

katar nie popsuł mi humoru :D






WESZŁEM
A JA NIE

trochę wąska ta ścieżka rowerowa.

Sobota, 3 listopada 2012
Osada... czyli planszówki :-)
- DST 20.53km
- Teren 2.50km
- Czas 00:55
- VAVG 22.40km/h
- VMAX 40.73km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 522kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Planszówki u Agni, Loli Adriana :) trochę zabaw z Lolą, Rebą i w końcu Osada ;]
A Groszek dostał balonika!

A Groszek dostał balonika!

NR Cmentarny edycja 2012
- DST 28.98km
- Czas 01:45
- VAVG 16.56km/h
- VMAX 36.88km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 766kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Nie chce mi się nic pisać.












ekipa:













ekipa:

Halloween'owy NR
- DST 34.89km
- Teren 2.50km
- Czas 01:46
- VAVG 19.75km/h
- VMAX 35.19km/h
- Temperatura 1.0°C
- Kalorie 907kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Bardzo spóźniona pognałam na Metropolitana (jeszcze po drodze spotkałam Arusa i chwilkę z Nim pogadałam - sorry NR :*). Zrobiliśmy małe kółko i pojechaliśmy ZNÓW do Araba.... Ach te grzane piwo!
no i dzięki Student za oddanie gazety i zhandlowanie bloków... teraz muszę tylko dostarczyć 12 kasztelanów niepasteryzowanych :D
no i dzięki Student za oddanie gazety i zhandlowanie bloków... teraz muszę tylko dostarczyć 12 kasztelanów niepasteryzowanych :D
Niedziela, 28 października 2012
Białołęka :D
- DST 56.32km
- Teren 25.00km
- Czas 03:36
- VAVG 15.64km/h
- VMAX 35.51km/h
- Temperatura 0.0°C
- Kalorie 1528kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Noooo. Chcieli mnie wykończyć, ja to wiem, ale się nie dałam :D
Umówiliśmy się z Adrianem, Asią i Arturem i Studentem (który się nie pojawił)na las :D
Ciężko było momentami, nie powiem. Śnieg, ślisko na tych moich Smart Samach. Wspinam się pod górę i czuje jak za każdym ruchem pedałów zamiast jechać, koło się buksuje w miejscu :D
Ale zanim wyszłam z domu, myślałam, że więcej gleb zaliczę, było ich b. mało, więc nie jest źle. aczkolwiek jednak byłam najwolniejsza z grupy...
Zacznijmy od początku.
Gdy ja wychodziłam z domu, rodzice prostowali tuje, które się dosłownie położyły pod naporem tego ciężkiego śniegu. Do czego służą liny holownicze? Bo na pewno nie do holowania aut...

Miejsce zbiórki... Tak wymownie, pod Mostem :D


To na zdjęciu to bardzo łatwy odcinek śnieżnego, leśnego szlaku.

Z lasu wyjechaliśmy jak już się ściemniło i pognaliśmy znów do Araba. Mi potrzebny był klin :D

W drodze do domu, nad wjazdem na S8... Ej,. bez jaj. To mogło być możliwe, że ktoś nie zauważył że przyszła zima?

Test czołówki z Biedronki za 19,90, w komplecie z bateriami :D


ZAJEBISTA JEST!!!
W drodze do domu wstąpiłam jeszcze na 3s do Adriana - niestety tego dzisiejszego dnia zaczęły kręcić mi się moje obydwa gripy i jeździło mi się chujowo, bo to chujowe uczucie jak wszystko Ci się kręci :D więc Adrian pożyczył mi jakieś tam przykręcane, z różowymi końcówkami ^^ będą pasować tylko do Szczęśliwego Słonika :D
Umówiliśmy się z Adrianem, Asią i Arturem i Studentem (który się nie pojawił)na las :D
Ciężko było momentami, nie powiem. Śnieg, ślisko na tych moich Smart Samach. Wspinam się pod górę i czuje jak za każdym ruchem pedałów zamiast jechać, koło się buksuje w miejscu :D
Ale zanim wyszłam z domu, myślałam, że więcej gleb zaliczę, było ich b. mało, więc nie jest źle. aczkolwiek jednak byłam najwolniejsza z grupy...
Zacznijmy od początku.
Gdy ja wychodziłam z domu, rodzice prostowali tuje, które się dosłownie położyły pod naporem tego ciężkiego śniegu. Do czego służą liny holownicze? Bo na pewno nie do holowania aut...

Miejsce zbiórki... Tak wymownie, pod Mostem :D


To na zdjęciu to bardzo łatwy odcinek śnieżnego, leśnego szlaku.

Z lasu wyjechaliśmy jak już się ściemniło i pognaliśmy znów do Araba. Mi potrzebny był klin :D

W drodze do domu, nad wjazdem na S8... Ej,. bez jaj. To mogło być możliwe, że ktoś nie zauważył że przyszła zima?

Test czołówki z Biedronki za 19,90, w komplecie z bateriami :D


ZAJEBISTA JEST!!!
W drodze do domu wstąpiłam jeszcze na 3s do Adriana - niestety tego dzisiejszego dnia zaczęły kręcić mi się moje obydwa gripy i jeździło mi się chujowo, bo to chujowe uczucie jak wszystko Ci się kręci :D więc Adrian pożyczył mi jakieś tam przykręcane, z różowymi końcówkami ^^ będą pasować tylko do Szczęśliwego Słonika :D
Sobota, 27 października 2012
Urodzinowo z Asią
- DST 24.91km
- Teren 1.50km
- Czas 01:35
- VAVG 15.73km/h
- VMAX 30.38km/h
- Temperatura 0.0°C
- Kalorie 701kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Czyli.... na Kępę Potocką do Pubu Arab na urodzinowy browar :)

Ach, ten banan na twarzy :D Bosko było wczoraj! Świetnie się jeździło w tym śniegu :D
Ojcowie i Matki. Brakuje tylko Jednego Ojca...



Trzeba było się jakoś wysuszyć :D

Trochę napadało ^^

W drodze powrotnej spotkaliśmy Sparra, którego odprowadziłam na stację Veturilo :D



Pierwszy spotkany Bałwan tej zimy :D

i miał marchewkę!

Na Edmundzie widać 2 próby przejechania przez lasek na kole - nie dało rady. gałęzie od śniegu tak poopadały, że tam gdzie kiedyś była 23 metrowa ścieżka, była ściana lasu. nie chciało mi się szarpać tam z rowerem.

Ach, ten banan na twarzy :D Bosko było wczoraj! Świetnie się jeździło w tym śniegu :D
Ojcowie i Matki. Brakuje tylko Jednego Ojca...



Trzeba było się jakoś wysuszyć :D

Trochę napadało ^^

W drodze powrotnej spotkaliśmy Sparra, którego odprowadziłam na stację Veturilo :D



Pierwszy spotkany Bałwan tej zimy :D

i miał marchewkę!

Na Edmundzie widać 2 próby przejechania przez lasek na kole - nie dało rady. gałęzie od śniegu tak poopadały, że tam gdzie kiedyś była 23 metrowa ścieżka, była ściana lasu. nie chciało mi się szarpać tam z rowerem.
Lasek Bielańśki :)
- DST 33.77km
- Teren 12.00km
- Czas 01:48
- VAVG 18.76km/h
- VMAX 45.12km/h
- Temperatura 13.0°C
- Kalorie 893kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
No to się zmęczyłam. nie powiem. podjazd w wąwozie troszkę lepiej, ale dalej nie to co chcę :(
no nic, będziemy próbować dalej :)
hahaha, ja dziś gleby nie zaliczyłam, ale za to Adrian tak :D

a taka tam mgiełka:


tam gdzieś w tle Groszka jest drugi brzeg :D

no nic, będziemy próbować dalej :)
hahaha, ja dziś gleby nie zaliczyłam, ale za to Adrian tak :D

a taka tam mgiełka:


tam gdzieś w tle Groszka jest drugi brzeg :D

Piątek, 12 października 2012
Nocny Kampinos z Mariuszem
- DST 50.06km
- Teren 18.00km
- Czas 02:25
- VAVG 20.71km/h
- VMAX 35.53km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 1285kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Nogi mnie bolą :D
Przyjemny las nocą, i like it! Przytuliłam się nawet do drzewa na pewnym podjeździe :P
Wyjazd z lasu w Truskawiu. Zwróć uwagę na...

...alpejską kombinację :D

jak się nie ma czołówki, to się kombinuje jak się da.
następnym razem pamiętać, że druga lampka na kask, a nie ta... :-)
p.s. pierwszy raz tej zimy założyłam zimowe spdy :D nogi trochę się spociły, ale grunt, że nie zmarzły :D
Przyjemny las nocą, i like it! Przytuliłam się nawet do drzewa na pewnym podjeździe :P
Wyjazd z lasu w Truskawiu. Zwróć uwagę na...
...alpejską kombinację :D
jak się nie ma czołówki, to się kombinuje jak się da.
następnym razem pamiętać, że druga lampka na kask, a nie ta... :-)
p.s. pierwszy raz tej zimy założyłam zimowe spdy :D nogi trochę się spociły, ale grunt, że nie zmarzły :D
Podjazdy z Suchym
- DST 30.47km
- Czas 01:25
- VAVG 21.51km/h
- VMAX 52.64km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 774kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Podjazdy z Suchym.
I lewe kolano coś szwankuje. Mam nadzieję, że to z zimna, do którego trzeba się przyzwyczaić...
"Patrz! Roboty na ścianie"

I lewe kolano coś szwankuje. Mam nadzieję, że to z zimna, do którego trzeba się przyzwyczaić...
"Patrz! Roboty na ścianie"
Wtorek, 9 października 2012
Ewa i Mariusz
- DST 40.60km
- Czas 01:47
- VAVG 22.77km/h
- VMAX 43.42km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 1300kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Do Ewy odebrać klocki i kółeczka do przerzutki, a do Mariusza przerzutkę. Powrót morderczy, wmordewind straszny :/
Rano zauważyłam, że coś jest nie tak... Czy to jest tak badziewne czy za mocno przykręcam? ;]

Nowe zabawki ^^

Update:
tyle udało mi się dziś z rana zmienić :D chyba to był czas NAJWYŻSZY na te zmiany ^^
Rano zauważyłam, że coś jest nie tak... Czy to jest tak badziewne czy za mocno przykręcam? ;]

Nowe zabawki ^^

Update:
tyle udało mi się dziś z rana zmienić :D chyba to był czas NAJWYŻSZY na te zmiany ^^


































