Czwartek, 24 kwietnia 2008
wycieczka
- DST 35.00km
- Teren 5.00km
- Czas 02:03
- VAVG 17.07km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
wycieczka z eks
Warszawska Masa Krytyczna :D
- DST 49.00km
- Czas 03:55
- VAVG 12.51km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
Warszawska Masa Krytyczna :D + dojazd na mase, wycieczka pod ZM i rozmontowywanie rikszy, atak na mcdonalda i szejki z kawą, no i powrót do domu :D
Wtorek, 11 marca 2008
na wf, na wydział, spowrotem
- DST 37.00km
- Czas 02:15
- VAVG 16.44km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
na wf, na wydział, spowrotem naokoło, na kebaba, odwieźć Jojka.... i do domu [;
Poniedziałek, 10 marca 2008
a tak sobie...
- DST 32.98km
- Teren 1.00km
- Czas 01:55
- VAVG 17.21km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
a tak sobie...
Wtorek, 5 lutego 2008
wycieczka
- DST 37.35km
- Teren 5.00km
- Czas 02:09
- VAVG 17.37km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
wycieczka z eks
wola, bemowo, wat, poligon, lasy i błota, wola, bemowo, bielany, żoliborz, bielany bemowo, wola
wola, bemowo, wat, poligon, lasy i błota, wola, bemowo, bielany, żoliborz, bielany bemowo, wola
Poniedziałek, 4 lutego 2008
sezon 2008 rozpoczęty! :)
- DST 19.50km
- Czas 01:00
- VAVG 19.50km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
sezon 2008 rozpoczęty! :)
krótka przejażdżka do sklepu i po osiedlu... :D
krótka przejażdżka do sklepu i po osiedlu... :D
Środa, 17 października 2007
dziś nagle zrobiło sie ciepło.
- DST 56.00km
- Czas 03:19
- VAVG 16.88km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
dziś nagle zrobiło sie ciepło. i to na tyle, że postanowiłam poprostu pojeździć. na koniec wylądowałam rowerem na 16 piętrze w rivierze u znajomych ;)
a jeździłam to tu, to tam... ;)
a jeździłam to tu, to tam... ;)
Sobota, 29 września 2007
dziś wróciłam z chorwacji....
- DST 20.00km
- Czas 01:00
- VAVG 20.00km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
dziś wróciłam z chorwacji.... po dwudziestu kilku godzinach w autokarze, nawet nie rozpakowana, tylko po zjedzeniu urodzinowego tortu, wsiadłam na rower i pojechałam na spotkanie z Nocnymi Masowiczami ;)
Poniedziałek, 17 września 2007
na pożegnanie wakacji:
- DST 65.00km
- Czas 04:00
- VAVG 16.25km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
na pożegnanie wakacji: wola - bemowo - żoliborz - praga - saska kępa - mokotów - ochota - wola ;)
Nocna Masa Krytyczno - Turystyczna
- DST 106.00km
- Czas 05:00
- VAVG 21.20km/h
- Sprzęt Giant Hollywood
- Aktywność Jazda na rowerze
Nocna Masa Krytyczno - Turystyczna do Fortów Bieniaminów :D
"kiełbasa ma 8 kopyt i jest stawonogiem!" ;)
"kiełbasa ma 8 kopyt i jest stawonogiem!" ;)


































