Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65119.00 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.43%)
  • Czas na rowerze: 293d 16h 11m
  • Prędkość średnia: 8.95 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Sobota, 2 kwietnia 2011

las bielańśki i bemowo objechane dookoła :-)

  • DST 54.83km
  • Teren 12.00km
  • Czas 02:33
  • VAVG 21.50km/h
  • VMAX 37.46km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

szybciorem po pracy do lasku bielańskiego do Agni & chłopaków. do dewajtis miałam przelotową 26km/h! :-) zajebiście mi się grzało :D tam w czwórkę pokręciliśmy trochę i odstawilismy Agni do domu. później ruszyliśmy w stronę marymonckiej, ja na chwilę do R.! a chłopaki na chomiczówkę. od R.! pojechałam żeromskiego, wólczyńską, arkuszową, następnie sikorskiego przez klaudyn, janów i inne wsie do warszawskiej. z warszawskiej w bliznach odbiłam w lazurową, kaliskiego i radiową. następnie dywizjonu 303 i do lasku na kole. wzdłuż trasy do wolskiej, połczyńską, powstańców śląskich i do domu :-)

Piątek, 1 kwietnia 2011

mała poprawka serwisowa i przejażdżka

  • DST 35.62km
  • Teren 4.00km
  • Czas 01:45
  • VAVG 20.35km/h
  • VMAX 35.69km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

do Samolota na szybie poprawki. później do Razora pożyczyć aparat. później na kopiec powstania i wjazdy i zjazdy pod górkę i z górki :P następnie podjazd agrykolą i kierunek kebab przy polibudzie i kierunek na górkę szczęśliwicką i do domku :-)

Środa, 30 marca 2011

do Samolota na małe serwisowanie ;]

  • DST 13.12km
  • Czas 00:33
  • VAVG 23.85km/h
  • VMAX 34.71km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

noo... troszkę naokoło :P

edit: z przyczyn odbierania dwóch rowerów w jeden wieczór, Niuniek do domu wrócił w bagażniku Złotej Strzały.
i nowe jest: kaseta, łańcuch, kółeczka od tylnej przerzutki, suport, bębenek z tylnego koła, 2 linki i pancerze ;] troszkę się tego nazbierało.... :P

no to kiedy na rower? :D

Środa, 30 marca 2011

las Bielański i Młociński i inne

  • DST 53.86km
  • Teren 26.00km
  • Czas 03:00
  • VAVG 17.95km/h
  • VMAX 46.87km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

do Adriana, przez las bielański do lasu mlocińskiego, THE SINGLETRACK i kręcenie po lasku :-) stawili się: Ewaj, Andriej, Samolot44 ja i Adrian. znów do Adriana odebrać pewną zostawioną rzecz, na kępę potocką gdzie umówiłam się z Drexem i Chrupkiem jeszcze. niestety Drex zaliczył na crossowy torze na kępie klasyczne OTB i zabrała go karetka (coś z barkiem), my z Chrupkiem odstawiliśmy rower Drexa do Adriana. potem pomknęłam spotkać sie z R. i dać mu książkę i do domu.

Poniedziałek, 28 marca 2011

las Bielański i Młociński i trochę lansu po mieście :P

  • DST 60.08km
  • Teren 26.50km
  • Czas 03:22
  • VAVG 17.85km/h
  • VMAX 36.73km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

umówiłam się z rana z Adrianem, że później pojeździmy po laskach. a jako że pogoda była fantastyczna, wyszłam z domu o wiele wcześniej i pojechałam do centrum i na starówkę naokoło (przez lasek na kole) - cel ten sam co zwykle, kolejne miejsca z fotowarszawy. o umówionej godzinie zadzwoniłam do Adriana, żeby dokładniej się umówić i pojechałam po Niego. cel: las bielańśki i las młociński. w tym drugim znaleźliśmy świetną ścieżkę - THE Singletrack :D trzeba będzie tam wrócić :-) odprowadziła Adriana, żeby znał ilość km (nie wziął magnesu od licznika :P) i pojechałam na kępę potocką, przez wilsona i znów lasek na kole do domu :-)

Niedziela, 27 marca 2011

służewiec i okęcie

  • DST 34.73km
  • Teren 1.00km
  • Czas 01:35
  • VAVG 21.93km/h
  • VMAX 43.65km/h
  • Temperatura 0.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

szybka ustawka ze stałą ekipą, czyli Woydziem i Drexem. cel: spalić trochę kalorii a przy okazji porowerować :P

udaliśmy się na służewiec, zobaczyć ten zamalowany przez !@#$%^&* adidasa mur wyścigów konnych, gdzie kuźwa zawsze, były graffitii :/ dupki, że przeprowadzili taką akcję :/ jakieś pół kilometra muru jest zamalowane czarną farbą, a jeszcze więcej zastawione przez zajebisty płot :/


później udaliśmy się poleczki, na cargo, gdzie zastał nas widok bogatych ludków kręcących bączki, którym cena benzyny i wulkanizatorów nie odstrasza :P


a później do domu :-)

Sobota, 26 marca 2011

wesoła kompanija!

  • DST 27.17km
  • Czas 01:13
  • VAVG 22.33km/h
  • VMAX 32.90km/h
  • Temperatura -4.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

po szalonym dniu, szybka ustawka i niezły tajming :P wychodzę z furtki a wesoła kompanija właśnie podjeżdża w składzie: L@wyer, Woydzio i Oli ;] naokoło pod kolumnę, później odstawić L@wyera na bliski mokotów i znów pod kolumnę. nikt na nocną masę się nie zgłosił, a my w swoje strony do domów ;]

a pod kolumną o północy parkowała tak beemka z półmózgiem za kółkiem :/ no szlag trafia, bo policji czy straży jak na złość akurat nie było....

Sobota, 26 marca 2011

arkadia

  • DST 21.46km
  • Czas 00:57
  • VAVG 22.59km/h
  • VMAX 31.79km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

do arkadii i z powrotem.

Piątek, 25 marca 2011 Kategoria Warszawska Masa Krytyczna i inne

WZ i WMK

  • DST 48.04km
  • VMAX 33.48km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

czas jazdy: 3:01

na WZ do promotora obgadać konspekt pracy mgr, później szybko w metro i pod arkadię. tam złapałam masę. po masie jeszcze z Drexem się trochę pokręciliśmy, odwiedziliśmy Czarnego w arkadii :-)

Piątek, 25 marca 2011

serwis Niebieskiego i WAT.

  • DST 25.57km
  • Teren 7.00km
  • Czas 01:25
  • VAVG 18.05km/h
  • VMAX 36.38km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Niuniek
  • Aktywność Jazda na rowerze

spacer z Drexem do serwisu i naprawa przerzutki. a później WAT.

<lt;/youtube>

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl