Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65064.28 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.44%)
  • Czas na rowerze: 293d 13h 00m
  • Prędkość średnia: 8.94 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Sobota, 15 czerwca 2013

do R.! :*

  • DST 18.34km
  • Czas 00:44
  • VAVG 25.01km/h
  • VMAX 50.18km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Kalorie 484kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

A Vmax osiągnięty pod górkę... na wiadukcie nad S8 na księcia janusza :D za autobusem! szkoda że nie jechał trochę szybciej :P:P


do:


z:

Piątek, 14 czerwca 2013 Kategoria Nocny Rower

NR japoński - ナイトサイクリング

  • DST 45.52km
  • Czas 02:08
  • VAVG 21.34km/h
  • VMAX 45.57km/h
  • Temperatura 15.0°C
  • Kalorie 1200kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Czwartek, 13 czerwca 2013

do R.! :*

  • DST 17.45km
  • Czas 00:41
  • VAVG 25.54km/h
  • VMAX 39.00km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 457kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

standard.

obejrzeć kolejny odcinek Siostry Jackie chociażby :-)

do:


z:

Środa, 12 czerwca 2013

W poszukiwaniu ŁOSI

  • DST 31.06km
  • Teren 15.00km
  • Czas 01:45
  • VAVG 17.75km/h
  • VMAX 38.68km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Kalorie 817kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Wtorek, 11 czerwca 2013

Dzieciowy dzień, czyli Anna robi za rowerową Niańkę :-)

  • DST 34.07km
  • Teren 1.00km
  • Czas 02:06
  • VAVG 16.22km/h
  • VMAX 34.55km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 922kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Ciocia Ania jest dobrą ciocia, bo wzięła nawet specjalnie wolne dla małej Oli :)

Rano załatwiłam co miałam załatwić, wróciłam po 11 do domu, zjadłam obiado-śniadanie, położyłam się przed lapem i zasnęłam. Więc lekko spóźniona pojawiłam się u 2letniej Oli, ale na szczęście też spała dużo dłużej ;];]

Stacja benzynowa po niedzielnym armageddonie nadal zamknięta © annaw


PAS DROGOWY. ale ocb? © annaw


Ciocia pojechała się pobawić z Olą :) © annaw


Krowa! © annaw


Dostałam kwiatka od Oli :D © annaw


Ze 20 lat tego nie robiłam :D © annaw


Zabawy w piasku © annaw


Huśtamy patyka :D:D:D © annaw


A wieczorkiem dostałam smsa, czy nie miałabym ochoty pojeździć z Cygarem i Jego 4letnim synem :) miałam!

Dwa Mbike'i się spotkały © annaw


Niecodzienny stojak rowerowy pod rowerowym sklepem na Conrada © annaw


A potem jeszcze spotkaliśmy Suchego i Anastazję, a a jak wróciłam do domu, to jeszcze zrobiłam lurs do księgarni po zawartość lodówki, bo ktoś zapomniał zabrać zakupów :D

tam:


i z powrotem :P na wykresie prędkości widać, gdzie z Julkiem jeździłam.

Niedziela, 9 czerwca 2013 Kategoria 100! seteczka!, cykloza - wycieczki z Łasicem

Uciekając przed burzą, czyli Chotomów, Wkra, Kosewko, Pomiechówek

  • DST 116.17km
  • Teren 50.00km
  • Czas 05:15
  • VAVG 22.13km/h
  • VMAX 41.84km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Kalorie 3057kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

gps

Ach cóż to był za dzień!

Zbiórka o 11 na Metropolitanie. 8 osób. Przewaga bab. Już wiadomo było że to się źle skończy...

Na Metropolitanie lekko nakropiło :) © annaw


Jedziemy w stronę burzy? © annaw


I wtedy na rondzie Starzyńskiego wycieczka się rozpadła i zostałam ja i 3 facetów :-)

Pomknęliśmy ścieżką nadwiślańską, a później wałem. Nowość, tamtędy jeszcze nie jechałam!

Wał początkowo był z kostki © annaw


A później był ścieżką © annaw


Jabłonna. Teren Pałacyku © annaw


Pałacyk w Jabłonnej © annaw


Pałacyk w Jasbłonnej © annaw


Pałacyk w Jabłonnej © annaw


Właśnie w Jabłonnej był pierwszy postój- picie! lody! Było strasznie duszno, a słońce mocno grzało. Ze sklepu wróciliśmy z powrotem na wał :-)
A potem odbiliśmy do LASU!

Wreszcie jakis las! © annaw


Słońce świeci.... :) © annaw


Chyna ktoś tu jest szczęśliwy! © annaw


Chotomów. Ulica Bagienna. Deszcz nas złapał jak byliśmy w lesie. Tutaj czekamy aż przestanie padać pod sklepowym parasolem. Decyzja - wracamy. Jedziemy na pociąg © annaw


Stacja Chotomów © annaw


I tu na tej stacji stała się rzecz niezwykła. Stoimy i czekamy na pociąg. Przestało padać. Zaczynało się rozjaśniać. patrząc w stronę Modlina - tam nie było chmur. Szybka decyzja - A może podjedziemy tam pociągiem?Wtem widzimy że drugim torem coś nadjeżdża. Nie wiemy co. Czarny postanawia wracać do Warszawy. A my z Mariuszem i Łasicem rowery pod pachę i biegiem po schodach w dół i na górę. Cóż za fart. Nadjeżdża pociąg do Modlina. Kosztuje nas całe 15zł z groszami za 3 osoby :D

Pociąg relacji Chotomów-Modlin © annaw


Uśmiechnięte mordki, mimo że nie wiemy dokłądnie co nasz czeka na stacji końcowej :D © annaw


:-)))))))))))))))))))))))))) © annaw


Przywitało nas słońce, a przede wszystkim fakt, że NIC tam NIE padało!!! © annaw


Ruszyliśmy przed siebie! © annaw


Ileż frajdy może dać taki spontan :) © annaw


A najlepsze było wciąć przed nami!

Most Wiszący nad Wkrą © annaw


Rzeka Wkra. też jest więcej wody niż zwykle © annaw


Dalej Most Wiszący © annaw


Łąki, Pola, Lasy :) © annaw


Anna lubi wodę! © annaw


Tego jeszcze Wrzosówna nie robiła :D © annaw


Wysokie "chaszcze" © annaw


Ciężko było jedną ręką utrzymać kierownicę © annaw


Anna nadjeżdża! © annaw


Groszek na tle tego czegoś :P © annaw


Koło Groszka :P © annaw


Żeby nie było, przejeżdżaliśmy przez dwa różne pola :P

A tu nad Wkrą czekamy pod drzewem aż przestanie padać :D © annaw


Most czy kładka, drewniana, z brakującymi deskami, nad Wkrą. W Kosewku © annaw


Groszek się ślizgał na tych deskach © annaw


Wciąż kropiło, więc rzuciliśmy się pędem do Pomiechówka na pociąg © annaw


Stacja Pomiechówek. Przeczekujemy deszcz, po czym się okazuje że źle odczytaliśmy rozkład :D © annaw


Słońce i deszcz, a Groszek bierze prysznic! © annaw


Chyba ominęła nas WIELKA ulewa © annaw


Wtedy też przestało padać,a z racji braku pociągu, trzeba było podjechać do Modlina. Tam być powinno więcej. Ale zanim tam dojechaliśmy, zdecydowaliśmy że wracamy rowerami przez Czosnów. Rozpogodziło się, wyszło słońce, a na horyzoncie nie było deszczowych chmur.

Wszyscy znają ten most! © annaw


Pojechaliśmy tradycyjnie do Czosnowa, coś zjeść i Rolniczą do Łomianek.
W łomiankach chłopaki pojechali dalej, a ja odbiłam w stronę AKD.
Estrady stała w korku przez dość długi odcinek. Więc postanowiłam przy górce śmieciowej skręcić w las i wyjechać przy Conrada/Powstańców.

Ulica Estrady, Tak wyglądam po 100 km. Stan ubłocenia - nie jest źle! © annaw


Kilka kilometrów dalej, po wyjechaniu z lasku na Bemowie. Kałuże po piasty © annaw


Czyści jesteśmy, nie? © annaw


Błoto na twarzy, to jest to! © annaw


Biedny Słonik, znów oberwał :P © annaw


dom-metropolitan: http://www.endomondo.com/workouts/201186858

metropolitan-chotomów: http://www.endomondo.com/workouts/200863159

Nowy Dwór Mazowiecki-Pomiechówek: http://www.endomondo.com/workouts/200956588

Pomiechówek-dom: http://www.endomondo.com/workouts/201021550



Jest już dzień następny, a morda jeszcze mi się cieszy na myśl o wczorajszych wojażach :-)

Sobota, 8 czerwca 2013

do R.! :*

  • DST 42.24km
  • Teren 7.00km
  • Czas 01:51
  • VAVG 22.83km/h
  • VMAX 42.22km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Kalorie 1126kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Do Rafałka. pooglądać rowerowe filmy, żeby nie było - Life Cycles i Where The Trail End. Pierwszy przypadł bardziej do gustu. Komentarz był taki do niego: zbyt artystyczne skakanie w polu i za mało wstępu, czyli jak robi się rowery i części do nich :-)

Och, jakiego fajnego mam Chłopaka :D

Jazda do standard, ale powrót.... naokoło :-) W chwili wyjścia nie chciało mi się, ale jak już wyszłam... to od razu chęci były :D

Most Gdański © annaw


Widok na Starówkę © annaw


Pogłębiarka? © annaw


Dużo, oj dużo wody © annaw


Groszek rowerem wodnym? © annaw


Wisła ma wysoki stan, naprawdę © annaw


Sporo miejsc pozalewanych :( © annaw


W jednym miejscu miałam już dość zawracania i omijania wody © annaw


Więc przejechałam, a 3m dalej za zakrętem się okazało, że nie ma jak przejechać, bo centralnie tam gdzie była ścieżka, była Wisła :D © annaw

efekt jest taki, że mam mokre buty :P

Widok z Mostu Siekierkowskiego. Brudna rzeka :( © annaw


Warszawski Manhattan :-) © annaw


Wał wzdłuż Siekierek © annaw


do:

z:


Odnośnie rowerowych filmów. Są też takie książki. Ta właśnie została zakupiona i omija kolejkę czekających na czytanie :-) © annaw

Piątek, 7 czerwca 2013

Do Rafała O. po zębatkę i do Adriana po drugą.

  • DST 21.52km
  • Czas 00:55
  • VAVG 23.48km/h
  • VMAX 37.97km/h
  • Temperatura 22.0°C
  • Kalorie 552kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Czwartek, 6 czerwca 2013

Do Araba :-)

  • DST 30.46km
  • Czas 01:27
  • VAVG 21.01km/h
  • VMAX 45.12km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 809kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Kto nie ma w głowie, to ma w nogach.

3 tyg temu kupowałam 2 dętki do 2.1 na prestę. Tak kupiłam, że jedną z nich złapałam samochodówkę. Dopiero wczoraj się zorientowałam :D
Więc zanim nadeszła pora na piwo, trzeba było podjechać kupić zapas.

No i niestety, myślałam że się ułoży, ale się nie udało. Zębatki w korbie nie nadają się do niczego. z nowym łańcuchem, kasetą, linkami i cała resztą to nie współgra.... :(

A nie bezpieczniej byłoby ściąć drzewko niż porozwijać taśmę "Straż Miejska"? © annaw


U Araba na Kępie Potockiej! © annaw


do:

z:

Środa, 5 czerwca 2013

do Adriana na "mały serwis"

  • DST 20.01km
  • Czas 00:55
  • VAVG 21.83km/h
  • VMAX 49.72km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Kalorie 530kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Blogi rowerowe na www.bikestats.pl