Informacje

  • Wszystkie kilometry: 65064.28 km
  • Km w terenie: 4837.53 km (7.44%)
  • Czas na rowerze: 293d 13h 00m
  • Prędkość średnia: 8.94 km/h
  • Więcej informacji.

Odwiedziło mnie już kilka osób :-)

Darmowy licznik odwiedzin
(licznik od 05.10.2014r.)

Zaliczone gminy



Roczne statystyki

2026 button stats bikestats.pl 2025 button stats bikestats.pl 2024 button stats bikestats.pl 2023 button stats bikestats.pl 2022 button stats bikestats.pl 2021 button stats bikestats.pl 2020 button stats bikestats.pl 2019 button stats bikestats.pl 2018 button stats bikestats.pl 2017 button stats bikestats.pl 2016 button stats bikestats.pl 2015 button stats bikestats.pl 2014 button stats bikestats.pl 2013 button stats bikestats.pl 2012 button stats bikestats.pl 2011 button stats bikestats.pl 2010 button stats bikestats.pl 2009 button stats bikestats.pl 2008 button stats bikestats.pl 2007 button stats bikestats.pl

Moje rowery


Szukaj


Znajomi


Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy anna.bikestats.pl

Archiwum


Linki


Piątek, 3 stycznia 2014 Kategoria Nocny Rower

NR Noworoczny

  • DST 43.33km
  • Czas 02:14
  • VAVG 19.40km/h
  • VMAX 50.73km/h
  • Temperatura 1.0°C
  • Kalorie 1305kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

NR. W porywach było max 19 osób!!! Szok :-)

No ale zacznijmy od początku.Od 3 dni cierpię z moją tytanową kostką i miałam już nie jechać, ale....
Rozmowa z Rafałem:
R: No idź się rozruszać, może jak kostka się rozrusza, to będzie lepiej.
A: Ale jak pójdę i będzie gorzej, to co, będziesz mnie jutro nosił, jak ja sama nie będę mogła chodzić?
R: Będę Cię nosił :*

No to 10 minut później już byłam przy rowerze :-)

Przed - usztywniamy kostkę!
Przed - usztywniamy kostkę! © annaw

Jazda była męcząca... i mglista momentami :-)

W trakcie - mgła na moście
W trakcie - mgła na moście © annaw

Po - wszędzie dobrze, ale z lodem na nodze i piwem w brzusiu najlepiej
Po - wszędzie dobrze, ale z lodem na nodze i piwem w brzusiu najlepiej © annaw


Trasa:


Edit po nocy: Jestem w szoku. Mogę chodzić! Czuję jakiś tam dyskomfort, czuję że jest, ale nie napie*dala tak jak wczoraj :-)
Rower lekarstwem na wszystko?


Wtorek, 31 grudnia 2013 Kategoria SPACER

Żegnamy Puszczę Kampinoską w 2013r.

  • DST 10.38km
  • Teren 10.38km
  • Czas 02:39
  • VAVG 15:19km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Kalorie 578kcal
  • Aktywność Chodzenie

A co, nie będę gorsza :P Niektórzy wpisują ile km zrobili w pokoju przed tv i inne takie, a ja będę wrzucać spacery. Nie wszystkie. Te które mi się podobały. Rozpoczynam akcję z Rafałem - Czas na Ruch!

Herbata w termos, czekolada i idziemy :P

Początkowo poszliśmy przed siebie, aż natrafiliśmy na szlaki. Z parkingu nieopodal AKD poszliśmy do szlaku czarnego, skręciliśmy w żółty, potem czerwonym obeszliśmy polanę, doszliśmy do zielonego a później znów czarnym do samochodu :-)

Spacer zaczynamy od Atomowej Kwatery Dowodzenia. Tam też zostawiamy samochód
Spacer zaczynamy od Atomowej Kwatery Dowodzenia. Tam też zostawiamy samochód © annaw

Paintballowcy chcą nas zaprosić do środka, ale AKD znamy już dobrze, więc idziemy w las
Paintballowcy chcą nas zaprosić do środka, ale AKD znamy już dobrze, więc idziemy w las © annaw

Początkowo szliśmy przed siebie
Początkowo szliśmy przed siebie © annaw

...szukając jakichś wskazówek i szlaków
...szukając jakichś wskazówek i szlaków © annaw

Pod górkę
Pod górkę © annaw

No bez jaj
No bez jaj © annaw

Puszcza Kampinoska 1
Puszcza Kampinoska 1 © annaw

Puszcza Kampinoska 2
Puszcza Kampinoska 2 © annaw

Puszcza Kampinoska 3
Puszcza Kampinoska 3 © annaw

Puszcza Kampinoska 4
Puszcza Kampinoska 4 © annaw

Puszcza Kampinoska 5
Puszcza Kampinoska 5 © annaw

Anka - napisane na ławce palcem :)
Anka - napisane na ławce palcem :) © annaw

Puszcza Kampinoska 6
Puszcza Kampinoska 6 © annaw

Polana
Polana © annaw

Szron
Szron © annaw

Słońce powoli zachodzi
Słońce powoli zachodzi © annaw

Puszcza Kampinoska 7
Puszcza Kampinoska 7 © annaw

Mapa:





Poniedziałek, 23 grudnia 2013

Wesołych Świąt!

  • Aktywność Jazda na rowerze

Dziś był dzień prezentów!
2 gifty "zamówiłam" u Mikołaja, a 2 dostałam dodatkowo.... :-) Kochany ten mój Chłopak :*
Prezenty od Mikołaja Rafała :-) jeszcze była tona żelków, ale zjedliśmy :-)
Prezenty od Mikołaja Rafała :-) jeszcze była tona żelków, ale zjedliśmy :-) © annaw
Także....
Wesołych, Rowerowych Świąt! :-)

Wtorek, 26 listopada 2013

Ostatnio marnie jest....

  • Aktywność Jazda na rowerze

.... bardzo marnie. Czasu mało, mało snu, ciągle chora....

Więc wrzucam offtop rowerowy :-)

Ostatnio dostałam prezent od Ukochanego :-)
KUBEK ROWERZYSTY!
Kubek rowerzysty! © annaw


No, kiedyś wspominałam, w poście "wieje nudą", że wezmę się za rowerową biżuterię.
2 dni temu się wzięłam :-)
Jeszcze wymaga to przeczyszczenia denaturatem i np. pomalowanie lakierem do paznokci, co by to nie rdzewiało :-)
Biiiiiiiżuteria rowerowa! © annaw

Narzędzia iście profesjonalne do robienia biżuterii :P

Następnym wyzwaniem będzie jakaś bransoletka :-)

Poniedziałek, 11 listopada 2013

do R. a później zobaczyć co zostało po regularnej bitwie na wszystko

  • DST 31.77km
  • Teren 1.00km
  • Czas 01:35
  • VAVG 20.07km/h
  • VMAX 32.24km/h
  • Temperatura 5.0°C
  • Kalorie 831kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

No więc jak to w wolny ładny dzień, na maraton filmowy, pojechałam do R.

W tzw międzyczasie między filmami patrzyliśmy co dzieję się na mieście....

Jako że miałam ochotę trochę się pokręcić na 2óch kółkach, po 20 wybrałam się do Centrum...

Plac Piłsudskiego © annaw

W czasie robienia tego zdjęcia jakaś banda próbowała okrzykami wyprowadzić z równowagi wartowników na Grobie Nieznanego Żołnierza.....

Palma © annaw


Plac Hipstera ze spaloną Tęczą © annaw


Kancelaria Prezesa rady Ministrów © annaw


Krakowksie Przedmieście © annaw


Pałac Prezydencki © annaw


Pałac Prezydencki © annaw


Nawiedzeni jeszcze się modlą © annaw


A jednak budują kamienicę? © annaw


Strat jako takich nie było widać. Ale. Pełno policji. Suk. Na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. I dresów. I ludzi z flagami. I dresów w szalikach....

Do R. możliwie najkrótszą drogą, ale nie najszybszą....


Od R. jak widać dość bardzo naokoło :-)

Niedziela, 3 listopada 2013

emerycki lasek na bemowie i do R.

  • DST 36.69km
  • Teren 10.00km
  • Czas 02:07
  • VAVG 17.33km/h
  • VMAX 47.14km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Kalorie 947kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Piątek, 1 listopada 2013 Kategoria Nocny Rower

NR Cmentarny

  • DST 60.13km
  • Czas 03:10
  • VAVG 18.99km/h
  • VMAX 41.09km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Kalorie 1603kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

Plan był ambitny, sporo z tego zrealizowaliśmy :-)

Oficjalny rozkład jazdy:
1.Stare Powązki
2. Muzułmański Cmentarz Tatarski
3. Muzułmański cmentarz Kaukaski
4. cmentarz Ewangelicko-Augsburski
5. Cmentarz Prawosławny
6. Cmentarz Karaimski
7. Cmentarz Powstańców Warszawy
8.Cmentarz we Włochach
9. Cmentarz na Wałbrzyskiej (opcjonalnie)
10. Cmentarz na Służewie przy ulicy Renety

Ale zaczynając od początku. Jako że....
Nowego Wiedźmina już mam i sprzedaję! © annaw

...to dostałam zlecenie o wzięcie takowego na NRa :-) Więc musiałam do księgarni podskoczyć :P książka za kasę :P

Po drodze zwróciłam uwagę na.... pewien wystrój ogródka. Podświetlana fontanna, betonowe ławki, alejki, krzaczki i trawka....
Fontanna © annaw


A później tradycyjny NR. Na metro stawiło się 14 osób, 4 jeszcze później nas dogoniły :-)

Muzułmański Cmentarz Tatarski © annaw


Muzułmański Cmentarz Kaukaski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Ewangelicko-Augsburski © annaw


Cmentarz Prawosławny © annaw


Cmentarz Prawosławny © annaw


Cmentarz Prawosławny © annaw


Cmentarz Prawosławny © annaw


Cmentarz Prawosławny © annaw


Cmentarz Karaimski © annaw


Cmentarz Powstańców Warszawy © annaw


Cmentarz Powstańców Warszawy © annaw


Cmentarz Powstańców Warszawy © annaw


Cmentarz Powstańców Warszawy © annaw


Cmentarz Powstańców Warszawy © annaw


i najstarszy cmentarz....
Cmentarz na Służewie przy ulicy Renety © annaw


A w drodze do domu, na własnym osiedlu, znalazłam takie coś!!!
Dynie!!! © annaw



Wszystkie fotki znajdziecie tu: o właśnie tu na FB Nocnego Roweru

No, a czy już wiedzieliście coś takiego??
Mlekomat! © annaw


Tak swoją drogą, kiedyś byłam na cmentarzu prawosławnym i powstańców Warszawy za dnia, zrobiłam kilka fot. Niektóre nagrobki robią wrażenie.... Galeria Picasa z Cmentarza Powstańców Warszawy i Cmentarza Prawosławnego

Środa, 23 października 2013 Kategoria Nocny Rower

Nocny Rower w Kampinosie

  • DST 57.62km
  • Teren 25.00km
  • Czas 03:04
  • VAVG 18.79km/h
  • VMAX 34.87km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Kalorie 1490kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Środa, 9 października 2013 Kategoria Nocny Rower

Nocny Kampinos

  • DST 61.68km
  • Teren 20.00km
  • Czas 02:50
  • VAVG 21.77km/h
  • VMAX 36.88km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Kalorie 1604kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze


Wtorek, 24 września 2013

Nocny KPN

  • DST 50.07km
  • Teren 25.00km
  • Czas 02:48
  • VAVG 17.88km/h
  • VMAX 34.24km/h
  • Temperatura 8.0°C
  • Kalorie 1309kcal
  • Sprzęt Groszek
  • Aktywność Jazda na rowerze

No, czas najwyższy uzupełnić wpis :-)

We wtorek o 21 umówiłam się z Jarkiem i Berylem. Miał być ciemny las i takie tam. No to był :-)
Przez Lasek Lindego (gdzie wpadłam tylnym kołem i przerzutką między deski mostku nad strumykiem, bo poprawiałam lampkę i "nie zauważyłam"), przez Park Młociński (gdzie uciekała przed nami sarenka) pojechaliśmy do Sierakowa :-)
Po drodze pobawiliśmy się jeszcze chwilę na torze motocrossowym :D

Jedna uwaga - miliony muchomorów!!! PRZEPIĘKNE!!! :-)

Malownicza Muchomoriada :-) © annaw


Z Sierakowa udaliśmy się na mały postój na herbatkę w Laskach.

Ciemność, ciemność widze! © annaw


Biwak © annaw


O, tam pojedziemy © annaw


O, stamtąd przyjechaliśmy © annaw


A z Lasek już do Warszawy. Znów do Parku Młocińskiego. Gdzie znów uciekały przed nami sarenki. I.... I jadąc wałem "tak jakby od tyłu", gdzie mieliśmy an tym szutrze jakąś tam prędkość.... nagłe hamowanie. Maciora z 10 małych dzików przebiegła ze 3 metry przed nami. Byliśmy w szoku, bo nasze bocialarki naprawdę dawały DUŻO światła, a maciora zachowała się tak, jakby nas nie widziała i nie słyszała (tego ostrego hamowania). Dziki przebiegły a my w nogi jak najdalej :D:D

No. Z chłopakami jakoś się tam rozstałam i wracałam sama na Wolę. Żeby nie było - jadąc na metro stare bielany miałam pod wiatr i wracając tez miałam pod wiatr. Gdzie ta sprawiedliwość?? :D

Znacie mnie z zawziętości. Byłam już prawie pod domem i brakowało mi do tych 5dych kilkuset metrów. Więc na osiedlu zamiast pojechać "prosto" robiłam "S". i robiąc te "S" widziałam radiowóz jadący z naprzeciwka. Będąc na końcówce mojego "S" radiowóz już jechał za mną.... Włączyli światełka i zatrzymali do kontroli trzeźwości :D:D:D
Zanim miły pan policjant wysiadł z alkomatem, ja już płakałam ze śmiechu :D
Ponoć się zachwiałam i dlatego mnie zatrzymali. No i styl kurierski w ubiorze. bojówki oznaczają wg nich styl kurierski, a kurierzy to zUo!
No więc podmuchałam, pogadałam, pośmiałam się z panem policjantem i podjechałam pod dom.... 30m dalej :-)

Dmuchanko było pierwszy raz w życiu :D
/2083347

Blogi rowerowe na www.bikestats.pl