NR Noworoczny
- DST 43.33km
- Czas 02:14
- VAVG 19.40km/h
- VMAX 50.73km/h
- Temperatura 1.0°C
- Kalorie 1305kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
NR. W porywach było max 19 osób!!! Szok :-)
No ale zacznijmy od początku.Od 3 dni cierpię z moją tytanową kostką i miałam już nie jechać, ale....
Rozmowa z Rafałem:
R: No idź się rozruszać, może jak kostka się rozrusza, to będzie lepiej.
A: Ale jak pójdę i będzie gorzej, to co, będziesz mnie jutro nosił, jak ja sama nie będę mogła chodzić?
R: Będę Cię nosił :*
No to 10 minut później już byłam przy rowerze :-)

Przed - usztywniamy kostkę! © annaw
Jazda była męcząca... i mglista momentami :-)

W trakcie - mgła na moście © annaw

Po - wszędzie dobrze, ale z lodem na nodze i piwem w brzusiu najlepiej © annaw
Trasa:
Edit po nocy: Jestem w szoku. Mogę chodzić! Czuję jakiś tam dyskomfort, czuję że jest, ale nie napie*dala tak jak wczoraj :-)
Rower lekarstwem na wszystko?
No ale zacznijmy od początku.Od 3 dni cierpię z moją tytanową kostką i miałam już nie jechać, ale....
Rozmowa z Rafałem:
R: No idź się rozruszać, może jak kostka się rozrusza, to będzie lepiej.
A: Ale jak pójdę i będzie gorzej, to co, będziesz mnie jutro nosił, jak ja sama nie będę mogła chodzić?
R: Będę Cię nosił :*
No to 10 minut później już byłam przy rowerze :-)

Przed - usztywniamy kostkę! © annaw
Jazda była męcząca... i mglista momentami :-)

W trakcie - mgła na moście © annaw

Po - wszędzie dobrze, ale z lodem na nodze i piwem w brzusiu najlepiej © annaw
Trasa:
Edit po nocy: Jestem w szoku. Mogę chodzić! Czuję jakiś tam dyskomfort, czuję że jest, ale nie napie*dala tak jak wczoraj :-)
Rower lekarstwem na wszystko?
Żegnamy Puszczę Kampinoską w 2013r.
- DST 10.38km
- Teren 10.38km
- Czas 02:39
- VAVG 15:19km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 578kcal
- Aktywność Chodzenie
A co, nie będę gorsza :P Niektórzy wpisują ile km zrobili w pokoju przed tv i inne takie, a ja będę wrzucać spacery. Nie wszystkie. Te które mi się podobały. Rozpoczynam akcję z Rafałem - Czas na Ruch!
Herbata w termos, czekolada i idziemy :P
Początkowo poszliśmy przed siebie, aż natrafiliśmy na szlaki. Z parkingu nieopodal AKD poszliśmy do szlaku czarnego, skręciliśmy w żółty, potem czerwonym obeszliśmy polanę, doszliśmy do zielonego a później znów czarnym do samochodu :-)

Spacer zaczynamy od Atomowej Kwatery Dowodzenia. Tam też zostawiamy samochód © annaw

Paintballowcy chcą nas zaprosić do środka, ale AKD znamy już dobrze, więc idziemy w las © annaw

Początkowo szliśmy przed siebie © annaw

...szukając jakichś wskazówek i szlaków © annaw

Pod górkę © annaw

No bez jaj © annaw

Puszcza Kampinoska 1 © annaw

Puszcza Kampinoska 2 © annaw

Puszcza Kampinoska 3 © annaw

Puszcza Kampinoska 4 © annaw

Puszcza Kampinoska 5 © annaw

Anka - napisane na ławce palcem :) © annaw

Puszcza Kampinoska 6 © annaw

Polana © annaw

Szron © annaw

Słońce powoli zachodzi © annaw

Puszcza Kampinoska 7 © annaw
Mapa:
Herbata w termos, czekolada i idziemy :P
Początkowo poszliśmy przed siebie, aż natrafiliśmy na szlaki. Z parkingu nieopodal AKD poszliśmy do szlaku czarnego, skręciliśmy w żółty, potem czerwonym obeszliśmy polanę, doszliśmy do zielonego a później znów czarnym do samochodu :-)

Spacer zaczynamy od Atomowej Kwatery Dowodzenia. Tam też zostawiamy samochód © annaw

Paintballowcy chcą nas zaprosić do środka, ale AKD znamy już dobrze, więc idziemy w las © annaw

Początkowo szliśmy przed siebie © annaw

...szukając jakichś wskazówek i szlaków © annaw

Pod górkę © annaw

No bez jaj © annaw

Puszcza Kampinoska 1 © annaw

Puszcza Kampinoska 2 © annaw

Puszcza Kampinoska 3 © annaw

Puszcza Kampinoska 4 © annaw

Puszcza Kampinoska 5 © annaw

Anka - napisane na ławce palcem :) © annaw

Puszcza Kampinoska 6 © annaw

Polana © annaw

Szron © annaw

Słońce powoli zachodzi © annaw

Puszcza Kampinoska 7 © annaw
Mapa:
Poniedziałek, 23 grudnia 2013
Wesołych Świąt!
- Aktywność Jazda na rowerze
Dziś był dzień prezentów!
2 gifty "zamówiłam" u Mikołaja, a 2 dostałam dodatkowo.... :-) Kochany ten mój Chłopak :*

Prezenty od Mikołaja Rafała :-) jeszcze była tona żelków, ale zjedliśmy :-) © annaw
Także....
Wesołych, Rowerowych Świąt! :-)
2 gifty "zamówiłam" u Mikołaja, a 2 dostałam dodatkowo.... :-) Kochany ten mój Chłopak :*

Prezenty od Mikołaja Rafała :-) jeszcze była tona żelków, ale zjedliśmy :-) © annaw
Także....
Wesołych, Rowerowych Świąt! :-)
Wtorek, 26 listopada 2013
Ostatnio marnie jest....
- Aktywność Jazda na rowerze
.... bardzo marnie. Czasu mało, mało snu, ciągle chora....
Więc wrzucam offtop rowerowy :-)
Ostatnio dostałam prezent od Ukochanego :-)
KUBEK ROWERZYSTY!
No, kiedyś wspominałam, w poście "wieje nudą", że wezmę się za rowerową biżuterię.
2 dni temu się wzięłam :-)
Jeszcze wymaga to przeczyszczenia denaturatem i np. pomalowanie lakierem do paznokci, co by to nie rdzewiało :-)
Narzędzia iście profesjonalne do robienia biżuterii :P
Następnym wyzwaniem będzie jakaś bransoletka :-)
Więc wrzucam offtop rowerowy :-)
Ostatnio dostałam prezent od Ukochanego :-)
KUBEK ROWERZYSTY!

Kubek rowerzysty!© annaw
No, kiedyś wspominałam, w poście "wieje nudą", że wezmę się za rowerową biżuterię.
2 dni temu się wzięłam :-)
Jeszcze wymaga to przeczyszczenia denaturatem i np. pomalowanie lakierem do paznokci, co by to nie rdzewiało :-)

Biiiiiiiżuteria rowerowa!© annaw
Narzędzia iście profesjonalne do robienia biżuterii :P
Następnym wyzwaniem będzie jakaś bransoletka :-)
Poniedziałek, 11 listopada 2013
do R. a później zobaczyć co zostało po regularnej bitwie na wszystko
- DST 31.77km
- Teren 1.00km
- Czas 01:35
- VAVG 20.07km/h
- VMAX 32.24km/h
- Temperatura 5.0°C
- Kalorie 831kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
No więc jak to w wolny ładny dzień, na maraton filmowy, pojechałam do R.
W tzw międzyczasie między filmami patrzyliśmy co dzieję się na mieście....
Jako że miałam ochotę trochę się pokręcić na 2óch kółkach, po 20 wybrałam się do Centrum...

W czasie robienia tego zdjęcia jakaś banda próbowała okrzykami wyprowadzić z równowagi wartowników na Grobie Nieznanego Żołnierza.....








Strat jako takich nie było widać. Ale. Pełno policji. Suk. Na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. I dresów. I ludzi z flagami. I dresów w szalikach....
Do R. możliwie najkrótszą drogą, ale nie najszybszą....
Od R. jak widać dość bardzo naokoło :-)
W tzw międzyczasie między filmami patrzyliśmy co dzieję się na mieście....
Jako że miałam ochotę trochę się pokręcić na 2óch kółkach, po 20 wybrałam się do Centrum...

Plac Piłsudskiego© annaw
W czasie robienia tego zdjęcia jakaś banda próbowała okrzykami wyprowadzić z równowagi wartowników na Grobie Nieznanego Żołnierza.....

Palma© annaw

Plac Hipstera ze spaloną Tęczą© annaw

Kancelaria Prezesa rady Ministrów© annaw

Krakowksie Przedmieście© annaw

Pałac Prezydencki© annaw

Pałac Prezydencki© annaw

Nawiedzeni jeszcze się modlą© annaw

A jednak budują kamienicę?© annaw
Strat jako takich nie było widać. Ale. Pełno policji. Suk. Na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. I dresów. I ludzi z flagami. I dresów w szalikach....
Do R. możliwie najkrótszą drogą, ale nie najszybszą....
Od R. jak widać dość bardzo naokoło :-)
Niedziela, 3 listopada 2013
emerycki lasek na bemowie i do R.
- DST 36.69km
- Teren 10.00km
- Czas 02:07
- VAVG 17.33km/h
- VMAX 47.14km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 947kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Wyciągnęłam na rower pewne małżeństwo na B. :-)


\






A później do R., a wieczorem po ulewie do domu.

Panie© annaw

Pan Cygaro, w pewnym sensie pomysłodawca :)© annaw

Las, las, las!© annaw

Dzików nie było© annaw

Za ogrodzeniem czai się pewna dwójka :D© annaw

Taki tam szłasik w lesie :D© annaw

O, taki szałas!© annaw

Jak na same gałęzie, solidna robota :-)© annaw

Ale wielkie KOŁO!© annaw
A później do R., a wieczorem po ulewie do domu.
NR Cmentarny
- DST 60.13km
- Czas 03:10
- VAVG 18.99km/h
- VMAX 41.09km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 1603kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Plan był ambitny, sporo z tego zrealizowaliśmy :-)
Oficjalny rozkład jazdy:
1.Stare Powązki
2. Muzułmański Cmentarz Tatarski
3. Muzułmański cmentarz Kaukaski
4. cmentarz Ewangelicko-Augsburski
5. Cmentarz Prawosławny
6. Cmentarz Karaimski
7. Cmentarz Powstańców Warszawy
8.Cmentarz we Włochach
9. Cmentarz na Wałbrzyskiej (opcjonalnie)
10. Cmentarz na Służewie przy ulicy Renety
Ale zaczynając od początku. Jako że....

...to dostałam zlecenie o wzięcie takowego na NRa :-) Więc musiałam do księgarni podskoczyć :P książka za kasę :P
Po drodze zwróciłam uwagę na.... pewien wystrój ogródka. Podświetlana fontanna, betonowe ławki, alejki, krzaczki i trawka....

A później tradycyjny NR. Na metro stawiło się 14 osób, 4 jeszcze później nas dogoniły :-)




















i najstarszy cmentarz....

A w drodze do domu, na własnym osiedlu, znalazłam takie coś!!!

Wszystkie fotki znajdziecie tu: o właśnie tu na FB Nocnego Roweru
No, a czy już wiedzieliście coś takiego??

Tak swoją drogą, kiedyś byłam na cmentarzu prawosławnym i powstańców Warszawy za dnia, zrobiłam kilka fot. Niektóre nagrobki robią wrażenie.... Galeria Picasa z Cmentarza Powstańców Warszawy i Cmentarza Prawosławnego
Oficjalny rozkład jazdy:
1.Stare Powązki
2. Muzułmański Cmentarz Tatarski
3. Muzułmański cmentarz Kaukaski
4. cmentarz Ewangelicko-Augsburski
5. Cmentarz Prawosławny
6. Cmentarz Karaimski
7. Cmentarz Powstańców Warszawy
8.Cmentarz we Włochach
9. Cmentarz na Wałbrzyskiej (opcjonalnie)
10. Cmentarz na Służewie przy ulicy Renety
Ale zaczynając od początku. Jako że....

Nowego Wiedźmina już mam i sprzedaję!© annaw
...to dostałam zlecenie o wzięcie takowego na NRa :-) Więc musiałam do księgarni podskoczyć :P książka za kasę :P
Po drodze zwróciłam uwagę na.... pewien wystrój ogródka. Podświetlana fontanna, betonowe ławki, alejki, krzaczki i trawka....

Fontanna© annaw
A później tradycyjny NR. Na metro stawiło się 14 osób, 4 jeszcze później nas dogoniły :-)

Muzułmański Cmentarz Tatarski© annaw

Muzułmański Cmentarz Kaukaski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Ewangelicko-Augsburski© annaw

Cmentarz Prawosławny© annaw

Cmentarz Prawosławny© annaw

Cmentarz Prawosławny© annaw

Cmentarz Prawosławny© annaw

Cmentarz Prawosławny© annaw

Cmentarz Karaimski© annaw

Cmentarz Powstańców Warszawy© annaw

Cmentarz Powstańców Warszawy© annaw

Cmentarz Powstańców Warszawy© annaw

Cmentarz Powstańców Warszawy© annaw

Cmentarz Powstańców Warszawy© annaw
i najstarszy cmentarz....

Cmentarz na Służewie przy ulicy Renety© annaw
A w drodze do domu, na własnym osiedlu, znalazłam takie coś!!!

Dynie!!!© annaw
Wszystkie fotki znajdziecie tu: o właśnie tu na FB Nocnego Roweru
No, a czy już wiedzieliście coś takiego??

Mlekomat!© annaw
Tak swoją drogą, kiedyś byłam na cmentarzu prawosławnym i powstańców Warszawy za dnia, zrobiłam kilka fot. Niektóre nagrobki robią wrażenie.... Galeria Picasa z Cmentarza Powstańców Warszawy i Cmentarza Prawosławnego
Nocny Rower w Kampinosie
- DST 57.62km
- Teren 25.00km
- Czas 03:04
- VAVG 18.79km/h
- VMAX 34.87km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 1490kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Rzuciłam hasło, ale takiej reakcji na NRa się nie spodziewałam :-)
Dalej jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!












:P

![Wygrała Warszawa i kierunek dom ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,439759,20131024,wygrala-warszawa-i-kierunek-dom.jpg)

Powiem tak - w niektórych miejscach stanąć, zamknąć się, wyłączyć lampki.... ten świecący księżyc i ta cisza.... o matko, sama w takim miejscu nie chciałabym się znaleźć :P
jest i video!!! by Alfer A.
&feature=youtu.be
Dalej jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!

Zbiórka. Podjeżdżamy z Krzysiem i oczom nie wierze, ile ludzi udało się zgarnąć w środku tygodnia!© annaw

Palmiry. Pamiątkowe zdjęcie© annaw

Gadki szmatki o niczym© annaw

Herbatka time!© annaw

Maj preszies© annaw

Muzeum w Palmirach. Pan ochroniarz się nas przestraszył© annaw

Palmiry. Zdjęcie Andrzeja© annaw

Pamiąrtkowe zdjęcie 13 jeźdźców, bo© annaw

.... 14 robi fotkę :)© annaw

Wtedy się okazało że Łukasz ma flaka :P© annaw

Znów zaczęliśmy rozmowy o wszystkim,© annaw

A Łukasz pompował© annaw
:P

Było dużo błota..... Czas na decyzję co dalej© annaw
![Wygrała Warszawa i kierunek dom ;]](http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,439759,20131024,wygrala-warszawa-i-kierunek-dom.jpg)
Wygrała Warszawa i kierunek dom ;]© annaw

Rozbierają chyba kładkę, której nie ma :D© annaw
Powiem tak - w niektórych miejscach stanąć, zamknąć się, wyłączyć lampki.... ten świecący księżyc i ta cisza.... o matko, sama w takim miejscu nie chciałabym się znaleźć :P
jest i video!!! by Alfer A.
&feature=youtu.be
Nocny Kampinos
- DST 61.68km
- Teren 20.00km
- Czas 02:50
- VAVG 21.77km/h
- VMAX 36.88km/h
- Temperatura 10.0°C
- Kalorie 1604kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
Mimo że znów chora, mimo że sił brak.... ALE. no Właśnie ale :-)
Miło było znów pośmigać nocą po kpn :-)
Zebrały się 3 Śmiałkinie i 3 Śmiałków :D
I pojechaliśmy... W ciemność!!!











Miło było znów pośmigać nocą po kpn :-)
Zebrały się 3 Śmiałkinie i 3 Śmiałków :D
I pojechaliśmy... W ciemność!!!

Sieraków. Standardowy początkowy cel!© annaw

Ojej, coś się świeci i nadjeżdża!© annaw

Leśne, niebieskie duszki© annaw

Cel - Palmiry. Kawka, herbatka, barszcz i pierogi© annaw

Muzeum© annaw

Sweeet focia z Robertem Kubicą!!!!© annaw

Groszek też chciał pamiątkowe zdjęcie z rajdowcem!© annaw

Taki zestaw daje radę. Bocialarka 950 lumenów na kierownicy, na kasku podróba bocialarki. GIT!!!!!© annaw

Mocowanie na rzepy - o niebo lepsze niż jakie kolwiek inne!!!© annaw

Mocowanie na rzepy na kask - latarka jest długa i miałam wrażenie jakby przeciążała kask, co powodowało jego chwianie, ale na szczęście przyzwyczaiłam się do tego odczucia. Zdało egzamin!© annaw

Prezentów czas!© annaw
Wtorek, 24 września 2013
Nocny KPN
- DST 50.07km
- Teren 25.00km
- Czas 02:48
- VAVG 17.88km/h
- VMAX 34.24km/h
- Temperatura 8.0°C
- Kalorie 1309kcal
- Sprzęt Groszek
- Aktywność Jazda na rowerze
No, czas najwyższy uzupełnić wpis :-)
We wtorek o 21 umówiłam się z Jarkiem i Berylem. Miał być ciemny las i takie tam. No to był :-)
Przez Lasek Lindego (gdzie wpadłam tylnym kołem i przerzutką między deski mostku nad strumykiem, bo poprawiałam lampkę i "nie zauważyłam"), przez Park Młociński (gdzie uciekała przed nami sarenka) pojechaliśmy do Sierakowa :-)
Po drodze pobawiliśmy się jeszcze chwilę na torze motocrossowym :D
Jedna uwaga - miliony muchomorów!!! PRZEPIĘKNE!!! :-)

Z Sierakowa udaliśmy się na mały postój na herbatkę w Laskach.




A z Lasek już do Warszawy. Znów do Parku Młocińskiego. Gdzie znów uciekały przed nami sarenki. I.... I jadąc wałem "tak jakby od tyłu", gdzie mieliśmy an tym szutrze jakąś tam prędkość.... nagłe hamowanie. Maciora z 10 małych dzików przebiegła ze 3 metry przed nami. Byliśmy w szoku, bo nasze bocialarki naprawdę dawały DUŻO światła, a maciora zachowała się tak, jakby nas nie widziała i nie słyszała (tego ostrego hamowania). Dziki przebiegły a my w nogi jak najdalej :D:D
No. Z chłopakami jakoś się tam rozstałam i wracałam sama na Wolę. Żeby nie było - jadąc na metro stare bielany miałam pod wiatr i wracając tez miałam pod wiatr. Gdzie ta sprawiedliwość?? :D
Znacie mnie z zawziętości. Byłam już prawie pod domem i brakowało mi do tych 5dych kilkuset metrów. Więc na osiedlu zamiast pojechać "prosto" robiłam "S". i robiąc te "S" widziałam radiowóz jadący z naprzeciwka. Będąc na końcówce mojego "S" radiowóz już jechał za mną.... Włączyli światełka i zatrzymali do kontroli trzeźwości :D:D:D
Zanim miły pan policjant wysiadł z alkomatem, ja już płakałam ze śmiechu :D
Ponoć się zachwiałam i dlatego mnie zatrzymali. No i styl kurierski w ubiorze. bojówki oznaczają wg nich styl kurierski, a kurierzy to zUo!
No więc podmuchałam, pogadałam, pośmiałam się z panem policjantem i podjechałam pod dom.... 30m dalej :-)
Dmuchanko było pierwszy raz w życiu :D
/2083347
We wtorek o 21 umówiłam się z Jarkiem i Berylem. Miał być ciemny las i takie tam. No to był :-)
Przez Lasek Lindego (gdzie wpadłam tylnym kołem i przerzutką między deski mostku nad strumykiem, bo poprawiałam lampkę i "nie zauważyłam"), przez Park Młociński (gdzie uciekała przed nami sarenka) pojechaliśmy do Sierakowa :-)
Po drodze pobawiliśmy się jeszcze chwilę na torze motocrossowym :D
Jedna uwaga - miliony muchomorów!!! PRZEPIĘKNE!!! :-)

Malownicza Muchomoriada :-)© annaw
Z Sierakowa udaliśmy się na mały postój na herbatkę w Laskach.

Ciemność, ciemność widze!© annaw

Biwak© annaw

O, tam pojedziemy© annaw

O, stamtąd przyjechaliśmy© annaw
A z Lasek już do Warszawy. Znów do Parku Młocińskiego. Gdzie znów uciekały przed nami sarenki. I.... I jadąc wałem "tak jakby od tyłu", gdzie mieliśmy an tym szutrze jakąś tam prędkość.... nagłe hamowanie. Maciora z 10 małych dzików przebiegła ze 3 metry przed nami. Byliśmy w szoku, bo nasze bocialarki naprawdę dawały DUŻO światła, a maciora zachowała się tak, jakby nas nie widziała i nie słyszała (tego ostrego hamowania). Dziki przebiegły a my w nogi jak najdalej :D:D
No. Z chłopakami jakoś się tam rozstałam i wracałam sama na Wolę. Żeby nie było - jadąc na metro stare bielany miałam pod wiatr i wracając tez miałam pod wiatr. Gdzie ta sprawiedliwość?? :D
Znacie mnie z zawziętości. Byłam już prawie pod domem i brakowało mi do tych 5dych kilkuset metrów. Więc na osiedlu zamiast pojechać "prosto" robiłam "S". i robiąc te "S" widziałam radiowóz jadący z naprzeciwka. Będąc na końcówce mojego "S" radiowóz już jechał za mną.... Włączyli światełka i zatrzymali do kontroli trzeźwości :D:D:D
Zanim miły pan policjant wysiadł z alkomatem, ja już płakałam ze śmiechu :D
Ponoć się zachwiałam i dlatego mnie zatrzymali. No i styl kurierski w ubiorze. bojówki oznaczają wg nich styl kurierski, a kurierzy to zUo!
No więc podmuchałam, pogadałam, pośmiałam się z panem policjantem i podjechałam pod dom.... 30m dalej :-)
Dmuchanko było pierwszy raz w życiu :D
/2083347


































