NR stacjami metra
- DST 47.96km
- Czas 02:09
- VAVG 22.31km/h
- VMAX 39.62km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
miało być: metro - młociny - metro - kabaty - metro, a wyszło metro - kabaty - służew :D
zacne tempo :)
zacne tempo :)
Niedziela, 17 maja 2009
kępa potocka
- DST 23.17km
- Teren 3.00km
- Czas 01:43
- VAVG 13.50km/h
- VMAX 37.31km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na kępę, posiedzieć, odprowadzić Rafała na popiełuszki (dlatego taka niska średnia, bo to jakieś 6 km było) i do domu ;]
NR Remontowy
- DST 51.93km
- Czas 02:31
- VAVG 20.63km/h
- VMAX 40.33km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
NR Remontowy, trasa wz, wiadukt na andersa, powązkowska, powstańców śląskich i dom Gmurków, łopuszańska/aleje jerozolimskie, aleja wilanowska.... ;]
no i odebrane już wszystkie ciuszki NR ;]
dużo luda i trochę chłodno :(
no i odebrane już wszystkie ciuszki NR ;]
dużo luda i trochę chłodno :(
Poniedziałek, 4 maja 2009
zajęcia na wz
- DST 26.82km
- Czas 01:20
- VAVG 20.12km/h
- VMAX 39.97km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na msg i z powrotem :)
spotkani: IryTka na szosuni jadąca do pracy :)
koszulka założona po raz pierwszy :)
spotkani: IryTka na szosuni jadąca do pracy :)
koszulka założona po raz pierwszy :)
WMK i NR gazowy
- DST 87.22km
- Czas 06:16
- VAVG 13.92km/h
- VMAX 45.03km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
WMK tragicznie wolna. następnym razem się zastanowię czy jechać.
NR szlakiem latarni gazowych by Cons. zajebisty! :)
NR szlakiem latarni gazowych by Cons. zajebisty! :)
Kępa Potocka + NR granicami getta ;]
- DST 39.60km
- Czas 02:36
- VAVG 15.23km/h
- VMAX 38.27km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na kępę do Rafała, spacerek i na NRa ;]
Czwartek, 16 kwietnia 2009
na wykłady
- DST 28.00km
- Czas 01:35
- VAVG 17.68km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
na wykład - 4 godz z Koziołem :D
NR jajeczkowy ;]
- DST 21.93km
- Czas 01:09
- VAVG 19.07km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
dolinka jakaś tam, dzielenie się jajeczkiem, kebab, i do domciu ;]
Powsin na początek sezonu 2009
- DST 72.80km
- Teren 15.00km
- Czas 04:08
- VAVG 17.61km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
zbiorka o 11 na wilsona. powsin i błotko. lasek kabacki i błotko. pyry i błotko. a na koniec kebab. później znów na Żoli do mojego R. :)
Wtorek, 2 grudnia 2008
z serwisu ;]
- DST 3.00km
- Czas 00:09
- VAVG 20.00km/h
- Sprzęt Niuniek
- Aktywność Jazda na rowerze
z serwisu ;]


































